320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Reich

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'III Reich\'

    Algselt postitas uvv
    Aga nagu ma aru saan, siis on Soccernetis natsipropaganda lubatud, sest ma saan endiselt selle foorumi riba alla oma sõnumeid saata.
    tore teada.
    Siin korda pidavatel noorukitel ei ole kas aega või piisavalt mõistust ainsatki jäledust siin kinni panna.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'III Reich\'

      uvv, sa paned ise teistele preagu sõnu suhu. Keegi ei ole nii väitnud? Ma tean mida see sõna tähendab ja ma tean kuidas seda võtta, sa panid selle vähe viisakamasse vormi.

      Loe postid läbi ja näita kus sinu väidetele vastavalt on tehtud. Samuti! on väljend III Reich mitmetähenduslik, lisaks ei viita http://mel.pri.ee \'s mitte kui miski natsismile või selle soosimisele. Jällegi sinu sõnad.

      Võibolla on III Reich uus õlle- või lillesort millele ma varjatud reklaami hoopis teen?

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'III Reich\'

        Ma tahaks ainult ühte öelda, kommunism ideena on väga üllas (inimesed majandusliklt võrdsed, kõigil töö jne) vastupidiselt natsismile, mille põhiidee on puhas rass ja alamate rasside hävitamine. Ja Saksamaa, Soome jne majanduslik areng võrreldes Eestiga on seotud ikkagi sellega, et nendesse riikidesse tuli demokraatia, samas Eesti pidi jääma Venemaa võimu alla. Oleks Saksamaa sõja võitnud võib-olla karjuks me ikka veel \"Heil\", \"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer\" ja igal laupäeval teeks sõjaväelisi harjutusi. Tuleb ikkagi rahul olla sellega, mis praegu on.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'III Reich\'

          Kustutan teema kell 17:00 siinsest foorumist ja eksponeerin seda teises kohas.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'III Reich\'

            Algselt postitas eika

            \"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer\" .
            ein reich ein volk ein führer oli järjekord siiski

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'III Reich\'

              nürmbergi tseremooniaväljakule võtan järjekorda?

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'III Reich\'

                Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                ok siis ma ei hakka su viimasele küsimusele minu aadressil vastama. oleks hea nalja ilmaasjata ära raisanud. lähen nüüd kööki kohvi tooma ja räägin selle pigem sommidele. olks?
                Ma kuulan siiski, aega veel on. Ja ma tean mida sommid asjast arvavad, nad ei ole kunagi millegagi rahul.

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'III Reich\'

                  Kusjuures teema on suht huvitav, 2 päevaga üle 100 postituse ja üle 5 lehekülje. Enamus teemasid seda siiski ei suuda, sama populaarne kui Eesti koondise teemad. Positiivne

                  Äkki nüüd keegi ei lähegi Saksa MM\'le? Kusjuures mul kabinetis just üks saksa klient külas, lähen küsin mis ta asjast arvab.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'III Reich\'

                    Üritades võrrelda võrreldamatut (ei arvesta sõda):
                    Natsid tapsid võimul olles väidetavalt 6 miljonit juuti ning vähemal määral muid neile ebasoovitatavaid isikuid.
                    Kommunistid olid Nõukogude Liidus juba enne II Maailmasõda erinevate meetoditega (näljutamine, koonduslaagrid) tapnud üle 30 miljoni inimese. Kas kommarite tegevus on sellepärast aksepteeritavam, et nad ei teinud erilist vahet rahvuse järgi? Või on tegu lihtsalt sellega, et N Liit oli üks sõja võitjaist?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'III Reich\'

                      Kas kommarite tegevus on selleparast aksepteeritavam, et nad ei teinud erilist vahet rahvuse jargi?
                      Jah sa oled asjast õieti aru aru saanud, just nii see on. Mina isiklikult suudan just tänu sellele kommareid tolereerida. Aga tõsiselt rääkides, ütlen ma nüüd välja absoluutse tõe..... nii ütlesingi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'III Reich\'

                        Ei teagi kas postitan õigesse teemasse aga kell on 17.07
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'III Reich\'

                          teemasid saavad ainult kustutada adminid. teema algatajal pole selleks õigusi. enam

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'III Reich\'

                            Mhmh, lugesin just Täiusliku postituse teemat ja sain teada. Üldse on selle äraoldud nädala jooksul liiga palju postitusi tehtud, mitte ei viitsi lugeda.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'III Reich\'

                              Pealegi see ei ole mingine Skinheadide seltskond.. vaid viisakad eesti kodanikud, kellel on teistsugused vaated.. Saan aru jh, et osadele need vaated kohe üldse ei meeldi ja kogu maailm peab olema nende äranägemise järgi, aga järsku suudate ikka tagasi hoida ja lasta sel asjal minna..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'III Reich\'

                                Tublisti hilinenuna kordan enne teema sulgemist seda lugema juhtuvaile lapsukestele veel korra üle:

                                mõlemad re˛iimid olid pähh-pähh!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X