320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kopeerinud siis sama lõik lõpuni, seal on ilusasti loetletud isikut tõendavad dokumendid:

    1) isikutunnistus;
    11) digitaalne isikutunnistus;
    [RT I 2009, 27, 166 - jõust. 30.07.2009]
    12) elamisloakaart;
    [RT I, 09.12.2010, 1 - jõust. 01.01.2011]
    2) Eesti kodaniku pass;
    3) diplomaatiline pass;
    ...
    Mina kopeerisin oma lõigu lõpuni. Sinul jäi lõigu algus kopeerimata. Loe ja proovi uuesti.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      No mis seal ikka, veame siis kihla? 100EUR vahele?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        No mis seal ikka, veame siis kihla? 100EUR vahele?
        Omg, mida sa üritad tõestada siis? Et juhiluba ei ole isikut tõendav dokument?
        Võtame siis paragrahvi sõna haaval lahti:

        § 2 lõige 1 - Isikut tõendav dokument (edaspidi dokument) on riigiasutuse poolt väljaantud dokument, kuhu on kantud kasutaja nimi ja sünniaeg või isikukood ning foto või näokujutis ja allkiri või allkirjakujutis, kui seadus või selle alusel kehtestatud õigusakt ei sätesta teisiti.

        Juhiluba: Maanteeameti poolt välja antud. Maanteeamet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi haldusalas tegutsev riigiasutus. Riigiasutus - check. Võtsin rahakotist oma juhiloa. Nimi - check. Sünniaeg ja isikukood - check. Näokujutis - check. Allkirjakujutis - check. Kõik nõuded on täidetud. Justkui oleks tegemist isikut tõendava dokumendiga või mis?

        § 2 lõige 2 - (2) Käesoleva seaduse alusel väljaantavad dokumendid on:
        1) isikutunnistus;
        jne

        Järgnev dokumentide loetelu sätestab selle seaduse (Isikut tõendavate dokumentide seadus) alusel väljaantavate dokumentide nimistu. Juhiluba tõepoolest ei anta välja selle seaduse alusel aga see ei tähenda, et tegemist poleks isikut tõendava dokumendiga.

        Kui sa nüüd ikka tahad veel kihla vedada siis täpsusta, mille peale täpsemalt ning siis vaatame edasi. Raha kulub alati ära.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Katsu sa juhiloaga oma isikut tõendada ja üle piiri minna või lennupileteid ostes kusagil selle numbrit dokumendi numbrina kasutada...

          1. https://www.politsei.ee/et/teenused/...ad-dokumendid/
          2. Juhiluba on siiski juhtimisõigust tõendav dokument. URL: https://www.eesti.ee/est/juhiluba/

          Kommentaar


            Siirad vabandused, et ma nüüd cannumani plaani kerget raha teenida perse keeran, aga korrektselt ja sõna-sõnalt seaduses järge ajades läheks see kahe nulliga roheline paber küll sirgelt talle. Juhiluba ei ole seaduse järgi "isikut tõendav dokument".

            Küll aga on ta Eesti piires "isikusamasuse tuvastamiseks" piisav dokument. See, kes ja kus nüüd teda reaalselt ka aktsepteerib, on teine asi. Näide: kiirlaenu saad vabalt võtta ka juhiloaga, sest vastav seadus (konkreetselt rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadus) lubab seda. Samamoodi annab pank minu teada mingi summani sulle raha ka näiteks üliõpilaspileti alusel, sest sealgi on vajalikud nõuded isikusamasuse tuvastamiseks täidetud.


            või ka §23 siin. https://www.riigiteataja.ee/akt/12909786
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Juhiluba pole isikuttõendav dokument.
              Seda tean isegi, et seaduse mõistes ei ole. Aga mul oli sama keiss, mis orbitaaljaamal, ehk ID-kaart kehtetu ning makse tegemiseks sobis PPA-le juhiluba küll
              308

              Kommentaar


                sry vbl loll küsimus aga miks pass ei kõlvanud?
                seda on sul ju nagunii EL väljapoole reisimiseks vaja?
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Ei kõlvanud milleks? Pass on vabatahtlikult reisidokument. Id-kaart aga kohustuslik isikutunnistus.
                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  sry vbl loll küsimus aga miks pass ei kõlvanud?
                  seda on sul ju nagunii EL väljapoole reisimiseks vaja?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Ei kõlvanud milleks? Pass on vabatahtlikult reisidokument. Id-kaart aga kohustuslik isikutunnistus.
                    Ooda, päriselt? Ma kasutan järjekindlalt passi, kuna mul pole õrna aimugi, kus mul ID-kaart vedeleb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Ei kõlvanud milleks? Pass on vabatahtlikult reisidokument. Id-kaart aga kohustuslik isikutunnistus.
                      Eem..mida?

                      e: Aaa, okei. Sain mõttest aru.

                      Kommentaar


                        Nii on ja see on kohustuslik aga keegi selle Olemasolu ei kontrolli ja nagu me enne juba selgeks saime on pass samuti isikut tõendav dokument.
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ooda, päriselt? Ma kasutan järjekindlalt passi, kuna mul pole õrna aimugi, kus mul ID-kaart vedeleb.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Minul pole kehtivat passi üle kahe aasta olnud. Nüüd kui tuleval aastal ID-kaart taas aegub, siis saab mõlemad koos tellida. Ega muidu ju kuskile Taisse ei saa.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Iga-aastane Järvela artikkel selle kohta, et Premier League on maailma parim, tasavägiseim ning teised liigad on selles mõttes kaugel maas. No milleks iga aasta sama bullshit?

                            Kommentaar


                              Jalgpalli mõttes parimast on asi kaugel - ta rääkis turundamise eduloost.

                              Kommentaar


                                Noh aastaga on hunnik uusi inimesi õppinud lugema. Ja siis peab kasvatama jälle uue põlvkonna inglise jalgpalli kummardajaid peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X