320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et siis varsti tuleb Mõnuagendilt orbitaaljaama mure versioon 2?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Mina oleks kindalsti ära toonud. ma ikka pendelan suht tihti tallinna-pärnu vahet
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Pärnu mntl ja Vabaduse väljakul toimuva keberniidi tõttu soovitatakse eksole Põhja-Tallinna/Mustamäe poole ümber sõita suunal Telliskivi - Paldiski mnt. Noh hea küll, väga vajalikud tööd ka siiski, elame ilusti üle.

        Samas kuna nii on igav, siis mida võiks teha Telliskivi selle jupiga, mis jääb Ristiku ja Paldiski mnt vahele? Muidugi, teeme remonti seal, kaabel vaja maha panna. Tänav kinni, kuhu suuname liikluse?

        Ühelt poolt Ristiku-Paldiski mnt (üks rida, instant ummik). Teiselt poolt Ristiku-Härjapea-Sõle. Sõle ristis teeme mida? Loomulikult kaevame, mõlemas suunas üks rida, Härjapeast välja keerata saab minutis umbes kaks autot korraga. Geniaalsus.

        Lisaks on Pärnu mnt veel ilmselgelt liiga hea läbilaskevõimega, sest Järvel on ka vaja olnud pool teed mingi soojatrassi paigalduseks üles kaevata. Ja siis loed lehest, kuidas ametnik ütleb trammitee kohta, et "oh, küll ta mingi augusti lõpus või septembri alguses peaks ikka valmis saama". Loeme näiteks üle korraks, mitu kooli on Pärnu mnt remonditava lõigu ümbruses. A noh, küll saab, ammu ju öeldi juba, et küll saab ja see on tööplaanis sees, et valvur objektil üksinda m*nni sügab ja kõik teised puhkavad. Suvi ka siiski ju. Millalgi saab valmis, no hiljemalt septembris! Ja kui äkki ei saagi, siis on Ukraina sõda süüdi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ühelt poolt Ristiku-Paldiski mnt (üks rida, instant ummik). Teiselt poolt Ristiku-Härjapea-Sõle. Sõle ristis teeme mida? Loomulikult kaevame, mõlemas suunas üks rida, Härjapeast välja keerata saab minutis umbes kaks autot korraga. Geniaalsus.
          Kui neid kaevamisi pole, siis tipptunnil saabki sealt 2 autot minutis.
          Soovitan tulevikus 20 meetrit enne Sõle tänavat keerata polikliiniku poole. Seal on jälakäiate foor ja sealt on Sõle tänavale saada tunduvalt kergem.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Mõtlesin, et hoian täna natuke aega ja raha kokku ning lähen tööle bussiga.
            Linna sõitis see buss tavalise 0,5 tunni asemel umbes 1:10 ja õhtul tagasi enam-vähem sama. Elagu Pärnu mnt.

            Kooli esimeseks päevast need susserdajad seda asja küll valmis ei saa, seega ei kujuta ettegi, mis saama hakkab.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kui neid kaevamisi pole, siis tipptunnil saabki sealt 2 autot minutis.
              Soovitan tulevikus 20 meetrit enne Sõle tänavat keerata polikliiniku poole. Seal on jälakäiate foor ja sealt on Sõle tänavale saada tunduvalt kergem.
              Mulle pole seda mõtet rääkida, ma elan siit ristist sadakond meetrit Tavalisel tipptunnil muidugi ei sõida siit ka nii paljud kui praegu. Mõistlik oleks Härjapeast üheainsa suunatahvliga kogu see liiklus tegelikult sealt foori kaudu suunata, kuigi ka see on jube lühikese tsükliga, nii et täna oli umbselt autosid täis ka see pööre. Muidugi võib-olla nad ei taha ka haigla krunti ummistada, seal siiski veel mingid kiirabiautod vahel liiguvad.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Kolige minema sealt Tallinnast. Mujal Eestis on ka elu. Saate kõvasti närve puhata.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Saatsin pahase kliendikirja CoMarketile:

                  Tere
                  Kuna töökoht asub Narva maanteel, siis olen sunnitud päris sageli külastama Lost Continendi kõrval ja Tallinna ülikooli läheduses asuvat CoMarketit. Muidu on pood tore, ruumikas ja üsna mõistliku valikuga, kuid ikkagi on üks element, mille osas ma tahaks nõu küsida.
                  Ühesõnaga puudutab see puu- ja juurviljaletti. Kas see on CoMarketi teadlik poliitika, et üritada inimestele müüa pooltooreid puuvilju (õunad näiteks) ja praktiliselt mädanevaid juur- ja aedvilju? Näiteks täna üritasin osta kurki. Oli vist Peipsi kurk pakendil kirjas. Soovides kahte kurki osutusid mittemädanevateks ja mittepehmeteks kurk järjekorranumbriga 9 ja 14. Ülejäänud olid otsast juba üsna lödid.
                  See pole sugugi esimene juhtum. Samamoodi olid tegusas mädanemisprotsessis roheline sibul, kohati ka tomatid. Õunad samal ajal ei mädane, nad on lihtsalt pisikesed ja pooltoored kribulad.
                  Oot, kuhu ma jõuda tahtsingi? Aa, et kas teatud defektiga toodete hankimine rohelise letti on kaubandusketi üldine poliitika või pigem antud poe üksikmure?

                  lugupidamisega

                  Kommentaar


                    Mind ajab ilgelt närvi see, kuidas Hiiu staadioni juures pargitakse. Kuna seal pole parkimiskohti maha joonitud, siis enamus autojuhte pargib nii nagu jumal juhatab. Tegelt pargitakse nii nagu autojuhi aju seda lubab. Enamasti ei luba tal see rosinasuurune aju parkida nii, et tema ja naaberauto vahele jääb vähemalt 1 meeter, sageli veel rohkem.

                    Imbetsillid.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Mind ajab ilgelt närvi see, kuidas Hiiu staadioni juures pargitakse. Kuna seal pole parkimiskohti maha joonitud, siis enamus autojuhte pargib nii nagu jumal juhatab. Tegelt pargitakse nii nagu autojuhi aju seda lubab, enamasti luba tal see rosinasuurune aju parkida nii, et tema ja naaberauto vahele jääb vähemalt 1 meeter, sageli veel rohkem.

                      Imbetsillid.
                      enamasti ei luba?
                      enamasti lubab?

                      Sellest sõltub kogu lause tähendus.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        enamasti ei luba?
                        enamasti lubab?

                        Sellest sõltub kogu lause tähendus.
                        Tegin paranduse.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Saatsin pahase kliendikirja CoMarketile
                          Vähemalt Tartus Ümera CoMarketis on pidevalt sarnane olukord.

                          Kommentaar


                            See käib närvidele, et hooaja alguses tehti mingi debiilne otsus, et igal staadionil tuleb ülekannet teha tribüüni poole, kus istuvad inimesed. Täiesti put*is, mis otsus. Tagajärg on see, et pooltel staadionitel on päike konkreetselt vastu kaamerat ja pilt kohutavalt sitt. Milleks sellist ülekannet teha? Tänast Paide mängu ei saanud absoluutselt vaadata ju. Päike otse kaamerasse + vihmapiisad ekraanil. Ja seda tuleb vaadata ETV-s. Sama lugu Kadrioruga ju, kus on teada, et päike on terve mäng vastu. Kellele neid inimesi nii väga vaadata vaja on, et selle tõttu ülekandega totaalselt järele antakse? Ülekanded peaksid vastavalt staadionile toimuma sealt, kus see tagaks parema kvaliteedi. Aga no ei, kus sellega....

                            Kommentaar


                              +2014

                              See ajab närvi, et nüüd hakatakse juba sellist asja tegema, et kui räägitakse üleminekutest siis on jalgpalluri "hind" tema üleminekutasu ja palk (Angel di Maria ruumorid).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                +2014

                                See ajab närvi, et nüüd hakatakse juba sellist asja tegema, et kui räägitakse üleminekutest siis on jalgpalluri "hind" tema üleminekutasu ja palk (Angel di Maria ruumorid).

                                See normaalne ju. Klubi, kes tahab osta mängijat, peab arvestama transfer feega + palgaga. Need kokku teevadki klubi jaoks selle mängija hinna.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X