320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängijate positsioonide liigitamine, kus pannakse poolkaitsjad ja ründajad ühte patta! Ikkagi väga veider on näha a'la Busquetsi ja Balotellit samas kategoorias.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      See, et kogu kliima on siin nii pask. Tra Kevad tule juba..

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        See, et kogu kliima on siin nii pask. Tra Kevad tule juba..
        +9999
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          See, et kogu kliima on siin nii pask. Tra Kevad tule juba..
          Vähemalt pole jalgpallihooaja esimese vooru mängud lumehunnikute vahel.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Vähemalt pole jalgpallihooaja esimese vooru mängud lumehunnikute vahel.
            Superkarikafinaal oli veel paremates tingimustes. Rahulik vaikne ilm ja -2 kraadi oleks hulga mõistlikum olnud.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Superkarikafinaal oli veel paremates tingimustes. Rahulik vaikne ilm ja -2 kraadi oleks hulga mõistlikum olnud.
              Jah, see mis superkarikas toimus oli muidugi tõsine ilma vingerpuss. Kuna ise ei saa endale hetkel õues külmetamist lubada, siis jäi vaid õue vaadates üle imestada kui täpselt lörtsi sadu ajastatud oli.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Laupäeval olen Hiiul kohal. Kuigi kõik need TV-ülekanded on teinud olukorra oluliselt lihtsamaks. Palju mugavam on teinekord vaadata kas trennisaalist või kodust vutti, kui teise linna otsa roomata.

                BC Kalev/Cramo mänge olen see hooaeg kohapeal vaadanud 2x ja siis ka kui need on Suurhallis olnud. Mina sinna Tondirabasse trippida ei viitsi kuigi hooajakaart on autos olemas. Ju olen vanaks jäänud või lihtsalt laisk..

                Ilma osas pidasin seda silmas, et võiks vähemalt kuiv olla ja ootan valgemat aega. See liigne deprekas, mis kogu seda kliimat ümbritseb on lihtsalt kohutav. Inimesed on kurjad ja tusased, poes vaatab teenindaja sind kui mingisugust idiooti, jne, jne. Käisin veebruaris jälle Tais ja olin ligemale 3 nädalat.. no fakk. Inimesed naeratavad, kõik kiirgavad päikeseenergiast. Eks see kõik muutub kui viskab korralikult plussi ja päike tuleb välja.. muidu on kõik okei, lihtsalt kurtsin muret..

                Kommentaar


                  Kusjuures täna tööl läks ka teemaks, et jube kaua juba pimedust olnud, tänavu polnud (Tallinnas) ju lund ka mis talve veidikenegi valgemaks teeks.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    See kui Koscielny 37. minutil sisse vahetatakse ja ma kaitse punne ei saa

                    Kommentaar


                      Seoses ilmadega ajab mind ikka jubedalt närvi see kogu olukord siin Tallinnas. Ela nagu kuskil tõelises NSVL aegses peldikus, tänavad on tohutult pasased, sitta ja pori lendab igas suunas, pargid kõik on hooldamata ja täielikud porimülkad. Täielik jubedus.

                      Kommentaar


                        kliimapervodele:
                        ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Windows 8.1

                          Mine perse kurat. Panen läpaka tööle, et korraks netis ära käija, kuid see lontrus hakkab update tegema. Ja nii alatasa. Miks ei või siis end uuendada, kui välja lülitad läpaka?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kuula R2-e. Reklaame pole, muusikat rohkem ja mõttetut möla ka mitte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Kuula R2-e. Reklaame pole, muusikat rohkem ja mõttetut möla ka mitte.
                                Mõttetu möla osas julgen kahelda.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X