320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Jep, täitsa kirja pandud:

    § 13. Keskkonnakaitsenõuded
    ......
    (5) Õuealal ja lähemal kui kümme meetrit elamust ei tohi peatatud või pargitud sõidukil mootor töötada kauem kui kaks minutit.
    Hea nali. Õuealad on kuskil Lasnas ja Mustakal. 90% inimestel pole mingit õueala. Imege võmpa. Soendan nii kaua oma autot kui tahan
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      3. Kasuta alati konditsioneeri, see ka kuivatab õhku.
      4. Kui eelnevad ei aita, siis pane ajalehed mattide alla. Kummimatid võid vahetada veluuride vastu.
      Suvel ehk tõesti, talvel big no- no
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Firefoxi uuendus.
        miks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Jep, täitsa kirja pandud:

          § 13. Keskkonnakaitsenõuded
          ......
          (5) Õuealal ja lähemal kui kümme meetrit elamust ei tohi peatatud või pargitud sõidukil mootor töötada kauem kui kaks minutit.
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Hea nali. Õuealad on kuskil Lasnas ja Mustakal. 90% inimestel pole mingit õueala. Imege võmpa. Soendan nii kaua oma autot kui tahan
          Jah, nagu oleks keskkonnakaitse mõttes eriline vahe, kas käivitan autot hommikul maja kõrval või sellest 10 meetrit kaugemal. Seda saasta läheb õhku ikka samapalju
          Peaks selle pulli mõne närvidele käiva naabri peal ära katsetama ja mente seadusevastasest teost informeerima, kuigi peab tunnistama, et vaevalt sellest kõnest mingit tolku oleks
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Hetke ilmaolude puhul see, kui elad elektriküttega majas ja elekter tuleb ja läheb siis kui tahab.( Radikas huugab ja taob korke välja)
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Jah, nagu oleks keskkonnakaitse mõttes eriline vahe, kas käivitan autot hommikul maja kõrval või sellest 10 meetrit kaugemal. Seda saasta läheb õhku ikka samapalju
              Peaks selle pulli mõne närvidele käiva naabri peal ära katsetama ja mente seadusevastasest teost informeerima, kuigi peab tunnistama, et vaevalt sellest kõnest mingit tolku oleks
              Tahad väita, et sellise ilmaga ei soojenda sa oma autot kauem kui 2 minutit?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                rassid ja rassid. töö hakkab lõppema ning siis hakkad tasapisi õlle peale mõtlema ja kui töö on läbi, siis tra, kuha õlle külmkapist kaduma?!?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Tahad väita, et sellise ilmaga ei soojenda sa oma autot kauem kui 2 minutit?
                  Ma ka ei oota eriti, siis kui aknad puhtad on, siis panen kohe minekut, aga muidu seni kaua, kui eesmine aken ja peeglid on nähatavad.Üldjuhul max 3 minutit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Ma ka ei oota eriti, siis kui aknad puhtad on, siis panen kohe minekut, aga muidu seni kaua, kui eesmine aken ja peeglid on nähatavad.Üldjuhul max 3 minutit.

                    Praeguse ilmaga sul küll midagi oodata pole. Sellise külmaga ei teki akendel mingit härmatist. Ei sisse ega välja. Saad kohe külma mootoriga sõitma hakata.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Praeguse ilmaga sul küll midagi oodata pole. Sellise külmaga ei teki akendel mingit härmatist. Ei sisse ega välja. Saad kohe külma mootoriga sõitma hakata.
                      No ikka tekib küll.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        No ikka tekib küll.

                        Vaheta salongifilter igal hooldusel ja ei mingit niiskust sellise ilmaga salongis.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Hetke ilmaolude puhul see, kui elad elektriküttega majas ja elekter tuleb ja läheb siis kui tahab.( Radikas huugab ja taob korke välja)
                          kasuta Elduri"võta see tuli maha, see toob surma" meetotit ja pane korkide asemel kahvel, siis hakkab hoopis radikaid välja lööma, või saab ajutiselt hästi soojaks maja.

                          või siis kõvemad korgid lihtsalt...
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            offtopic aga siin räägiti autodest ja külmkäivitusest, hakkasin siin mõtlema, et kas need uued "rohelised" autod talvel üldse suudavad elumärke näidata? Sellise külmaga peaks energiakulu kõvasti suurem olema.

                            Kommentaar


                              Sharm El Sheik ei ole närv, kuhu minna..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Panso Vaata postitust
                                offtopic aga siin räägiti autodest ja külmkäivitusest, hakkasin siin mõtlema, et kas need uued "rohelised" autod talvel üldse suudavad elumärke näidata? Sellise külmaga peaks energiakulu kõvasti suurem olema.
                                Sellest ka räägitud, et kui autos külmal talvepäeval ka soojendust tahad sisse lülitada, siis juba ainuüksi 0 temperatuuriga pidavat sõiduulatus kukkuma ligi poole võrra. Praeguste miinustega ei lähe need käimagi.

                                Mitshubishi pillid olevat ka veebruari esimestel päevadel [url]tõrkuma hakanud[/u]. Lähed poodi, aku jahtub vahepeal maha ja koju tuled puksiiri abiga.
                                Möödunud nädalavahetusest vist ei julge keegi rääkida
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X