320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Panso Vaata postitust
    offtopic aga siin räägiti autodest ja külmkäivitusest, hakkasin siin mõtlema, et kas need uued "rohelised" autod talvel üldse suudavad elumärke näidata? Sellise külmaga peaks energiakulu kõvasti suurem olema.
    noh, vähemalt err-isoli propagandalõik sellest, kuidas kõik on parimas korras ja Põlvamaal on töökorras 100% elektriautodest ehk 1st 1
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Aura mahlapakid kust pole võimalik kogu mahla kätte saada. Alati jääb väike tilk sisse.

      Kommentaar


        lõika põhi alt ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kui ühe päeva jooksul samas foorumis on kaks korda kirjutatud loose-loose. Las ta siis olla ripakil pljääd.
          Tule teeme mõned õlled. Sa ärritud liiga kergesti
          Edit: parandasin ära, loodetavasti sa nüüd enesetappu ei tee.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Edit: parandasin ära, loodetavasti sa nüüd enesetappu ei tee.
            loose-loose
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Järjekordne IT-konsolideerimine töökohal. Jätke juba rahule.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kui saad teada, et natuke ette mõeldes oleks riik pidanud mulle ca. 400 eur tagasi maksma. Fuuuuuuuuuukkkkkkkkkk.

                Kommentaar


                  See kui keegi võtab sõna seal kus ei peaks................

                  Kommentaar


                    Tra, neil Tallinki paatidel pidi ju mingi wireless olema. Vähemalt viimati oli, aga nüüd ei leia midagi
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Shparkzi postitusega haakub see artikkel siin: Eesti Postil ei ole mune anda välja Harald Riipalu pildiga marki.

                        Mul hakkab paha, kui ma seda loen. Ja mul hakkab veel pahem, kui ma loen kommentaaridest seltsimeeste (just nimelt seltsimeeste!) arvamusi, mis oponeerivad kellegi minu nimekaimu (Marek) järjekorras teisena avaldatud igati põhjendatud ja mõistlisele kommentaarile. Inimesed EI TEA või ei taha teada, kes oli Riipalu. Kes oli Nugiseks. Kes oli Alfons Rebane, kes Paul Maitla, kes kapten Karl Talpak ja mida need mehed tegid. Eeldatavalt noored inimesed on nii kuradi pimedad, ignorantsed ja pohuistlikud ajaloo suhtes - ja allaheitlikud, võitjate kirjutatud ajaloo pimesi kummardajad.

                        Suurem enamus neist kommenteerijatest tuleks saata tagasi ajalukku. Narva alla, Auvere lahingusse, Siivertsi sillapea kaitsmisele, Järvamaa suvesõtta hävituspataljonlastega võitlema. Või isegi veel kaugemale, Kivikase "Nimed marmortahvlid" raamatu aegadesse, Rõngu alla Valguta mõisasse punastega sõdima ja nende metsikusi maitsma. Ja siis tuua tagasi tänasesse päeva, et näha, kas neis on tärganud mingisugunegi mõistuse- ja mõistmise idu...

                        Sellega lõppeb minu tänane haavatud rahvus- ja ajalootundmuste teemaline vihapurse. Ma ei lasku põhimõtteliselt ajalehesabade kommentaariumites debiilikutega sõnelusse, aga praegu viskas korgi maha ja vähemalt selles threadis võib end tühjaks laadida. Käige perse, juurteta, sidemeteta, ajaloota ignorantidest pseudomaailmakodanikud. Tänan tähelepanu eest.

                        Puht isiklikuks protestiks, raisk, muutsin präägast avatari ka ära.

                        Kommentaar


                          jutt täiesti õige, eesti posti tegutsemine ajas endalgi sita keema

                          Kommentaar


                            Uuno raadio on muusika poolest täitsa ok, aga miks peab sealne hommikuprogramm olema Skyplusi oma copypaste?
                            See nädal, Skyplusis saatekülaline Janne Saar, very next day - sama inimene, suht sama tekst, kindlasti samad küsimused.
                            Sama jama ka varem kõrva torganud.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Eeldatavalt noored inimesed on nii kuradi pimedad, ignorantsed ja pohuistlikud ajaloo suhtes
                              Miks me/nad peaksime neid nimesid ja nimetatud sündmusi teadma, kui neid ei õpetata koolides?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Miks mind kui noort peaks huvitama ilmselt negatiivse ajajärgu (II maailmasõda) kangelane, kes nii või naa Eesti riigi jaoks pikas perspektiivis midagi märkimisväärset korda ei saatnud?
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X