320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Tagasi muutmine on juba keerulisem.
    Ma ei tea, kerid lehekülje alla ning seal on "full site". Pole eriti keerulisem, vähekene kergem isegi
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      mobiili skinn. Mul aitas ning telefonis mõnusam istuda
      See foorumis, mitte portaalis ju

      Kommentaar


        Minu paha jah. Seostasin kohe foorumiga seda.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
          See foorumis, mitte portaalis ju
          Mobiilile portaal pidi ammu töös olema, aga valmis pole jõutud.

          Kommentaar


            Kohtunike töö PL ja EL's ning klubide tahtlik suutmatus luua iseseisev liiga..............

            Kommentaar


              25 euri ID kaardi est on ikka mine mu*ni kui palju raha küsitud. Tegu pole just kullast kaardiga. Selle plönni omahind on mingi 1-2 euri.
              Aga mis seal imestada, kui kunagi korraldatud hankel mängiti soomlased kõrvale, riigihankel osales vaid üks ettevõte, kelle mängiti kätte monopol ja nüüd need siis keevitavad.
              Hästi pandud, ahvid.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                25 euri ID kaardi est on ikka mine mu*ni kui palju raha küsitud. Tegu pole just kullast kaardiga. Selle plönni omahind on mingi 1-2 euri.
                Aga mis seal imestada, kui kunagi korraldatud hankel mängiti soomlased kõrvale, riigihankel osales vaid üks ettevõte, kelle mängiti kätte monopol ja nüüd need siis keevitavad.
                Hästi pandud, ahvid.
                See ca €25 on ju riigilõiv ja ei tohiks eriti palju olla seotud selle plönni omahinnaga.
                Ametnikud ju ometi näevad sulle selle asja vormistamisega vaeva ja tahavad ka meie riigi õhukesest kukrust palka saada.

                Iga liigutuse eest sa meie kallis riigis maksad ja ID kaardi ja/või passi vormistamise eest tasutav on veel poisike võrreldes mõne muu toiminguga.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  See ca €25 on ju riigilõiv ja ei tohiks eriti palju olla seotud selle plönni omahinnaga.
                  Ametnikud ju ometi näevad sulle selle asja vormistamisega vaeva ja tahavad ka meie riigi õhukesest kukrust palka saada.

                  Iga liigutuse eest sa meie kallis riigis maksad ja ID kaardi ja/või passi vormistamise eest tasutav on veel poisike võrreldes mõne muu toiminguga.
                  Täpselt, auto dokumentide omahind on veel olematum, aga ümber vormistamine 3 korda kallim veel.

                  Kommentaar


                    Päris hästi peaksid sel juhul palka saama.
                    Aga vahetamise jätkuks läks täna selline kiri ametile teele:
                    Külastasin täna Teie Vilmsi teenindusbürood kodanik Svetlana Lukjanova juures.
                    Olukord on järgmine. Mul oli läbi saanud ID-kaardi kehtivusaeg. Läksin vahetama, kõik tore hetkeni, kuni tuli hakata kaardi eest maksma. Soovisin maksta pangakaardiga, mille peale küsiti isikut tõendavat dokumenti. Ma ütlesin, et ma ju maksan oma pangakaardiga, millel on sama nimi, mis teenindaja ees oleval ID-kaardil. Sellepeale vastati mulle, et see pole enam kehtiv ja teda ei huvita, mis nimi minu kaardil kirjas on. Mina küsisin seepeale kas viisakamalt ei oleks võimalik rääkida? Teiseltpoolt lauda tuli vastus, et „ärge palun hakake minu hommikut ära rikkuma“. Ma küsisin, et kas minu hommikut võib ära rikkuda ja ütlesin, et maksan siis sularahas.
                    Esiteks palun pöörake tähelepanu, kuidas Teie asutuse töötajad inimestega suhtlevad, sest asju on võimalik seletadaka meeldival toonil, ilma nähvamata.
                    Teiseks mõelge, kas selline reegel, et kaardiga makstes on vaja esitada isikut tõendav dokument on ikka kõige pädevam. Tegu on täiesti arulageda nõudmisega-meilt ei küsita dokumenti automaattanklas makstes, poes makstes, ega lennukipiletit internetist ostes, sest kaardi soetamisel on meie andmeid juba kontrollitud ning PIN koodi ei kanna ka ilmselt pensionärid enam rahakoti vahel. Eriti nõme on selline nõudmine olukorras, kus teenindaja ees on minu pildi ja nimega Eesti Vabariigi kodaniku dokument ning ma olen just allkirjastanud paberi, et see on minu oma ja ma tahan endale samade isikuandmete ja nimega uut dokumenti. Aga minu pangakaart, sama nimega ei kõlba. Äärmiselt vastupidine käitumine/suhtumine igasugusele loogikale.
                    Lisaks kui Teil on kavas ka edaspidi sellist rumalust jätkata, tehke see üheselt ja selgelt arusaadavaks. Pange kasvõi selle paberi juurde, mis Teil iga teenindaja kõrval on, et SWED ja SEB võtavad maksmisel teenindustasu.
                    -e- ja siiski on 25 euri selle eest sitta kanti palju. Selle asja mõistlik hind on 10 euri.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Päris hästi peaksid sel juhul palka saama.
                      Aga vahetamise jätkuks läks täna selline kiri ametile teele:


                      -e- ja siiski on 25 euri selle eest sitta kanti palju. Selle asja mõistlik hind on 10 euri.
                      Ega see riigilõiv ainult PPA või Maanteameti töötaja palgaks lähe. Riigi palgal on ka mujal inimesi

                      Peale kauba on see mõttetu mäur. Kui ID kaart on kehtetu, siis ta on kehtetu. Sa võid seal allkirjastada jumal teab mida, aga kehtiv dokument on sul alles siis, kui uue ID kaardi kätte saad. Teinekord võta juhiluba kaasa. Või kui ei ole muud dokumenti, siis maksadki sulas.

                      Lisaks PPA-s pangakaardiga makstes ei maksa sa klassikaliselt PIN koodi sisse trükkides, vaid läbi maksekorralduse (umbes nagu vanasti postkontoris), sestap ka see kehtiva dokumendi nõue
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Ega see riigilõiv ainult PPA või Maanteameti töötaja palgaks lähe. Riigi palgal on ka mujal inimesi

                        Peale kauba on see mõttetu mäur. Kui ID kaart on kehtetu, siis ta on kehtetu. Sa võid seal allkirjastada jumal teab mida, aga kehtiv dokument on sul alles siis, kui uue ID kaardi kätte saad. Teinekord võta juhiluba kaasa. Või kui ei ole muud dokumenti, siis maksadki sulas.

                        Lisaks PPA-s pangakaardiga makstes ei maksa sa klassikaliselt PIN koodi sisse trükkides, vaid läbi maksekorralduse (umbes nagu vanasti postkontoris), sestap ka see kehtiva dokumendi nõue
                        MIlle järgi ta mind ta siis kindlaks tegi, et see on ikka minu kehtetu ID kaart, kui see juba kehtetu oli? Oleks pidanud ka passi küsima?
                        Tegu on täisdebiilse suhtumisega, mis ei aita kuidagi kaasa asjade kiiremale ja sujuvamale toimimisele.

                        Kahju, et ma ei mäleta, kas passi vahetades mu käest kaardiga makstes ka dokumenti küsiti või mitte. Igatahes oli tookord tegu väga meeldiva teenindusega samas asutuses aga teise laua taga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Markko Vaata postitust
                          Peale kauba on see mõttetu mäur. Kui ID kaart on kehtetu, siis ta on kehtetu. Sa võid seal allkirjastada jumal teab mida, aga kehtiv dokument on sul alles siis, kui uue ID kaardi kätte saad. Teinekord võta juhiluba kaasa. Või kui ei ole muud dokumenti, siis maksadki sulas.

                          Lisaks PPA-s pangakaardiga makstes ei maksa sa klassikaliselt PIN koodi sisse trükkides, vaid läbi maksekorralduse (umbes nagu vanasti postkontoris), sestap ka see kehtiva dokumendi nõue

                          Juhiluba pole isikuttõendav dokument.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Kahju, et ma ei mäleta, kas passi vahetades mu käest kaardiga makstes ka dokumenti küsiti või mitte. Igatahes oli tookord tegu väga meeldiva teenindusega samas asutuses aga teise laua taga.
                            ma maksin küll id-kaarti vahetades pangakaardiga, mitte mingit muret pold. see on ikka võta kuidas tahad debiilsuse tipp ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Juhiluba pole isikuttõendav dokument.
                              On küll.

                              (1) Isikut tõendav dokument (edaspidi dokument) on riigiasutuse poolt väljaantud dokument, kuhu on kantud kasutaja nimi ja sünniaeg või isikukood ning foto või näokujutis ja allkiri või allkirjakujutis, kui seadus või selle alusel kehtestatud õigusakt ei sätesta teisiti.

                              Minu juhiloal on need tingimused igatahes täidetud.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Kopeerinud siis sama lõik lõpuni, seal on ilusasti loetletud isikut tõendavad dokumendid:

                                1) isikutunnistus;
                                11) digitaalne isikutunnistus;
                                [RT I 2009, 27, 166 - jõust. 30.07.2009]
                                12) elamisloakaart;
                                [RT I, 09.12.2010, 1 - jõust. 01.01.2011]
                                2) Eesti kodaniku pass;
                                3) diplomaatiline pass;
                                4) meremehe teenistusraamat;
                                5) välismaalase pass;
                                6) ajutine reisidokument;
                                7) pagulase reisidokument;
                                8) meresõidutunnistus;
                                9) tagasipöördumistunnistus;
                                10) tagasipöördumise luba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X