320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    millal ta siis sai?
    variante on ju mitmeid... alates 87ndast 94ndani välja.
    Eesti taasiseseisvumist (juriidiliselt korrektse nimetusega Eesti iseseisvuse taastamist) tähistatakse 20. augustil, kuna 20. augustil 1991 kell 23.03 võttis parlamendi kohuseid täitev Eesti Vabariigi Ülemnõukogu vastu otsuse, et Eesti ei kuulu enam NSV Liitu ja on iseseisev vabariik: "Eesti Vabariigi Ülemnõukogu otsus Eesti riiklikust iseseisvusest"
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Elliet Vaata postitust
      haha!
      ilmselgelt ajab see mind närvi, et sõnad täiesti sassis. see selleks. andesta, peace!

      hipsteri ja türgikauba piffidel on vahe ilmselge, üks üritab ja teine üritab samuti" to be awesome" aga sellel esimesel tuleb see kuidagi paremini välja ja üritab natukene mängida ja näidata oma iseloomu, kasvõi selle kaltsuka kaubaga, teine läheb lihtsamat teed ja lihtsamat viisi, sest ala "nägin, et kuskil tumblris ja sõbrannal seljas uut kotti.. tahan ka" nüüd me tuleme ajude juurde, ma võin anda oma sõrme, kui panna mingi ultra hipsteri kõrvale, ultra mtv maailma piff, ja nende käest küsida, millal sai eesti taasiseseisvaks? on 1-0 hipsterile( muide täiesti elus eneseset võetud näide, sõbraga paneme 10 eurot vahele ja perse, mina võitsin)

      Maitsed on erinevad, tõsi. Kuid jätkuvalt hakkab see türgivõltskaubahuinaa ja tohutu sädelushuinjaaa silma meil, iseloomutu on meie tsikk, nii kaubanduslikult, kui ka sisemiselt. ja see ongi peamine põhjus, miks minna hipster pleissi musta Puudlisse ja sebida hipsteri tsikki, kui samas lähedal olevat hollywoodi.

      IT´S NOT ABOUT BRAND, IT´S ABOUT STYLE
      Sellega meenus, et pidevad eelarvamused inimestest on see mida mina ei salli. Ei saa inimese kohta puhtalt välimuse järgi hinnanguid anda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Eesti taasiseseisvumist (juriidiliselt korrektse nimetusega Eesti iseseisvuse taastamist) tähistatakse 20. augustil, kuna 20. augustil 1991 kell 23.03 võttis parlamendi kohuseid täitev Eesti Vabariigi Ülemnõukogu vastu otsuse, et Eesti ei kuulu enam NSV Liitu ja on iseseisev vabariik: "Eesti Vabariigi Ülemnõukogu otsus Eesti riiklikust iseseisvusest"
        on olemas ENSV Ülemnõukogu ja on olemas EV parlament.
        minuarust on loogiline et neist esimese juriidiline pädevus piirdub NSVL'ist lahkumisega, aga vaid teine neist, või tema mingisugune esindusorgan - näiteks EV kodanike komiteed vms. - oleksid pädevad kuulutada EV (taas)iseseisvaks.

        see et Savisaar pushis "oma" tähtpäeva riiklikuks pühaks ja et ka see oli muidu üldiselt tähtis päev - sellega olen nõus.

        "EV Ülemnõukogu" on - nonsenss.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Istud ummikus õiges sõidureas ja jälgid kurval pilgul mööda bussirada tuhisevaid kümneid sõidukeid, mis mitte mingist otsast bussi moodi välja ei näe. Ja kui see bussirada ära kaob, siis ei vaevu osad debiilikud õigesse ritta vajudes isegi suunda näitama.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Need täna Vabakal piimasabas seisjad. Tra, minna rüselema mingi liitri tasuta jagatava piima pärast... Mine poodi ja osta see liiter 0,70€ eest ja toeta ka reaalselt Eesti piimatootjaid sellega. Selle asemel seistakse tund aega käsi pikalt järjekorras, et tasuta liiter saada. nonsense. Teadagi muidugi, et keskmine vanus üriusel oli mingi 65+ taaskord.

            Ma eeldan, et kui ma hakkaks tasuta õhku jagama, siis oleks sellel üritusel ka järjekord ukse taga.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Need täna Vabakal piimasabas seisjad. Tra, minna rüselema mingi liitri tasuta jagatava piima pärast... Mine poodi ja osta see liiter 0,70€ eest ja toeta ka reaalselt Eesti piimatootjaid sellega. Selle asemel seistakse tund aega käsi pikalt järjekorras, et tasuta liiter saada. nonsense. Teadagi muidugi, et keskmine vanus üriusel oli mingi 65+ taaskord.

              Ma eeldan, et kui ma hakkaks tasuta õhku jagama, siis oleks sellel üritusel ka järjekord ukse taga.
              Miks see sind närvi ajab? Naljakas ju just!

              Kommentaar


                Nad seal seda toorpiima ei jaga? Selle liitrimaksumus kusagil selveris on vist vähe krõbedam?
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Miks see sind närvi ajab? Naljakas ju just!
                  Oli vaja sobiv teema leida. Variante oli kaks: "Mis teid närvi ajab???" ja "tähelepanekuid elust enesest". Selle teema valisin, sest oli vaja täna just sealt Vabakalt läbi minna ja iga inimest, kes üritas lihtsalt massist läbi trügida teisele poole platsi, koheldi kui võimalikku enda tasuta piimaliitri ohustajat. See veits ajas närvi. Aga üldiselt seda rahvast oli muidugi koomiline tagantjärgi vaadata. Piimatootjatest on aga lihtsalt kahju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Oli vaja sobiv teema leida. Variante oli kaks: "Mis teid närvi ajab???" ja "tähelepanekuid elust enesest". Selle teema valisin, sest oli vaja täna just sealt Vabakalt läbi minna ja iga inimest, kes üritas lihtsalt massist läbi trügida teisele poole platsi, koheldi kui võimalikku enda tasuta piimaliitri ohustajat. See veits ajas närvi. Aga üldiselt seda rahvast oli muidugi koomiline tagantjärgi vaadata. Piimatootjatest on aga lihtsalt kahju.
                    Mulle meeldis muttide kisa, et kas süüdi on Putin või Obama. Ja muidugi mingi hüüatus "Maie, Maie, tule nüüd siia ette, siin saab piima!"

                    Kommentaar


                      Oleks siis Maiu olnud, mitte Maie. Piimaauto.

                      Kommentaar


                        Uhkete BMW-de juhid, kes arvavad et on nii kõvad vennad, et võivad inva kohtadel parkida jne.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Need täna Vabakal piimasabas seisjad. Tra, minna rüselema mingi liitri tasuta jagatava piima pärast... Mine poodi ja osta see liiter 0,70€ eest ja toeta ka reaalselt Eesti piimatootjaid sellega. Selle asemel seistakse tund aega käsi pikalt järjekorras, et tasuta liiter saada. nonsense. Teadagi muidugi, et keskmine vanus üriusel oli mingi 65+ taaskord.

                          Ma eeldan, et kui ma hakkaks tasuta õhku jagama, siis oleks sellel üritusel ka järjekord ukse taga.
                          Pigem teeb nukraks
                          a) inimeste ahnus. Vaja ju pole, aga kui tasuta antakse, siis ikka võtan
                          b) inimeste vaesus, kui tõesti on see 0,7 eurot piisav, et rüselema minna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            b) inimeste vaesus, kui tõesti on see 0,7 eurot piisav, et rüselema minna.
                            Mitte keegi pole nii vaene, et peaks liitri piima pärast niimoodi tunglema ja järjekorras seisma. Asi on ikka mentaliteedis kahjuks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Mitte keegi pole nii vaene, et peaks liitri piima pärast niimoodi tunglema ja järjekorras seisma. Asi on ikka mentaliteedis kahjuks.
                              Ma oleks nendes üldistutes natukene ettevaatlikum.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ma oleks nendes üldistutes natukene ettevaatlikum.
                                Kulutagu see paar tundi natuke otstarbekamalt ning ongi liiter piima teenitud.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X