320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohtusüsteem ei saa ega tohigi olla emotsionaalne. Ehk põhieesmärk peaks olema üritada probleemset inimest veidigi normaalsuse suunas suunata. Iseenesest pole ju probleemi, et mingi 12 nädala järel saab tüüp preemiaks koitsas käia, aga kuidas kuradist lasti tal mingi faking pilt üles panna. Mingi retakas on või?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kohtusüsteem ei saa ega tohigi olla emotsionaalne. Ehk põhieesmärk peaks olema üritada probleemset inimest veidigi normaalsuse suunas suunata. Iseenesest pole ju probleemi, et mingi 12 nädala järel saab tüüp preemiaks koitsas käia, aga kuidas kuradist lasti tal mingi faking pilt üles panna. Mingi retakas on või?
      mulle meeldib riik kus pooldatakse palgamõrvareid, ei viitsi tööl käia? tee väike tellimustöö, istud kinni 7 aastat ja saad 14 aasta palga välja tulles kätte. elu on ilus.

      vargustega võiks samamoodi olla, varastad 500k, aga karistuseks maksad 200k tagasi.

      võtad kellegi elu, ole valmis ka ise surema, see sitt peaks mulla all olema.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Eks väikene Stalin ja/või Hitler ole peidus meis kõigis - iseasi, kuidas me temaga toime tuleme, kuidas ja millega toidame ning suuname.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Eks väikene Stalin ja/või Hitler ole peidus meis kõigis - iseasi, kuidas me temaga toime tuleme, kuidas ja millega toidame ning suuname.
          labane võrdlus? mis tunne oleks kui mingi vend hoiab püstolit sul otsaees ja naerab, et laseb su maha ja istub 5 aastat vangis ja paneb pidu edasi, sina aga saad otsa?
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            labane võrdlus? mis tunne oleks kui mingi vend hoiab püstolit sul otsaees ja naerab, et laseb su maha ja istub 5 aastat vangis ja paneb pidu edasi, sina aga saad otsa?
            Raske on surnud olles midagi tunda.

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Raske on surnud olles midagi tunda.
              sinu arvates peaks Breiviku sugused ka tsivilisatsiooni tagasi laskma jah? tülgastav.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kohtusüsteem ei saa ega tohigi olla emotsionaalne. Ehk põhieesmärk peaks olema üritada probleemset inimest veidigi normaalsuse suunas suunata. Iseenesest pole ju probleemi, et mingi 12 nädala järel saab tüüp preemiaks koitsas käia, aga kuidas kuradist lasti tal mingi faking pilt üles panna. Mingi retakas on või?
                Muidu sõna ,,preemiaks,, on nii rõve lugeda sellise teo kontekstis. Kohtu süsteem on emotsionaalne meil Eestis ja ei ole mitte midagi teha, sest üldist karistusmäära vaadates raskete isikuvastaste kuritegude puhul, siis 90% ajast hakkab kohtul kurjategijast kahju.

                Probleemsel indiviidil ja julmal kõrilõikajal on väga suur vahe. Probleemset inimest tulebki aidata. Mida selline vend annab ühiskonnale tulevikus juurde? Vaata seda retsidivisti ta tuleb koju ajab näpud püsti tõmbab instasse karja hashtage ja elu on lill. Seal ei ole mitte mingit paranemist ja ei hakka mitte kunagi ka olema selliste puhul. See on mingite lumehelbekeste märg unenägu, et me peame neid toetama ja neid ühiskonda tagasi integreerima.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  labane võrdlus? mis tunne oleks kui mingi vend hoiab püstolit sul otsaees ja naerab, et laseb su maha ja istub 5 aastat vangis ja paneb pidu edasi, sina aga saad otsa?
                  Labane? Ei. Nii see lihtsalt on - näitavad seda ka siinsed kirjutised, mis väidavad, et pole inimest, pole probleemi... mis ju pole ka vale, eks?

                  Teiste pärast pole vaja muretseda, nende eest mõelda. Seda peaks ikka iga inimene ise tegema.


                  Algselt postitas Nasfal
                  Mida selline vend annab ühiskonnale tulevikus juurde?
                  Võta taolist inimest, kui näiteks koroonaviirust - meil on võimalus õppida, et tulevikus taolise olukorra tekkimine oleks minimaalne. Tapmise korral lihtsalt ignoreerimie põhjust ja mängime vene ruletti edasi.
                  Ah-jaa - selle va õppimise teemaga on samas pahasti ja sellepärast ma saan ka aru, millepärast surmanuhtlust pooldatakse.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust



                    Võta taolist inimest, kui näiteks koroonaviirust - meil on võimalus õppida, et tulevikus taolise olukorra tekkimine oleks minimaalne. Tapmise korral lihtsalt ignoreerimie põhjust ja mängime vene ruletti edasi.
                    Ah-jaa - selle va õppimise teemaga on samas pahasti ja sellepärast ma saan ka aru, millepärast surmanuhtlust pooldatakse.
                    Aga miks teiste kuritegudega nii ei käituta siis? Varastasid pangast 100milli? No tore lugu küll, istu natukene kinni ja siis kui välja saad, anname sulle 1mil, et sa uuesti vargile ei peaks minema?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Saab, aga vist siis kui Prokuratuur nõuab karistust ja kirjutab sisse ka, et antud isikule kohaldada igasugune rehabilisatsiooni programmides osalemine järgmise ala 5 aasta jooksul, kuna ta on ohtlik. Kohtunik vist jah täitsa 0st seda ise ei saa kirjutada otsusesse, kuid võimalik, et piisab ka psühhiaatri hinnangust ning kui see on negatiivne saab ka sellele tuginedes otsuse kirjutada. Olin väga lähedalt kursis ka Ida-Virumaa kirvemõrvarite jamaga kunagi ning seal prokurör nõudis ka mõlemale sama keeldu ning ühele kehtestati ning teisele mitte. Naljakas oli, et see, kes ikkagi sai kodus käia pani hiljem konvoi silmealt minema. Teine ei saanud kordagi kodus käia programmide raames.
                      Korralikku soga ajad. Tunned sa kriminaalmenetluse seadustikku ja karistusseadustikku, et sedasi lahmima hakkad?

                      Edit: Õiendaks selle siinkohal ära. Kui süüdistatavale mõistetakse reaalne vangistus, ei saa kohtunik juurde määrata mingeid täiendavaid kohustusi/keelde/piiranguid. Täiendavaid kohustusi on võimalik määrata siis, kui isikule mõistetakse tingimisi vangistus kohustusega alluda kriminaalhooldaja järelevalvele. Konkreetselt seda juhtu, mis mõnel tüübil vere keema lõi, reguleerib vangistusseadus. Vangistusseadus näeb ette, mil moel ja mis alustel on süüdimõistetul õigus lühiajalisteks kokkusaamisteks. Ehk sesmõttes, ära sõima kohut ja prokuratuuri, kui sa teemat ei valda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Korralikku soga ajad. Tunned sa kriminaalmenetluse seadustikku ja karistusseadustikku, et sedasi lahmima hakkad?
                        Ma tean isegi konkreetset juhtumit alaealisest mõrvariga, kus ei lastud koduvisiitidele puhtalt tänu proksile. Aga kuna ma tean, et sa ei ole ei jurist, kohtunik, prokurör ega advokaat, siis ma ei taha siin diskussiooni laskuda, sest ma ise ei ole samuti. Aga noh see ei ole ka asja point.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ma tean isegi konkreetset juhtumit alaealisest mõrvariga, kus ei lastud koduvisiitidele puhtalt tänu proksile. Aga kuna ma tean, et sa ei ole ei jurist, kohtunik, prokurör ega advokaat, siis ma ei taha siin diskussiooni laskuda, sest ma ise ei ole samuti. Aga noh see ei ole ka asja point.
                          Kust sa tead, kes ma olen või kes ma ei ole? Miks siis mitte diskussiooni laskuda, kui sedasi juba lahmima kukkusid? Sinu näites toodu võis olla näiteks vahistatud ehk mitte süüdimõistetu. Sel juhul on võimalik prokuratuuri loal suhtlust piirata.

                          Kommentaar


                            Salvation was made for sinners!

                            Kommentaar


                              Ma usun ka sellesse, et teatud inimesed on võimelised muutuma ja vangla peab looma selleks tingimused, aga käesolev juhtum on ikka korralik näkkusülitamine kogu süsteemile ja kannatanu lähedastele, laiemalt ka kogu ühiskonnale. Näpud püsti IG pilti ei ole võimalik kuidagi teistmoodi tõlgendada, kui et tal on jätkuvalt täiesti pohhui.

                              sellega seoses meenus kunagine 90ndate Kopli alaealine sarimõrvar, keegi teab, mis temast saanud? Vahepeal vist olid mingid jutud, et peale vabanemist lahkus Eestist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Ma usun ka sellesse, et teatud inimesed on võimelised muutuma ja vangla peab looma selleks tingimused, aga käesolev juhtum on ikka korralik näkkusülitamine kogu süsteemile ja kannatanu lähedastele, laiemalt ka kogu ühiskonnale. Näpud püsti IG pilti ei ole võimalik kuidagi teistmoodi tõlgendada, kui et tal on jätkuvalt täiesti pohhui.

                                sellega seoses meenus kunagine 90ndate Kopli alaealine sarimõrvar, keegi teab, mis temast saanud? Vahepeal vist olid mingid jutud, et peale vabanemist lahkus Eestist.
                                Tv3 see kriminaalne eesti leidis ta kunagi ülesse ja siis ta oli vahetanud nime ja töötas akende-autopesuga tegelevas ettevõttes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X