320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    2. kes siis EMil individiuaalselt niivõrd säras, et teda võiks maailma parimaks mängijaks pidada?
    Jorginho mängis üliolulist rolli nii EM-i kui ka CL-i võitudes, domineerides muuhulgas paljude arvates maailma parima keskväljaga Real Madridi. Kahjuks on kaitsval keskpoolikul väga keeruline "särada". Täiesti jabur on rääkida Copa America prestiižist EM-i või CL-i võrdluses.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      messi on nii kõva vend, et tassis la ligas barca kolmandaks. FANTASTILINE MEES. täiesti *** kas sa tõesti ise ka aru ei saa kui retarded väide see on.
      Umm, sa oled üldse mõnda La Liga mängu vaadanud kunagi?

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust

        1) Maitse asi jah

        2) No sa ju selgitad päris pikalt siin loogikat, miks Messi pidi selle vöitma ja teised mitte. Huvitaval kombel ei kuulu ta hetkel PSG`s top 3`gi, aga vöitis just maailma parima tiitli.
        2) minu teada lõppeb see parima mängija hääletus kuskil oktoobris, selleks ajaks polnud Messi eriti PSG eest mänginudki eriti, sest oli vigastatud ja väidevavalt on tal lepingus klausel, mis lubab tal PSGs mänge vahele jätta, kui rahvuskoondise eest esindamine seda nõuab. Minu seletus ongi seotud sellega, miks Messi võitis. See vaidlus siin ei ole teemal kes peaks võitma vaid tegu on minupoolse arvamusega, miks ta võitjaks valiti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          farmerite liigas 506 minutit ja 1 värav. see ongi maailma parim ründaja.
          Maailma parima ründaja autasu sai ju Leva?

          Kommentaar


            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

            Jorginho mängis üliolulist rolli nii EM-i kui ka CL-i võitudes, domineerides muuhulgas paljude arvates maailma parima keskväljaga Real Madridi. Kahjuks on kaitsval keskpoolikul väga keeruline "särada". Täiesti jabur on rääkida Copa America prestiižist EM-i või CL-i võrdluses.
            Täpselt....kaitsev poolik on selline märkamatuks jääv roll, mille tähtsust on kerge mitte märgata. Ala Busquets, kui MSN`d ja Iniestad said kogu hiilguse omale, aga nagu üks ex barca coach ütles oli Busquets selle parima barca squadi tähtsaim lüli.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Messi on parim, sest ta tegi rohkem tackleid?
              Las jääb. Vaktsineerimine on kahjuks vaba tahe ja samamoodi Messi fanboy olemine. Mina ei suuda kumbagi ümber veenda.
              Ma parem ei hakka seda tabelit tooma siia mis näitab, et Mendy on umbes kaks korda parem kui Donnarumma.
              geniaalne, kogu selle tabeli peale tood välja selle statistika. SUPER! Selle tabeli ainuke point on näidata, et mingit mineviku põhjal tehtud valikut ei olnud, sest ka statistiliselt oli Messil väga korralik hooaeg.
              Ma ei tea mitte ühtegi Barcelona fänni, kes aja jooksul ja kõiki neid aastate jooksul vaadatud mänge vaadates ei oleks Messi fanboyd. Erinevalt paljudest, olen ma ikkagi klubi fänn ja nüüd kui ta enam Barcelona mängija ei ole, siis suurt väga ei huvita tema käekäik. Niiet selles mõttes ma ikka päris 100% fanboy ka pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                Maailma parima ründaja autasu sai ju Leva?
                k, sry ma unustasin ära, et messi pole ründaja vaid midagi muud.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust

                  Täpselt....kaitsev poolik on selline märkamatuks jääv roll, mille tähtsust on kerge mitte märgata. Ala Busquets, kui MSN`d ja Iniestad said kogu hiilguse omale, aga nagu üks ex barca coach ütles oli Busquets selle parima barca squadi tähtsaim lüli.
                  See on muidugi õige, vaadates üldse neid auhindu, siis ründajad või siis ründavad poolkaitsjad totaalselt domineerivad. Kaitsvama suunitlusega mängijad peavad ikka midagi erakordset tegema, et üldse top 10sse pääseda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                    k, sry ma unustasin ära, et messi pole ründaja vaid midagi muud.
                    Lõpuks ometi saad aru

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                      2) minu teada lõppeb see parima mängija hääletus kuskil oktoobris, selleks ajaks polnud Messi eriti PSG eest mänginudki eriti, sest oli vigastatud ja väidevavalt on tal lepingus klausel, mis lubab tal PSGs mänge vahele jätta, kui rahvuskoondise eest esindamine seda nõuab. Minu seletus ongi seotud sellega, miks Messi võitis. See vaidlus siin ei ole teemal kes peaks võitma vaid tegu on minupoolse arvamusega, miks ta võitjaks valiti.
                      Arusaadav. Pidi ju ometi Messi nii köva vend olema, et sööb igalpool köik vastased ära. Kas näiteks Benzema, Lewandovski, De Bruyne vms teised nominendid seal ballondori listis teistes tiimides ei säraks? Ronaldo on mingi 4 korda töestanud, et on parim igalpool. Tassib meeskonda ja lööb stabiilselt väravaid. Seni pole Messi seda näidanud.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        ROFL, maailma parimaks mängijaks vend, kes ei julge ennast muus tippliigas proovile panna ja jookseb saba jalgevahel kuhugi farmerite liigasse w.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          ROFL, maailma parimaks mängijaks vend, kes ei julge ennast muus tippliigas proovile panna ja jookseb saba jalgevahel kuhugi farmerite liigasse w.
                          Seal peab jooksma ju, Bayerni gegenpressiga valusad kogemused, niuks-niuks
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust

                            Arusaadav. Pidi ju ometi Messi nii köva vend olema, et sööb igalpool köik vastased ära. Kas näiteks Benzema, Lewandovski, De Bruyne vms teised nominendid seal ballondori listis teistes tiimides ei säraks? Ronaldo on mingi 4 korda töestanud, et on parim igalpool. Tassib meeskonda ja lööb stabiilselt väravaid. Seni pole Messi seda näidanud.
                            Messi sattumine üldse Prantsusmaale on Barcelona eelmise juhtkonna ebakompetentsuse tulemus (ja praeguse jäärapäisuse mingil määral). Minu teada on ta alati tahtnud olla karjääri lõpuni Barcelonas, lihtsalt praegu ei osutunud see võimalikuks. Messi fookus on järgmine MM ja seega on PSG lihtsalt koht kus treenida ja vormi hoida, aga olen suht kindel et mingit emotsionaalset sidet selle klubiga tal kunagi ei tekigi. Kevadel on teemat mõistlikum kommenteerida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              ROFL, maailma parimaks mängijaks vend, kes ei julge ennast muus tippliigas proovile panna ja jookseb saba jalgevahel kuhugi farmerite liigasse w.
                              Lewandovski on muidugi musternäide erinevates liigades enda proovilepanemisega.
                              Mis puudutab Messit, siis peale PSG keegi teine talle pakkumist ei teinudki.
                              A muidugi hea kriteerium maailma parimaks valimisel: kui tihti klubi vahetad.

                              Kommentaar


                                7 ballon d'ori. Haters gonna hate, valisid siiski eksperdid, kes ilmselt veidi targemad jalgpalli alal kui selle foorumi eksperdid. Ronaltsi fanboyd ka ikka max level butthurt nagu näha. Väga meeldiv lugeda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X