320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kalamehed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Kalamehed\'

    krt olen mina juba pikemat aega hoogu v6tt et l6puks siis see aasta esimest korda j6ele saada aga ei ole 6nnestunud,muidu t88kaalsased on k2inud ja p2ris h2sti v6tab hetkel latikas.minul siis senimaani aint grillimise r66m
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Kalamehed\'

      Oi p***e,kadedaks teeb.
      http://www.kalale.ee/sisu/NywxNzc2ODIsMCwwLDE/
      Sellisest loigust...
      Süüa ta ei kõlba arvatavasti aga trofee lõugadest saab hea.
      3 nädalat veel kannatust,et saaks lõuna eestisse samasuguseid püüdma
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Kalamehed\'

        Kahala järv Kuusalu kandis,ca 50 km Tallinnast.Oma kummikaga peale ja saab nii kokre kui linaskit.Linaskit ei hakka kiitmagi,teadagi super kala aga koger on seal ka hea,ei mingit muda maitset.Oleneb päevast ja kalade tujust mis söödaks.seepärast ongi kasulik kaasa võtta nii ussi,tõuku ja neid keedetud tanguga isuäratavamaks teha.Tangu ei tohi päris pehmeks keeta,las jääda nätskeks,püsib paremini konksul.Peibutussööt kama ja riivsai kokku või poest ostetud spets sööt.
        Head kalaõnne!

        edit:kummipaadi alternatiiv on püksid,sest püük käib kalda ligidalt ja see pole sügav järv.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Kalamehed\'

          vähe vale koht küsimiseks, aga siiski proovin, et kellegil paadimootorit pole müüa?
          mingit vana vene oma 1-3hj\'list...odavalt nii
          Ei viitsi enam Võrtsu pealt Õhne jõele koguaeg aerutada või Tondisaare lähedale

          Kommentaar


            #50
            Tõstame aga teemat.
            Täpselt aasta tagasi sai ennast higiseks puuritud paunakal,praegu aga loobitakse lanti seal.
            Müstika.
            Kuhu kurat see talv jääb?

            Premium: Viis kuud hiljem vastan,et mine registreeri ennast http://kalale.ee foorumisse ära ja pane ostusoov kirja.Seal müüakse igasugu träni mis paatide ja mootoritega seotud on.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #51
              ei teadnud et meie kandis ka selliseid idioote on aga ei saa aru inimestest kes esimese kirmetisega juba kalale lähevad.

              Kolmapäeva õhtupoolikul tõid päästjad Koerus Väinjärvest välja hooletu kalamehe, kes oli õhukesele jääle läinud kala püüdma.

              Häirekeskus sai teate õnnetusest kell 14.13. Päästjate kohale jõudes oli teine kalamees kaaslase veest välja, jääle aidanud.
              Reklaam




              Koeru päästjad viisid läbimärja mehe komandosse sooja, kust kiirabi viis ta Paide haiglasse kontrolli.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #52
                Novembri külmade ajal käidi ka sikut liigutamas.
                Mees ise kirjeldas seda nii:Järvele läksin roomates,roomasin kohale kus otsustasin püüdma hakata.
                Hullud...
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #53
                  Emajõel käidud.Päeva valisime sita kuigi oli kuu aega ette planeeritud.Selg on siiani valus.Kala tuli nii kaua kuni õhurõhk muutus ja oligi kööga.pärast muutust sain ainult ühe väikse kiisa poju.Kõik kalad ujuvad edasi kuna voblakõlbulikke oli ainult kaks.1,5 tunniga 6 särge,1 latikas ja 1 kiisk.
                  Mindi latikat püüdma aga esimese viskega jäi minu ja sõbra tonka rakendus emajõkke.Sõber viitsis uue teha,mina hakkasin korgitama.10 päeva pärast jälle,loodetavasti ilmaga joppab.
                  Väike vihje neile kes kala kuivatavad.Kui on puhastatud vobla siis,et ta krõmpsuks ei kuivaks-pange kolme liitrine purk juba kuivatatud kalu täis ja tilgutage mõned tilgad viina purki siis kaan peale ja hoplaa.Aasta pärast saate veel vintsket vobla mitte ei murene teil käes.
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Kõik kalad ujuvad edasi kuna voblakõlbulikke oli ainult kaks.
                    Vobla on kommunismi üle elanud vaal!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #55
                      tore teema
                      käisime ka eelmine nädal (vist Oiul) kalal. tund aega olime jõe ääres. kuritarvitasime alkoholi. seltskonnas oli üksainus padu-kalamees. ja just siis kui tundus, et hakkab võtma, vihastas see padu-kalamees ja pakkis asjad kokku ning me läksime minema. vihastamine tuli vist sellest, et me hakkasime kividega korki loopima.
                      väga naljaks on istuda jõe ääres kivistunud näoga, loopida maisi ja saia vette, et kala tuleks. ikka kividega tuleb märku anda...
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        #56
                        eelmine nädal 2+2 särge, õhtu+hommik, ingliste

                        Kommentaar


                          #57
                          homme on mul jõe peal ülihea kalasaak, 100% kindel
                          ilus päikesepaisteline ilm, haug just lõpetas kudemise, ning tormab mu landi poole
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            homme on mul jõe peal ülihea kalasaak, 100% kindel
                            ilus päikesepaisteline ilm, haug just lõpetas kudemise, ning tormab mu landi poole
                            nahh...ma lootisn eila sama aga sittagi, mingid nolgid rabasid ainult, aga ma käisin muidugi jõe ääres, järvedes võibla õgib juba
                            AILTON

                            Kommentaar


                              #59
                              härrased röövpüüdjad:
                              Haugil on aprilli lõpuni keeluaeg.Siseveekogudes ja meres erinevad kuupäevad,ei viitsi järgi vaadata aga enne maid ei tohiks püüda.

                              edit: Väljaandja : Vabariigi Valitsus
                              Redaktsiooni jõustumise kpv. : 28.01.2007
                              § 37. Kalapüügi keeluajad ja -alad meres
                              21) püüda haugi 1. märtsist 30. aprillini;

                              § 38. Kalapüügi keeluajad ja -alad Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järves
                              7) püüda haugi 15. aprillist 15. maini;

                              § 41. Püügikeelud kalaliikide kaupa teistes siseveekogudes, välja arvatud Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järv
                              8) haugi jäävabas vees – 15. märtsist 10. maini, välja arvatud Võrtsjärves;
                              9) haugi Võrtsjärves jäävabas vees – 15. märtsist 30. aprillini
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                #60
                                kuis siis kellelgi saagid on?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X