320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kalamehed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Mis te teete sügiseste särgedega
    C&R minu puhul. Mul on see õnnetus, et olen peres pea ainuke, kes järvekala ja üleüldse valget kala sööb, seega voblad, konservid, ahjukalad jms rõõm jääks kõik mulle endale ära süüa... Kui ikka on väärt saak, siis teen mõistagi kodus söögiks, aga olen saaki ka naabreile-sugulasile jaganud

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust

      Täna uue paadi katsetustele
      Nädala sees kalalkäigud jäta enda teada.
      Mõni peab tööl ka käima.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        C&R minu puhul. Mul on see õnnetus, et olen peres pea ainuke, kes järvekala ja üleüldse valget kala sööb, seega voblad, konservid, ahjukalad jms rõõm jääks kõik mulle endale ära süüa... Kui ikka on väärt saak, siis teen mõistagi kodus söögiks, aga olen saaki ka naabreile-sugulasile jaganud
        200-300 grammist särge catch and release- kus sa kalal käid
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Juhtus küll juba pea kuu aega tagasi, augusti lõpus, aga üle aastate oli üpris märkimisväärne kalalkäik. Kahe täispäevaga saime ei vähem ega rohkem kui 72 haugi, kes alamõõduliseks ei klassifitseerunud ja tee kotti leidsid. Püügivahendiks lant (vahet ei olnud, milline, kõik läks kaubaks), transpordivahendiks paat, asukohaks Saaremaa kagunurk (Tornimäe kant). Seejuures tuleb veel möönda, et vähemalt 2x sama palju läks tagasi kasvama, sellist lasteaeda ei mäletanud mu rohkem kui poole sajandi pikkuse harrastuskalamehe staaziga isa ka mitte. Pärast mitmeid aastaid, kus oleks võinud lanti ka kodus kaevu loopida, oli üsna meeldiv ja motiveeriv käik.
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Nädala sees kalalkäigud jäta enda teada.
            Mõni peab tööl ka käima.
            Tekkis täpselt sama tunne. Asenda sõna "töö" sõnaga "kool" ja voilaa.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              200-300 grammist särge catch and release- kus sa kalal käid
              Oi, vaat see jääb küll siin ja ülepea igal pool välja ütlemata...
              Paat sai vette ja järvele tiir peale, sõiduk on igakülgselt aus ja tegija. Õnge eile sisse ei visandki, laine oli maruline ja solunar kah ei olnud paljulubav, ei viitsinud mässama hakata. Täna õhtapoolikul ehk mõni tund proovin.

              Kommentaar


                Muide, kuidas siinsete aulike härrade kogemused ja tähelepanekud on seoses solunariga?

                Minu kodujärvekese puhul tunudb kalender 70-80% täppi minevat. Vaatlused muidugi ka vaid ühe jäävaba hooaja pikkused ka...

                Kommentaar


                  Estonile tõestus
                  Lisatud failid
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    anna teada, kui järgmine kord lähed.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Estonile tõestus
                      Unnaga?
                      Kala saamine on alati mõnus tunne aga unnapüük on minu jaoks küll igav. Nii palju kui sõbra juures seda harrastanud oleme siis unnad sinna järve otsa kustpoolt tuul puhub ja siis kaldale viina võtma, kui unn tagurpidi või juba peaaegu vastaskaldasse triivinud siis järvele tagasi.
                      Ise passid koguaeg järvel? Variant on muidugi lantida vahepeal
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Unnatasime Reinu-härraga, tõsi. Minu jaoks esimene kord ja sestap täitsa huvitav oli. Jõel undasime ja oma elu sellega huvitavaks elasime, et panime unnad kahte kaldasse umbes 600-meetrisele lõigule kahel pool kurvi. Siis vemmeldasime edasi-tagasi ja tsekkasime olustikku. Ilm oli lähes ideaalne ja olgugi, et vesi kõrgevõitu ja vool metsik, tuli paati neli mõõdukala + 2 malaletkat, kellest üks oma ahnuse tõttu otsa leidis ja üks viisakalt koju tagasi läks. Igati kordaläinud päev, viimati sain kuu aja eest nii rahulolevana kalavetelt koju.

                        Reinu eelnevalt postitet pildil olevat kalakest me pikkuse ega kaaluga küll täna ei biitinud. Hiljem jagatud kaladega koju jõudes osutus üks mammaks, kes pungail marja täis. Kahju, aga mis teha.

                        Reinule tänud meeleoluka päeva eest. Flora kah võitis, nii-et täitsa nitsekas päev

                        Kommentaar


                          ...ja suitsutet haug on tõhus saunaõllekõrvane amps, pean nüüd nentima. Poleks uskundki.

                          Kommentaar


                            Panen pildi samuti.

                            IMG_0530.jpg
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kuulge tarkpead, mis kalaga on tegu?

                              IMG_0527.jpg
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kuulge tarkpead, mis kalaga on tegu?

                                [ATTACH=CONFIG]1565[/ATTACH]
                                Kahju, et pead ei näe.
                                Mudamaimu kohta liiga suur, tippviidikas( ei ole ühtegi "näost näkku näinud") Või mingi tint
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X