320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kalamehed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
    Lutsuteema jätkuks, eile Kasarilt elu esimene luts, 781 grammi, olen rahul, kuigi ainsaks see jäigi.
    Kui saladus ei ole siis kus kandis kasaril, mis sööt ja milline rakendus?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #77
      Kohta tuntakse vist ''karjalauda juures'' nime all . Tonkaga tuli, pealiin 0,34, lips 0,25, otsas nr.6 konks, võttis kõige alumist sööta. Söödaks pirakas Kanada päritolu ööuss.

      Kommentaar


        #78
        Sai siis möödunud nädalavahetusel kaasfoorumlasega, Fittiga, natukene võrgutatud ja ka lanti loobitud. Landi otsa ei tulnud ükski isend, ainult 1 forellipoiss ujus järele. Võrgutamisetulemused olid aga igati korralikud: 6 forell, millest 1 lasime tagasi (alamõõduline), 4 lesta, 1 ahven, 1 särg ja 2 silku. Kuna kaalu polnud, siis kalamehelik intstinkti pakub forellide kaaluks 1,5-2 kilogrammi.
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Pealik Vaata postitust
          Sai siis möödunud nädalavahetusel kaasfoorumlasega, Fittiga, natukene võrgutatud ja ka lanti loobitud. Landi otsa ei tulnud ükski isend, ainult 1 forellipoiss ujus järele. Võrgutamisetulemused olid aga igati korralikud: 6 forell, millest 1 lasime tagasi (alamõõduline), 4 lesta, 1 ahven, 1 särg ja 2 silku. Kuna kaalu polnud, siis kalamehelik intstinkti pakub forellide kaaluks 1,5-2 kilogrammi.
          Röövpüüdjad olete vat endal ka ilge isu juba pikemat aega peal, tuleb ka vist forkat minna lantima. kus muidu käisite?
          AILTON

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Röövpüüdjad olete vat endal ka ilge isu juba pikemat aega peal, tuleb ka vist forkat minna lantima. kus muidu käisite?
            Esiteks olid meil load täitsa olemas, teiseks ei avalikusta ükski kalamees oma häid kohti aga nii palju võin öelda, et enamus kaldaäärseid on "punast" veel täis ja igati positiivne on see, et valdav enamus on on juba kudenud.
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Pealik Vaata postitust
              Esiteks olid meil load täitsa olemas, teiseks ei avalikusta ükski kalamees oma häid kohti aga nii palju võin öelda, et enamus kaldaäärseid on "punast" veel täis ja igati positiivne on see, et valdav enamus on on juba kudenud.
              mähh...mis valemiga te keeluajal püügiks load saite??

              E: enamus kaldaäärseid??kas see tähendab et te püüdsite mere ääres ja meriforelli, see seletaks paljut, sest jah meriforelli keeld lõppes 30.november.
              AILTON

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                4 lesta
                Peaks vist nii mõndagi selgitama, minu teada jõgedes ja järvedes just tihti lesta ei kohta.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                  Peaks vist nii mõndagi selgitama, minu teada jõgedes ja järvedes just tihti lesta ei kohta.
                  mhm...ei süüvinud pääliku esimesse posti nii väga, aju eraldas minu jaoks tähtsaima ehk forelli ja mõte jooksis kohe jõeka peale ja pärast enam ei uurinud seda posti..minu pask.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    #84
                    Kus on ja kus ei ole ja kus keeld (jääle mineku) ja kus ei ole aga põhja läti väikejärvedel on 20 cm jääd ja ahun on maias. Haugi poisski tuli põigi peale ja sai ahunatega koos potti. Ainuke sitt lugu on, et ahun jube väike kipub olema. Ootaks ikka lahtedelt või peipsilt 500-1000 grammiseid.
                    Lauba jälle tartust 50 km-i lõuna poole ja jääle kui saun liiga kuumaksa.

                    Mis olukord paunakal?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #85
                      Ohh, hea tunne. Selle aasta esimesed mätjad on püütud. Kuigi jääsulp on veel Mustvee rannas on mädjas juba jõkke trügimas. Mingit imelist võttu ei olnud, aga skoor on avatud. Olen avastamas enda jaoks ilma rullita süsinikritvade võlu. Jube hea oli 6m püüda. Näis mis lähipäevadel toimub, lootus on hea võtu peale trehvata, millalgi peab kala üles hakkama liikuma.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        #86
                        Homme lähen testin Kasari ära(eeldusel, et padukat ei tule), kas särg on juba sisse tulnud või mitte. Vimba peaks ikka vast saama kui särge veel pole.
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                          Homme lähen testin Kasari ära(eeldusel, et padukat ei tule), kas särg on juba sisse tulnud või mitte. Vimba peaks ikka vast saama kui särge veel pole.
                          Ma lähen testin Tänassilma jõe ära (eeldusel, et täna õemeestega väga kõvaks napsutamiseks ei lähe)
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #88
                            Eks pühapäeval võrdleme saaki siis
                            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                            Kommentaar


                              #89
                              Meie kontole jäi igatahes kilkotike viidikaid. Kõrval üks kutt sikutas selle aja jooksul ühe 800 grammise vimma. Kena kala...
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                #90
                                Tüdruku vanamees tõmbas nv'l välja 12.1kg suuruse haugi...julm elukas ikka =)
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X