320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kalamehed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Viimasel ajal on kõvasti saanud püüdmas käia. Väike stiili näide:
    Täitsa üle prahi linask! Olen kade
    Ise olen sel suvel 2 korda käinud linaskit meelitamas, aga tulemus seni null.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Onu käis paadiga järvel ja tõi 17 linaskit ühe hommikuga koju, alla 2 kilo ei olnud ükski. Tahan ka!
      AILTON

      Kommentaar


        Upitame teemat.
        Kellegil on minutiga 160 eeku jääauku jäänud? Auk jäässe, sikuska sisse ja... raks, hauginolk viis esimese koos jupi tamiiliga, uus sisse ja kohe jälle minek. Oleks, et sitt sõlm või jõhv vilets aga ei.
        Isiklikult enam enne jõhvi ei osta kui sõlme sisse teen ja jõuga tõmban. Kui vastu peab siis kannatab ka ahunad ära. aga need krdi nolgid...
        Pärast otepää mk-d peipsile, loodetavasti saab ka suistuahjule lõhnad külge
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Upitame teemat.
          Kellegil on minutiga 160 eeku jääauku jäänud? Auk jäässe, sikuska sisse ja... raks, hauginolk viis esimese koos jupi tamiiliga, uus sisse ja kohe jälle minek. Oleks, et sitt sõlm või jõhv vilets aga ei.
          Isiklikult enam enne jõhvi ei osta kui sõlme sisse teen ja jõuga tõmban. Kui vastu peab siis kannatab ka ahunad ära. aga need krdi nolgid...
          Pärast otepää mk-d peipsile, loodetavasti saab ka suistuahjule lõhnad külge
          Üldiselt, kui sikuga püüda, siis võiks tegelikult ikkagi peenikest (volfram)trossi
          kasutada, sest sihukesed havijunnid on jah jõhvi purukshammustamises suured spetsialistid. Kusjuures ahvena võttu mu meelest see trossike ei häiri - kui ahven ei võta, siis ta ei võta, ja kui võtab, siis võtab enivei. Ja kui trossi küljes olev lõks on väike, siis ei tohiks see oluliselt ka siku mängu segada (va ehk eriti pisikesed põigid).

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Pärast otepää mk-d peipsile, loodetavasti saab ka suistuahjule lõhnad külge
            Lähed saaniga peale või jala? Lume paksuse tõttu soovitan saani või mõnda muud liikurit
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Lähed saaniga peale või jala? Lume paksuse tõttu soovitan saani või mõnda muud liikurit
              ei tea veel, mina olen seal nagu "reisija". 50 aastat peipsil käinud mehed teevad plaani valmis, millal ja kuhu. Väidetavalt oli see lahvandus, mis tekkis, üks parimaid kohtasid kuhu pärast külmasid minna, ahun pidavat sinna tulema nagu kärbes sita peale

              Algselt postitas kasparov Vaata postitust
              Üldiselt, kui sikuga püüda, siis võiks tegelikult ikkagi peenikest (volfram)trossi
              kasutada, sest sihukesed havijunnid on jah jõhvi purukshammustamises suured spetsialistid. Kusjuures ahvena võttu mu meelest see trossike ei häiri - kui ahven ei võta, siis ta ei võta, ja kui võtab, siis võtab enivei. Ja kui trossi küljes olev lõks on väike, siis ei tohiks see oluliselt ka siku mängu segada (va ehk eriti pisikesed põigid).
              Paunakal hullasin paar aastat tagasi trossiga ja sõber kõrval ilma trossita sai kaks korda rohkem triibut kui mina. Samas olin mina jää peal täielik algaja ja võib olla oli ka tross liiga jäme. Igatahes panen kõrva taha su soovituse.
              Head kalaõnne kõigile!
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Jube kaugele oli langenud see teema!

                Toomingapuud lubavad vimma, aga avastasin kurbusega, et eilsest algas püügikeeld Samas on pirta jõgi tonkatajaid täis ja ainult loll arvab, et nad sealt särge püüavad.

                Admiraliteedi basseini ääres käis paar päeva tagasi räime jebimine. ilusad ja palju korraga tuli ikka meestele, seega räime sõbrad-rakendus on lihtne ja sööta ka vaja ei ole!
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Kuda see ilma söödata püük välja näeb siis? Tragitakse?

                  Kommentaar


                    Jahipauna fännidele on nüüd ka facebookis fanpage

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Jube kaugele oli langenud see teema!
                      Toomingapuud lubavad vimma, aga avastasin kurbusega, et eilsest algas püügikeeld
                      Nonoo, seeest saab jälle havi püüda, nii et vaadakem ikka elu helget poolt! Mina näiteks lähen täna oma sünnikohakandi järvedele ja püüan need tühjaks!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                        Kuda see ilma söödata püük välja näeb siis? Tragitakse?
                        konksud iseenesest värvilised ja võid konksudele veel hõbepaberit külge panna. Räim naksab ikka. Rakenduse otsas on tina ja siis liigutad õnge üles alla. Nagu talipüük aga liigutused sujuvamad ja õng käib koguaeg üles alla.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          meil kunagi üks mõistlik vend püüdis plastiliiniga.

                          Kommentaar


                            3 havi kotti, 1,5-2,2 kg. Mõned korralikud kalad läksid otsast ära ka, üks lausa kahva suust. Kuna enamus veest oli kobrukaid täis, siis otsas rohulant ja sõiduvahendiks aerupaat. Homme saab jahu ja munaga praadida, mmmmmm......
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Uut teemat ei hakka tegema aga " Kalamehe jutud" TV3-s-two thumbs up!
                              70 cm lips ja libisev tina olid minu jaoks üllatused. Korra olen siia jahil käinud aga siis oli rakendus nagu ikka ja tulemus oli ka nagu ikka-nupumees
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Eelmine nädalavahetus põhja lätis olles sai suure viina- ja kartulivõtu kõrvalt ka emajõel tonkatamas käidud. Kohale jõudes oli hea märk lahkuv haneparv aga need olid vast meeltesegaduses, sest meie ühtegi latikat ei saanud. Nimelt ütleb üks kalamehe tarkus, et latikas liigub hoogsalt ja näljaselt jões kui haned lõunasse teel on. Rakendus oli erinevalt eelmisest korrast ühe konksuga, tänu sellele vast olid kadud ka väiksed- kuue õnge kohta läks kaks rakendust minema ja purunes korra tamiil mille aga kätte saime kogu krempliga. Ühe võtuga ja välja kerimisega aga lisandus kaks tina. Ahvenat ja kiiska tuli, nii et kass nälga ei jäänud. Korra oli ühel meist ka vast latikavõtt aga see ainult võtuks ka jäi. Sööt oli suur uss ja mais, peibutust ei kasutanud. Järgmine kord ostame poolakaid #5 ja peibutuse kindlasti. Ja ühe pudeli asemel tuleb ikka kaks kaasa võtta. No ei õpi noh...
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X