320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma armastan ööd. Me saame hästi läbi. Kannatlikult ootab ta mu ära, et kinkida mind hommikule. Igakord ja vastu vaidlemata, jonnimata , jalgu trampimata. Öös on asju.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Hea öö

      Kommentaar


        lalalallala lallalallalalla lalala

        Kommentaar


          Sessi ajal lahutab meeli The Tramp

          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Uskumatu! Head hommikut öö puhul !

            Kommentaar


              Vaikus on vallutanud betoonplokkide vahelise ruumi. Mind ümbritseb hunnik betooni ja armatuuri, kuid sellest ei ole tõenäoliselt midagi. Eks midagi ikka on, aga las see pigem jääda. Vajalikud dokumendid lõpuks koostatud ja jääb üle vaadata ringi. Panin enne küünlagi korraks põlema. Kas nüüd tagantjärele oleks sünnis mõelda, et tegin seda hingede jaoks? Kas hinged saaksid pahaseks, kui ma alguses selle mõttega seda ei teinud? Või pigem nad on meelitatud, et ma vähemalt hiljemgi nende peale mõtlesin... Seda ka ei saa teada kunagi.
              Öösel tekivad suhteliselt suures skaalas mõtted ja küsimused:
              Kui paljudel inimestel on radiootor mitte-valget värvi? Või siis mitte seinaga ühte värvi.. Okei, tapeediga inimestel vast ikka.
              Samuti tuleb meelde õpetus Tartu tänavatel: Hinga ennast välja!
              Isegi arvuti kõlaritest laekuvad helid suudavad muuta seda sümbioosi võrdlemisi meeldivaks.

              Viimastel päevadel olen soovinud rääkida ka nende inimestega, kes paastuvad ja enda väitel saavad eluks vajalikud toit(ja toidu)ained päikeselt. Vedelikku peab ikkagi tarbima - ka nende väitel. Tahaks neil küsida, et miks Aafrikas siis ikkagi lapsed nägivad ja surevad... See kõik on küll juba leierdatud teema ja neid inimesi on ennegi samade küsimustega õhus ringlenud, kuid see on minu jaoks minevik. Olen kriitiline, kui keegi tuleb minu jaoks mingi mõtetu teema kohta leierdama.. nagu vana plaadimängija.. Kuid tihti enesele märkamatult teen seda isegi... Poliitika, õnnetused, ilm... minu jaoks eluliselt täiesti mõt(T!)etud suurused ja mahud. Mitte, et ma suudaks vihmasel ajal ilma vihmavarjuta kuivaks jääda, kuid ei ole ennast üldjuhul lasknud morjendada sellistest asjadest. Laias laastus ehk lihtsalt virisemise vastane, kuid ikkagi teen seda harva. Paratamatus vast.

              Kell on 5:30 ja kui ma õigesti mäletan, siis öö maagia siin foorumis on ametlikult 03:00-06:00. Üpris piiritletud suurus maagia kohta. Maagia ise aga ei ole kuidagi mõõdetav. Tihtipeale ise saavutan öö maagiat ka päevasel ajal. Tunnetuse küsimus, sest kellaaeg on lihtsalt kellegipoolt välja mõeldud ajaühik, et inimesed busspeale jõuaks.

              Kommentaar


                Tänased märksõnad: Korrelatsioon, gamma, regressioon, recode, chi-square jms.

                kena öö SPSS-iga selja taga ning tunnen end täitsa targana arvestades seda mahtu, mille ma eelmise nelja tunniga olen läbi purenud.

                Veel viimased pingutused ees.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  Kell on 5:30 ja kui ma õigesti mäletan, siis öö maagia siin foorumis on ametlikult 03:00-06:00. Üpris piiritletud suurus maagia kohta. Maagia ise aga ei ole kuidagi mõõdetav. Tihtipeale ise saavutan öö maagiat ka päevasel ajal. Tunnetuse küsimus, sest kellaaeg on lihtsalt kellegipoolt välja mõeldud ajaühik, et inimesed busspeale jõuaks.
                  see piiritlemine on tõesti mazzi üleliigne pedantsus. a noh, tema foorum. häda korral on remixi teema - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ia-(Day-Remix)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vähem möla, pikem samm.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Ohjh, vahepeal hakkas juba rütm mingisugusesse rööpasse minema... well, niipalju siis sellest.



                      Aga teie, oo unetud kaaskannatajad või hoopistükkis kaasnautijad... kuulake klassikat. Ja nautige. Ja nautige veel.

                      P.S ma ei tea, kas see on sobiv koht laulude pühendamiseks, aga ma mõtlesin, et kord aastas auhindu on vähe anda.

                      Jaanuari kuu lillelapse tiitli saab Anna, kes rääkis meile ühes teises teemas nälgivatest aafrika lastest ja meie endi tekitatud ebavõrdsusest.

                      Juba mainisin lugude pühendamist... et tema auhinnaks on järgmine lugu :



                      Kas ma võin saada nüüd kõige varasema auhinnajagaja auhinna???

                      Kommentaar


                        Kell on 4:45 ja minu jaoks on juba paar tundi hommik.
                        Nimelt minu keha otsustas lõuna paiku omastada liigse kehatemperatuuri ja terve päev möödus rahutuses ja värisedes.
                        Üksinda korteris jõudsin ka ennast leida mõttelt, et mis siis oleks, kui ma siin niimoodi üksinda taevasse läheks? Paljud üksikud inimesed peavadki taluma häid ja halbu asja üksinda. Üksikus on tegelikul ka liiga suhteline asi. Iga asi omal ajal.

                        Ärkasin taassünniga. Palavik on suhteliselt kadunud ja enesetunne on juba vähemalt poole parem. Isegi vist nii hea, et on oht filmi käivitamiseks. Olen juba saanud pragada sõbrannalt, et ma ei ole näinud filmi Little miss sunshine. Vaatan siis täna ära.

                        Öö maagia koos haigusega on teistsugune. Samas vaheldus.

                        Hetkel magavad: kärbsed, karud, ussid ja inimesed.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                          Kell on 4:45 ja minu jaoks on juba paar tundi hommik.
                          Nimelt minu keha otsustas lõuna paiku omastada liigse kehatemperatuuri ja terve päev möödus rahutuses ja värisedes.
                          Üksinda korteris jõudsin ka ennast leida mõttelt, et mis siis oleks, kui ma siin niimoodi üksinda taevasse läheks? Paljud üksikud inimesed peavadki taluma häid ja halbu asja üksinda. Üksikus on tegelikul ka liiga suhteline asi. Iga asi omal ajal.

                          Ärkasin taassünniga. Palavik on suhteliselt kadunud ja enesetunne on juba vähemalt poole parem. Isegi vist nii hea, et on oht filmi käivitamiseks. Olen juba saanud pragada sõbrannalt, et ma ei ole näinud filmi Little miss sunshine. Vaatan siis täna ära.

                          Öö maagia koos haigusega on teistsugune. Samas vaheldus.

                          Hetkel magavad: kärbsed, karud, ussid ja inimesed.
                          Õnneks ma pole kärbes, karu ega uss.
                          Inimese suhtes pole päris kindel
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Ainus asi mis pähe tuli seoses sõnaga maagia.


                            Ehk, i got the magic in me!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Laul, mida pole ammu kuulnud, satub peale ja siis järsku tunned, kui maagiliselt perfektne see on. Alati juhtub öösel.

                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Öö kompott on täna vähese suhkruga. Pole võimalik seda kõike nautida, kui ise ei lepi sellega, et sa oled ärkvel.
                                Und oodates taipan järjest rohkem,et ma olen väsinud.. kuid sellest pole abi. Paratamatult juhtub varsti see, et ma ärkan sellest reaalsusest ja liigun ühest linnast teise, et seal olla pidevas liikumises. Nii füüsiliselt, kui ka mentaalselt - see on taaskord lootus ning spekulatsioon. Enda kehalt oodata tolerantsust on üks paras väljakutse. Kui tulen teisest linnast tagasi, siis kas saan minna kohe magama kella 18.00st? Kahtlen selles... Õhtul ikkagi ju ühe spordiala edukad esindajad kunstmaterjalist gloobust taga ajamas, et mingigi õigustus oleks kõikidele nendele miljonitele, mis nende isiklikes panga-automaatides puhkab. Mulle meeldib jalgpall, kuid ma ei kujutaks ette jalgpalli vaatamist öö maagia ajal. Liiga primitiivne.

                                Pigem sorgiks maeiteakustväljailmunud sukavardaga natukene katkiste suurnurkadega orava topist. Kuid seda mul ei ole.
                                Kunagi ma veel tekitan endale nädalase öö maagia - magan päeval ja elangi ainult öösel. Ma ei tea, kunas ma seda suudan teha, kuid see on väljakutse omaette.
                                PS! Vaimne Tartu maratoniks valmistumine käib täiega - täna sõin võileibu ning mälumise hetkel üritasin ennast kujutada ette paaritõukeid tegemas. Mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X