320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kell on 4 ja nelikümmend 2.

    Võiks nagu liigitada selle öö maagia alla, kuid kes olen mina...
    Minu jaoks töötab öö, ning suht raske on aru saada sellest päevasest töötamise fenomenist. INimesed töötavad just siis, kui päike paistab ja õues on ilus... Elu tuleb siis elada. Magamise peaks asendama töötamisega. Küll keegi varsti mõtleb välja sellise tableti, kust inimene saab kätte kõik eluks vajaliku - ka une. (laulis ToeTag- Parim parimast vms)..
    rohkem ei viitsigi midagi öelda. nagu etv2st internetidokumentaal ütles - nagunii kõik salvestatakse ja ma saan ka surematuks. Tänapäeval ei peagi selleks möögaga päid maha raiuma, et taevast elekter sulle teise inimese energia ja elujõu annaks. Piisab sellest, et teed soccernetti konto ja hakkan ManU teemas trollima ja oledki surematu.

    Palju õnne kõikidele inimestele surematuse puhul. Küll kunagi internet ka sureb.

    Kommentaar


      Kolm ja 30 üheksa on kell.

      Tänane maagia läheb varakult üle keha stand-by seisundile, sest tundub vajalikkuse magamine. Muuda sõnade järjekord ja värvi täpitähed.
      Sigur Rosi filmiprojekti häälte taustal kirjutangi sissekannet. Vaatasin, et olen 579 sissekannet teinud eelnevalt. Seda siis liitumisjärgsest ajast alates.. mida on kellegi väitel 10 aastat..
      Aeg möödub päris kiiresti ja uskumatu, et ühes foorumis saab regulaarsust minu elus olla nii kaua.
      Öö maagia teema eest tuleb tänada. Tänu sellele kahele sõnale on tekkinud minu jaoks päris palju.. Mitte, et see kõik oleks jäänud olemata - seda mitte. Lihtsalt nüüd oskab seda mõnikord natukene paremini sõnastada ja nende sõnadega pole üldse paha elada.

      Homsest ( kui ärkan homme ) algab minujaoks üks väljakutse, kus ma võitlen enda vastu. Ja seda selleks, et saaksin pärast võitlust ülikonna selga panna ja alustada järgmist matka. Ma ei tea veel täpselt, kuhu see mind viima peaks... Valikuid on, mis peaks olema hea märk. Öö

      Kommentaar


        reinstate my post, Josif!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kommentaar


            Mis nii häda hommikusel suitsul käia, kui taevas valge, linnud laulavad ja jaki väel on juba täitsa muhe olla.

            Kommentaar



              This message has been deleted by mazz.
              Reason
              siis postita ka öösel


              siia või siia!
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Korterist inspireeritud googeldamine tõi tulemuseks: «Ma tõesti ei tea, kuidas on eesti keelde tulnud metafoor «särab nagu juudi jõulupuu»,» ütleb juudi kogukonna juht Boris Oks peo lõppedes...

                Igatahes nüüd on vaikselt aeg tuled kustu panna ja magamiseks loodud pehme koht sinna loobitud/asetatud/paigaldatud raamatutest tühjaks teha ja korraks ajule puhkust lubada. Kraadi saamiseks on vaja mõnikord ennast suruda. Tähtaeg on lähenemas ja korralikult vaja veel tööd kirjutada.
                Õnneks rõõmustavad öösiti mordaraamatusse ilmuvad klaabud, kes oma tsakrad avavad.

                Intrafusaalsete lihaskiudude kontraktsiooni ülesandeks ei ole varustada lihast jõuga. Gamma-motoneuronite aktivatsioon intrafusaalsetes lihaskiududes vastutab lihaskäävi õige pikkuse ja toonuse säilitamise eest.

                Viimaseks lugu enne magama minekut: http://www.youtube.com/watch?v=iJgxJ...SunSO_7lqLChfg

                Rõdu uks on lahti ja sisse tuleb vihmaselt mõnus õhk. Linnud laulavad ja ennist lasi üks Golf 2 teise käigu ning käsipiduri abil minu kõrvalele muusikat.. ÖÖ maagia. Ehk on.

                Kommentaar


                  päikse tõusuga on udu tartu peale vajund
                  Udu tekib, kui alumise õhukihi temperatuur langeballa kastepunkti ja õhus olev veeaur kondenseerub.

                  kolme poole tunni pärast algab füüsika eksam
                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    täna öösel joonistasin öökulli, kes ütleb mulli sisse kuLL.
                    kirjutasin lõputööd ja nüüd lähen magama, sest väljas kisub valgeks ja inimesed hakkavad ärkama. seda ma kogeda ei taha.

                    Kommentaar


                      udune öö on maagiliseim.

                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        uuuh,kaiff ja mõnus on....
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Täna on üks nendest öödest, mis kvalifitseeruvad ultrapasa alla.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            niiii ilus laul ja niiii ilus tüdruk

                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Suveöö ei ole maha magamiseks. Vahelduseks on mõnus antisotsialiseeruda, kõige võimalikum kummalises öös.
                              Rohutirtsu sirin ja musta tiivuline lind.

                              Ümbritsev muutub, maagia jääb. Olge te sellega rahul või mitte.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Joel Sang. Igor Mang. Rein Lang. Evelin Pang. Kes neist on tuntud tähetark?

                                Õhk on vaikne, televiisorist näidatakse jumal-teab-mis-ajast pärit Rahaaugu kordust ja magamine tundub ebaolulisena, kui taasärkamiseni on jäänud närused kuus tundi. Homsest koolitsüklisse naasmine ei tundu üldse mitte ideaalsena. Suvi, kuhu läksid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X