320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kollane ajakirjandus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui ERM-i inimesed ühekaupa lähevad(ühistrantspordiga siis), pole raudteeehitusel, ega ka suurel ERM-il mingit mõtet.
    valdav osa turiste käib tartus nagunii turismibussidega. selles suunas peaks reklaamiraha kulutama.

    mul näitks pole mingit vahet, kui ma rongiga tallinna poole loksun, kas see võtab mul tund või 2 või 3,5 aega.
    peldik on rongis olemas, suitsu saab ka salaja teha. tartus pole fennist pikk maa kärakat ka vaksalise tassida, tallinnas balti jaamas on veel lähemal.
    ja kui on mingi ametlik ots sõita(et mällu ei saa ennast juua), siis saab 2 ja pool tundi rahulikult magada.

    tihemini võiksid käia rongid, muud ei kurda.
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      See käib küll rohkem tarbija-kliendi nutt ja hala teemasse, aga hiljuti Viljandisse minnes oli soov kasutada ühistransporti - aga mis ma näen, hilisem rong lahkub 16.35!? Mis mõttes, kes tuleb selliste debiilsete mõtete peale ja miks? Miks mitte 17.35? Jäigi rongiga minemata kuna kõigil ei olnud võimalust enne 17.00'i töölt jalga lasta.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Ma olen seda ka varem öeldnud, aga normaalses riigis käib asi niimoodi: http://www.munich-touristinfo.de/Bavaria-Ticket.htm

        29€ ja selle raha eest kuni 5 inimest(!) saavad Baierimaal (mis on ca 1,5 korda suurem kui Eesti) terve päeva iga linna erinevaid ühistransporte + baierimaa rongiliine kasutada. A la enda näitel: Ingolstadis bussisõit, sealt rongiga Münchenisse, Münchenis terve päev metroo+tramm ja õhtul rongiga Nürnbergi. Kui Eestis midagi sellist oleks + mõistlikult ühistransporti oleks, siis oleks ehk lootust, et turistid ja eestlased ise ka rongi/bussiga viitsiksid ringi reisida.

        l`edit
        Sesmõttes, ma tahtsin selle jutuga põhiliselt seda öelda, et turistile on oluline mugavus. Kui sa rendiautot ei taha võtta, siis on Tallinnast väljapääsemine ikka vägaväga keberniit ja pead ikka väga "tahaks muud eestit ja muid muuseume ka näha" friikturist olema, et kuhugi iseseisvalt reisida.

        Kommentaar


          Mõnus OT käima tõmmatud.
          Linnade vaheline on ühistransport on rikaste inimeste lõbu. Viljandisse maksab bussipilet keskmiselt 9 euri. Keskmine auto võtab kas sama palu raha eest kütet või isegi väiksema summa eest. Juhul kui sõidetakse mitmekesi ollakse ikka päris kõvasti plussis.

          Edit: rongipilet on 6.39, ikkagi kallis, raisk, odavam on autoga sõita.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Edit: rongipilet on 6.39, ikkagi kallis, raisk, odavam on autoga sõita.
            Auto soetamise kulu, parandamine, ülalpidamine, rehvid, kütus jne jne kokku ja jagatuna kilomeetriteks. Kallim on. Kordades.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              See käib küll rohkem tarbija-kliendi nutt ja hala teemasse, aga hiljuti Viljandisse minnes oli soov kasutada ühistransporti - aga mis ma näen, hilisem rong lahkub 16.35!? Mis mõttes, kes tuleb selliste debiilsete mõtete peale ja miks? Miks mitte 17.35? Jäigi rongiga minemata kuna kõigil ei olnud võimalust enne 17.00'i töölt jalga lasta.
              Viljandi Viljandiks.

              Tartu Tallinn liin: 06:35 lahkub ja saabub 08:58 ehk pole variantigi kell 9 tööle jõuda.
              Tallinn - Tartu liin: 17:10 lahkub ja 19:33 saabub ehk pole variantigi tööd lõpetades peale jõuda.

              Hästi tehtud!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Auto soetamise kulu, parandamine, ülalpidamine, rehvid, kütus jne jne kokku ja jagatuna kilomeetriteks. Kallim on. Kordades.
                Riideid ei pea autoomanikud nii tihti pesema, uusi jalanõusid ostma, mugavus ja loomulikult aja kokkuhoid. Aeg on hindamatu väärtus
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Riideid ei pea autoomanikud nii tihti pesema, uusi jalanõusid ostma, mugavus ja loomulikult aja kokkuhoid. Aeg on hindamatu väärtus
                  Kui on korralik ühendus, kesklinnas parkimine võimatu, tipptundidel ühistranspordile liikumiseelis - siis jääb ainult sinu pesed pükse argument.

                  Kommentaar


                    Einoh, lõpuks saigi autoga mindud aga mugavam oleks olnud rongiga ära käia kuna koht asus 5mintsi rongijaamast jala ja plaanis oli tarbida ka alkoholi ehk keegi pidi hommikul kaine olema lõpuks. Lisaks oli see too nädalavahetus kus ilm oli nii meeletu tuisk, et tln-trt maanteel sai sõita ~70ga terve tee ja aega läks kauem kui rongiga oleks läinud.

                    Aga jah ... OT!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui on korralik ühendus, kesklinnas parkimine võimatu, tipptundidel ühistranspordile liikumiseelis - siis jääb ainult sinu pesed pükse argument.
                      Aga kui elad Pelgulinnas ja töötad Laagris, siis ühistranspordiga sõites "kaotad" iga päev vähemalt 1,5 tundi tööle ja koju sõitmiseks.
                      Kõik on suhteline, Dannar. Kunagi kui omale load teed ja auto ostad, alles siis mõistad, et ilma autota on võimatu elada
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Aga kui elad Pelgulinnas ja töötad Laagris, siis ühistranspordiga sõites "kaotad" iga päev vähemalt 1,5 tundi tööle ja koju sõitmiseks.
                        Kõik on suhteline, Dannar. Kunagi kui omale load teed ja auto ostad, alles siis mõistad, et ilma autota on võimatu elada
                        Selleks ongi korraliku ühistransporti vaja, et poleks praegune logistamine. Kui mina töötan kesklinnas ja elaks kusagil krdi laagris, siis ma istuks ka ilmselt sitaks kaua ummikutes. Praegu elan kesklinnas ja töötan kesklinnas ehk saan ilma autota elatud küll.

                        Kommentaar


                          Kui tööiseloom ja tervislik seisund vähegi võimaldavad, siis saab Tallinnas jalgrattaga suurepäraselt kõik asjad aetud. Või noh, jah... Ütleme nii, et julgust nõuab see ka omajagu. Ma teen igal suvel jalgrattaga-tööle-päevi, aga siis peab olema ette teada, et ei ole mingit kohtumist või muidu sogavedamist mööda linna.

                          Ses mõttes et. Dannar ja Rein jõudsid just ummikuteni, ma sellepärast. Tallinn on rämedalt üleautostatud ja alajalgrattastatud linn. Euroopa mõistes provints ja kolgas, aga autosid rohkem kui Kopenhaagenis (ja jalgrattaid, neid te teate kõik, kui palju seal on)...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Aga kui elad Pelgulinnas ja töötad Laagris, siis ühistranspordiga sõites "kaotad" iga päev vähemalt 1,5 tundi tööle ja koju sõitmiseks.
                            Kõik on suhteline, Dannar. Kunagi kui omale load teed ja auto ostad, alles siis mõistad, et ilma autota on võimatu elada
                            mitu töötundi sa "kaotad" aastas auto omamisel, kasutamisel?
                            ma ei pea konkreetselt sind silmas, aga inimesed, kes tihti ajakulu mängu toovad, lihtsalt petavad ennast. tittede ja armukeste ning muidu mugava eluga on muidugi teine teema.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              mitu töötundi sa "kaotad" aastas auto omamisel, kasutamisel?
                              ma ei pea konkreetselt sind silmas, aga inimesed, kes tihti ajakulu mängu toovad, lihtsalt petavad ennast. tittede ja armukeste ning muidu mugava eluga on muidugi teine teema.
                              Ei saanud küsimusest aru, väga segaselt sõnastatud, kõlab nagu Murdocki postitus.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ei saanud küsimusest aru, väga segaselt sõnastatud, kõlab nagu Murdocki postitus.
                                Lihtsustatult, mitu tundi sa pead töötama auto ostmiseks ja kasutamiseks vajaliku raha teenimiseks?

                                E: Auto hind, kütus, hooldus/remont, kindlustus, pesu, rehvid, trahvid jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X