320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kollane ajakirjandus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Võib välja öelda muidugi, aga minna juba ammu-ammu läbinisti kollasemast kollase õhtulehe peale tõsimeeli karjuma, et miks te avaldate saasta? Naljakas.
    mida sa sellest arvaksid, kui näiteks siin foorumis hakatse rääkima (vahutama), et vincent ja Martin on paar (s*tased p*derastid)?
    teie v-o ei võta tõsiselt, aga alguses üks "teeb nalja" ja lõpuks kolmkümmend usuvadki?

    ning tõele näkku vaadates, ega see väide ju vale pole, sest olete ju mõlemad meessoost... või julgete vastupidist väita?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #47
      Mul on ainult üks küsimus.

      Kuidas sa teadsid!?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #48
        naised saunas rääkisid.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          naised saunas rääkisid.
          Helsingi Yrjönkatu ujula oli sunnitud palkama turvamehed, sest mitte kõik kliendid ei austa saunarahu. Nimelt on tabatud ujula saunas homopaare teineteist rahuldamas.

          Kommentaar


            #50
            Minu arvates on vincent väga ilus noormees, kuid eriti hingelt. Au oleks sellist isendit lähemalt tunda.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Minu arvates on vincent väga ilus noormees, kuid eriti hingelt. Au oleks sellist isendit lähemalt tunda.
              No kuulge, vincent pole ilus kaugeltki ainult hingelt. Oleks te teda täna vaid kõrtsis näinud.....

              Kusjuures, see on vist ainuke teema siin foorumis, kus ülalöeldut OT-ks ei pea lugema.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Väga hea, too nüüd palun mõni näide sellest, et Lotila jutt on bullshit ja Koorberg on see, mis sa ütlesid. Ootan huviga.
                Mõned tsitaadid Lotila sulest:

                "Oma iseloomult on eestlane laiskvorst, kellele meeldib mõnuleda päevad läbi sooja ahju peal oma määrdunud alukates ja oodata, et keegi topib talle leiva suhu."


                "Värskeid innovatiivseid ideid oma riigi majanduse arendamiseks on Eestis leida umbes samapalju kui mehi, kes oskavad kasutada kondoomi ehk olematult vähe."

                "Pisut imelik, aga Eestis pole mitte ühtegi rahvusvaheliselt tunnustatud asjatundjat, kui rääkida kas või majandusest, riigikaitsest, haridusest, välispoliitikast või Venemaast. Eesti mees omab sama palju mingi eriala oskusteavet kui puhtaid alukaid – või karismat. Ehk ei oma üldsegi."

                "Eesti pole tegelikult isegi mingi peerune kiisu, vaid hiire, roti ja hüääni segu – raipesööja"

                "Kuid mida soovib Eesti naine? Palju pappi, aga vähe keppi. See on üks esimesi asju, mis ma kunagi õppisin Eestis. Kuid välismaa mees talle meeldib. Mäletan, kuidas Eesti mehed serveerisid Tartus oma naisi, sõprannasid ja õdesid. Mehed tõid naisi välismaa meeste ustele täitsa vabatahtlikult, teades, et varem või hiljem nad saavad nood naised kätte niikuinii."

                "Peidus hoiab Eesti mees ka oma väikest kasimata tilli, nagu jälle Tartu Aura Keskuses märkasin. Kallid vennad, ukse peal ju on silt, mis keelab pükste kandmise saunalaval. Ei oska lugeda? Ma tean küll hästi, mis on Eesti hariduse kvaliteet, aga et nii vilets?"

                "Armsad eestlased, palju õnne, te olete veelgi lollimad, kui ma olen siiani arvanud!
                «Chrysler Club Eesti» – sellist märki nägin ma ühe auto tagumikus. Chrysler Club? Ainult Eesti mees saab olla nii naiivne nagu 10aastane, et soovib kuuluda mingi automargi fänniklubisse. Aga mis tähendab liikmelisus praktiliselt? Mina ütlen: ta tellib kasutatud, läbisõidukilomeetrimeetriga kaunistatud vana
                Chrysleri Leedust või Saksamaalt ja istub siis seal oma investeeringus kõik õhtud pihku pekstes. Ahvatlev mees, eks?""

                Sulle Martin võib selliste seisukohtade lugemine kaudselt ka enda kohta ju mingit perversset rahuldust pakkuda aga minu arvates on need lausedki veenev näide, et Oja sõnad olid täiesti õigustatud. Otsusta ise kas Lotila möla on bullshit või mitte ja kas Koorberg on sitajunn või ei, kui taolist soppa avaldab. Minu hinnangul on.

                Kommentaar


                  #53
                  Kas koorberg ei olegi sitajunn? Palun lükake ümber!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    "Armsad eestlased, palju õnne, te olete veelgi lollimad, kui ma olen siiani arvanud!
                    «Chrysler Club Eesti» – sellist märki nägin ma ühe auto tagumikus. Chrysler Club? Ainult Eesti mees saab olla nii naiivne nagu 10aastane, et soovib kuuluda mingi automargi fänniklubisse. Aga mis tähendab liikmelisus praktiliselt? Mina ütlen: ta tellib kasutatud, läbisõidukilomeetrimeetriga kaunistatud vana
                    Chrysleri Leedust või Saksamaalt ja istub siis seal oma investeeringus kõik õhtud pihku pekstes. Ahvatlev mees, eks?""
                    Kuule, need autoklubid on küll ikka ultrahomod moodustised.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Palun lükake ümber!

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Mõned tsitaadid Lotila sulest:

                        "Oma iseloomult on eestlane laiskvorst, kellele meeldib mõnuleda päevad läbi sooja ahju peal oma määrdunud alukates ja oodata, et keegi topib talle leiva suhu."
                        Tal mingi eriline diil nende määrdunud alukatega, suht tihti räägib neist.

                        Kommentaar


                          #57
                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                          Miks on vaja selliseid uudiseid koostada? Täielik idiootsus

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=401998

                            Miks on vaja selliseid uudiseid koostada? Täielik idiootsus
                            Et pööblit vihaseks ajada.

                            Kommentaar


                              #59
                              Aeg on jälle teema üles tõmmata.

                              Meie suurepärane ajakirjandus Postimehega eesrinnas on "SÜÜDI"-presumtsioomi alusel Veerpalu sopaga üle valanud ja süüdi mõistnud.

                              Rääkimata sellest, et tõendi-poegagi pole esitatud, on lisaks sellele lihtsalt esitatud mingi hägune sopp "veenvas" stiilis erinevate asjaosaliste intervjuu-telefonikõnedega, kus keegi ei suuda süüdistusi tagasi lükata, sest pole süüdistusi näinud ega kuulnud. No ilmselgelt siis ongi meie mees süüdi. Sest pole ju võimalik, et ta pole dopingut pannud.

                              Kui ma laupäeva hommikul selle lugupeetud ajalehe artiklit lugesin, siis pistsin röökima, nagu marutõbi oleks kaela sadanud. Hetkel ei ole selles mõttes vahet, kas Veerpalu on süüdi või mitte - Eesti ajakirjandus on sõna otses mõttes omale pommi perse pistnud. Pole ime, et Smigun elab Miamis - meil on ju veel riigis veel sportlasevaenulikum ajakirjandus kui Norras vms.

                              Edit: kahju, et alles nüüd märkasin, et teema ka muu spordi alajaotuses juba üleval. Aga no küll küllale liiga ei tee.

                              Kommentaar


                                #60
                                erxx, võta natuke rahulikumalt. Veerpalul ja Co'l oleks tegelikult ju olnud väga lihtne need kahtlustused juba eos tagasi lükata. Mingil põhjusel pole seda tehtud. Antud teema keerles ringi juba kuu aega erinevates toimetustes, sest ilmselt kusagilt meditsiinipoolest see off-rec välja imbus ja kuna Järv-Alaver-Veerpalu teadsid sellistest kahtlustest juba vähemalt Oslo MM-st saadik, kuna näiteks mina suutsin sarnase küsimusega helistada Raul Ollele, kui ta parasjagu suusasprintereid seal starti ajas ja rääkisin samal päeval ka Alaveri ja Järvega. Sama ootasid ka teised ajalehed, et mida Veerpalu teeb ja kas tuleb mingi tõend, et kõik on ok, mida oleks neil teoorias pidanud olema väga lihtne teha. Praegu pröökama hakates võid sa lihtsalt sõnumitoojat materdada, kuna midagi on siin valesti. Postimehe konkurendi töötajana meeldiks mulle muidugi, kui Postimees täiega puusse paneks, aga antud hetkel ma neid lambist lolliks ei tembeldaks, kuna (vaata minu teist lauset).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X