320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juhtus nii, et ma sain kaks piletit neljapäevasele eellinastusele Ironman 2 filmile. Kahjuks olen ma sel ajal telekas vutti kommenteerimas. On kellelgi piletisoovi?

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      On kellelgi piletisoovi?
      Läheks hea meelega, kui tööl poleks. Eks tuleb kuu alguses siis ära käia.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Väga korralik remake on The Crazies ... Seda tüüpi filimide austajale väga magus suutäis. Järgmine, mida ma ootan ja lausa eestis vaadata saan on Freddy Krügeri uus tulek. Loodame, et mehed legendi ära ei riku.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Juhtus nii, et ma sain kaks piletit neljapäevasele eellinastusele Ironman 2 filmile. Kahjuks olen ma sel ajal telekas vutti kommenteerimas. On kellelgi piletisoovi?
          Oleks tahtnud, kuid nüüd on hilja.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vaatasin ära oskari pälvinud Argentiina/Hispaania filmi "The Secret In Their Eyes" ( http://www.imdb.com/title/tt1305806/ ). Arvasin et zanr - armastus, krimi, draama - pole eriti minu teema, aga õnneks eksisin. Väga hästi valmistatud film. Kui millegi kallal väga viriseda , siis oli ehk natuke aeglase tempoga, kuid selel eest point oli väga mõnus. Kui tahate hetkeks Hollywoodist eemale, siis soovitan raudselt.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar



              Lihtsalt geniaalne

              Kommentaar


                Algselt postitas varix Vaata postitust
                kindlasti mitte
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Tegelikult peaksin selle uudise postitama vist ebaterve huumori alla:
                  20th Century Fox Remaking Commando
                  comingsoon

                  Kommentaar


                    NOES
                    Käisin paadunud seeria austajana esilinastusel ja mitte päris adekvaatsena(jube väsinud) annaksin oma hinnangu "päris tubli" piiri peale. Noortele, kes vanu filme ei vaata ja huvi puudub võib ta olla päris korralik toos õudukat. Väga palju oli tõesti üks ühele asju algupärastest lugudest ja siis natuke mõeldi stoorilinet juurde sellel suunal mis mees Freddy enne surma oli.
                    Mulle meeldisid inimesed, kes olid kohale tulnud ja täissaali tekitasid. Nii erinevad inimesed, palju venekeelse taustaga tegelasi ja kõik tundusid teadvat asju. See jättis väga hea mulje.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Doyle`i raamatutest oli see film päris kaugel. Pigem oli tegu Surmarelva filmiga, mis oli viidud paarisaja aasta tagusesse keskkonda.
                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Jah, saab ka nii asjale vaadata - suht sarnaseid koostisosasi leiab. Ent, tosinate jagu ka ainult Sherlock Holmesi lugudesse kuuluvatele detailidele. Ja neid ikka oli.
                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      guy ritsie mine perse. milline võimalus oli ja tegid hunniku sitta. well done. näitlejatööd näitlejatöödeks (ja ma ei läheks ka siin eriti märjaks), kogu see filmitükk oli täis arusaamatult debiilseid stseene. võid ju väristada oma kaamerat nagu langetõbine, aga kui tulemus on roppigav, siis ei ole midagi teha. elementaarne.
                      Julgesin alles nüüd Sherlocki ära vaadata. Lõpuks. See oli ju see viimane võimalus, mis ma Ritchiele andsin, ja ma ei oska endiselt muud öelda, kui et ˛ürii on endiselt väljas.

                      Ma pean nõustuma kõigi kolme eelkõnelenuga.

                      Oli väga Surmarelva-vaimus õhustik, ainult et kui Riggs ja Murtaugh on karakterid, kellel on liha luu peal, siis Holmes ja Watson on mõlemad kuidagi pinnapealsed ja karikatuursed, nagu kaks tüüpi suvalisest kolled˛ifilmist, kes suure kolinaga mingit jama korda ajavad.

                      Samas, olles alles hiljuti lugenud läbi mahuka Sherlocki-lugude kogumiku, leidsin väga palju detaile, mis otse raamatust pärit, ja selline äratundmisrõõm teeb mind leebemaks. Ei häirinud mind isegi see, et kõik need detailid olid rabistades pakitud mürgli-pakendisse. (Ainult sellest ma aru ei saa - kas igas möllufilmis tõesti peab olema mingi kuradi plahvatus? See on nii üheksakümnendad..)

                      Ja sekundeerides vellole, siis kurat, KUI hea film see oleks võinud olla, kui oleks mingigi normaalne lugu kogu kremplit toetamas. Otsast lõpuni täielik bullshit, ja ei saa ju märkimata jätta, et kui Bond, vabandust, Holmes, kuidagi muidu ei saa ja peab riiki päästma mõne hullu pahalase käest, siis oleks see võinud juba olla tagaplaanile tõrjutud Moriarty ise. Aga noh, sealt saab nüüd ju järgmise osa vändata.

                      Lisaremargina on mul kahju ka sellest, et Holmesi deduktsioon, selle asemel, et olla filmi võimas kulminatsioon, sai kuidagi juhusliku ja möödaminnes kajastuse.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vaatasin Iron Man kahe ära ja pean tunnistama, et kinosaalis oli end üsna raske üleval hoida. Esimene osa meeldis mulle ja ootasin sama toredat meelelahutust, aga sedakorda oldi natuke vist isegi liialt eriefektide peale loodetud. Algus oli meeletult aeglane ning kogu see aeg käis kaasa selline tüütu "küll ma olen vaevatud"-elupõletamine, ehkki pärast anti ka natuke põhjust selliseks käitumiseks jne. Enivei, lõpus läks mölluks ja suureks mürgelduseks, see oli tore ja õnneks ei hakanud ka väga venima.
                        Ehk kokkuvõtteks - esimesest kehvem, keskmisest aktsioonist ikkagi parem, aga teine kord küll vaadata ei viitsiks.

                        Kommentaar


                          Unthinkable-2010
                          Sai see film ära vaadatud ja wou. Endale jättis igatahes väga meeldiva õhtu elamuse....
                          Filmi teema suht ära leierdatud. USA, terorrist ja tuumapomm.
                          Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=0pwOQ3pjw-A

                          Kommentaar


                            Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                            Unthinkable-2010
                            Sai see film ära vaadatud ja wou. Endale jättis igatahes väga meeldiva õhtu elamuse....
                            Filmi teema suht ära leierdatud. USA, terorrist ja tuumapomm.
                            Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=0pwOQ3pjw-A
                            Tänud soovituse eest. Tõesti korralik thriller ja kella poole kahest kolemni möödus aeg linnutiivul. Nüüd ehk saab magama ka - unenäod tulevad kindlasti lõbusad.

                            Kommentaar


                              Päris hull film tõesti. Elamus kindlasti, soovitan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                                Unthinkable-2010
                                Sai see film ära vaadatud ja wou. Endale jättis igatahes väga meeldiva õhtu elamuse....
                                Filmi teema suht ära leierdatud. USA, terorrist ja tuumapomm.
                                Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=0pwOQ3pjw-A
                                Just! Leierdatud täis iba. Kogu filmi jooksul ei tekkinud mul ühtegi emotsiooni. Mõttetult pointless film. Kui tahate mõttetut vägivalda sisi võite Hosteli esimest või teist osa vaadata. Seal vähemalt ÜRITATAKSE mingit teemat arendada...
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X