320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mis siin ikka seletada.
    Pole nii kibestunud inimest veel ammu näinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Pole nii kibestunud inimest veel ammu näinud.

      Mis ei tähenda et tal õigus pole.

      The Wolf: That gives us exactly... forty minutes to get the fuck out of Dodge. Which, if you do what I say when I say it, should be plenty. Now, you've got a corpse in a car, minus a head, in a garage. Take me to it.
      Imdb top #6 koht film ja sina ütled et igav. Tõesti get the fuck outta here. Tarantino film ka veel.

      Kommentaar


        Eks maitsed on erinevad, kunagi kui Pulp Fiction tuli ja ma miski 12-13-14 olin kui seda esimest korda nägin siis ma ka näiteks ei jaganud lahti et mis värk on. Aga kasvasin mõned aastad vanemaks ja siis nägin uuesti ja oi kus laksas hästi. Võib-olla erxu peaks lihtsalt vaatama järjest igasugu mainstream crappi ja siis uuesti proovima ja äkki siis mõistab millise teemantiga tegu on?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Ma ei usu, et ta ka siis väga mõistaks.

          erxu, jää oma liistude juurde - Transformers sobiks Sullegi
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Vaatasin filmi Grown Ups. Adam Sandler ja Chris Rock ja teised. Film ise oli noortest kossu poistest, kes saavad treeneri surma järel peredega kokku ja siis iga ühel on omad mured. Selline film, mis ei nõua eriti mõtlemist ja juurde ei anna midagi. Selline komöödia. Kinno vaatama ei läheks, aga arvutist vaatamiseks pühapäeva õhtul väga hea lahendus.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              tra transformers on tõsine sitt ära sellest räägi üldse. Äkki soovitad järgmisena Justin bieberit kuulama hakata?

              Kommentaar


                erxu vaata fear and loathing in las vegast ja siis räägi meile mida sa mõtled. kas meeldis või ei meeldinud.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Vaatasin filmi Grown Ups. Adam Sandler ja Chris Rock ja teised. Film ise oli noortest kossu poistest, kes saavad treeneri surma järel peredega kokku ja siis iga ühel on omad mured. Selline film, mis ei nõua eriti mõtlemist ja juurde ei anna midagi. Selline komöödia. Kinno vaatama ei läheks, aga arvutist vaatamiseks pühapäeva õhtul väga hea lahendus.
                  Eks see piraatlus ole tõesti väärt asi .

                  Kommentaar


                    bourne triloogia, ei pakkunud väga pinget. Väga sitt polnud ka aga... stoori oli nagu hea, aga tihtipeale oli seda tühja tiksumist nii palju, et igav hakkas

                    Kommentaar


                      The Expendables, The Expendables!! Silmanurka tuli pisar, et kui hea film võib olla. Oeh, ei oskagi midagi öelda kohe. Sirgjooneline aktsioon a'la eighties. Mitte mingeid intelligentseid plotte, vaid lihtsalt võimas vägivald.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        The Expendables, The Expendables!! Silmanurka tuli pisar, et kui hea film võib olla. Oeh, ei oskagi midagi öelda kohe. Sirgjooneline aktsioon a'la eighties. Mitte mingeid intelligentseid plotte, vaid lihtsalt võimas vägivald.
                        Nõustun, testisin eile samuti filmi ära. Raisk PAUER!

                        Õnnitlen kõiki tänaseid homseid jne plaza külastajad, kes peavad seda täristamist sita heliga kuulama .

                        Kommentaar


                          Dannar tegi mulle ka kiire ülevaate:

                          DANANANANAYKROYD: expendables on võimas
                          Priit: stallone andis molli kõigile?
                          DANANANANAYKROYD: mhmh
                          Priit:Lundgrenile ka?
                          DANANANANAYKROYD:jup
                          Priit: siis on normaalne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust

                            Õnnitlen kõiki tänaseid homseid jne plaza külastajad, kes peavad seda täristamist sita heliga kuulama .
                            mhm, ma saan aru, et iga l*ts kiidab oma p*tsi, aga mulle Cinamonis ei meeldinud. Kui ma olen 185 cm pikk ja minu ees istub naine, kes ei ole just Manute Boli mõõtu ning varjab mu filmi vaadet, siis on ikka miskit jama. Ühesõnaga, minu actionkangelaste raha läheb kokakoolasse.

                            Kommentaar


                              Neljas saal vist pakkus sulle seda lõbu, see Cinamoni viga on Solaris Kino poolt juba parandatud. Cinamon oligi üks paras õnnetusehunnik, kes üritas odavalt pappi teenida.

                              Kommentaar


                                Palgasõdurid on legend juba enne linastumist. Ei, mitte mingil juhul näitlemise pärast, sest Sylvester Stallone ja kasvõi Dolph Lundgren on tuntud graniitnäod, kelle ilme on täpselt samasugune iga tundehetke ajal ning isegi filmi ainus näitlemist meenutav koht Mickey Rourke’i sõjamälestuste vestmise ajal tundub võõrkehana. Ega ka enneolematu süžee pärast, sest kes ei oleks kuulnud filmist, kus Ladina-Ameerika väljamõeldud riigis on kuri diktaator, kes vaeseid talumehi kui kärbseid notib ning kellele lõpuks head täiega pasunasse sõidavad. Ei, see film on midagi enamat, kui lihtsalt hea märulifilm. See on ood ühele põlvkonnale.
                                Selle põlvkonna lapsepõlv jäi napilt mängukonsoolide, arvutimängude ja suurte kaubanduskeskuste tuleku ette, kui lapsed veel eelistasid õues ringi lipata ning seal mängida. Samas oli see põlvkond, kes oli juba tugevalt mõjutatud USA popkorn-kultuuri poolt ning kelle suurimateks kangelasteks ja mängurollideks olid Terminaator, Rocky, Rambo või kasvõi Robocop.
                                Selle põlvkonna ausa esindajana vaatasin ka mina Palgasõdureid õhinaga justkui lapsepõlves, kui suurimaks meelelahutuseks Lõuna-Eesti väikelinnas elades olid naabri maja pealt kaabliga varastatud RTL-i või PRO7 pealt reede ja laupäeva õhtuti tulnud sirgjoonelised action-filmid, mille sisust aru saamiseks polnud vaja isegi saksa keelt osata. Või kelle veel suurem pidupäev oli parima sõbra juurde külla minek, sest tema isal oli videomakk ning seal sai neid samu filme korduvalt ja korduvalt üle vaadatud.
                                Ja nüüd on kõigi nende filmide kangelased üheskoos – Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Dolph Lundgren ja Jet Li. Oleksid veel Jean-Claude van Damme ja Steven Seagal ka filmis osalema nõustunud… Mis siis? Aga siis oleks saanud lõpuks ometi ausalt lahenduse lapsepõlve suurim vaidlusküsimus, et kes neist on kõige kõvem mees ning kes neist omavahel võideldes võidaks. Vaidlusküsimuse, mis viis vahepeal niivõrd suure tülini, et eriarvamusel olevad poisid hakkasid ise jõuga enda lemmiku paremust paika panema, kasutades selleks just selle näitleja poolt tehtud nippe, mis küll eriti välja ei tulnud ning kogu kaklusele kõrvaltvaatajale üsna narri mulje jättis.
                                Ning nüüd tehtigi ära see, mida oleme oodanud vähemalt 20 aastat. Ehk ligikaudu 100 minuti digitaalselt purskama pandud vere, kõvade paukude, plahvatuste, päästmiste ja halbadele tseremoonitsemata pasunasse sõitmisega tõestab Stallone, et tema on ikkagi 80-ndate märuli viimane seisev mees. Isegi, kui silma järgi otsustades suutis Jason Statham kogu filmi jooksul Stallonest pahasid teise ilma rohkem saata. Just Stallone on see, mis suutis vähemalt minu tutvusringkonda kuuluvad sinna 30 eluaasta ligi jäävate meesisikute silmad juba kuid enne filmi esilinastumist särama panna ning kindlasti säravad need silmad lapselikku adrenaliini täis õhinaga ka kinosaalist välja tulles. Oh, Sylvester, mis me ilma sinuta teeks…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X