320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    A mina soovitan soojalt Harry Browni

    Kommentaar


      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
      Youth in Revolt
      Üle pika aja üks päris hea komöödia, soovitan soojalt
      miks?

      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      A mina soovitan soojalt Harry Browni
      miks?
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        A mina soovitan soojalt Harry Browni
        Soovitan ka omalt poolt seda. Michael Caine on suurepärane, hea thriller mõnusa briti aktsendiga. Story pole küll midagi erilist, aga selline väga mõnus ja hea vaatamine, kus kõik on hästi välja mängitud. Ühel hilisõhtul, kui ma selle teose ette võtsin, tundus algul küll Michaeli vanaduse tõttu natuke uimane, kuid tegelikult kordagi igav ei hakka ning magama ei jää

        Soovitan soojalt!

        Kommentaar


          Algselt postitas Even Vaata postitust
          okei, ma olen pigem mingi muusikafilmidele ja muudele säärasele asjale orienteeritud.

          almost famous
          dazed and confused
          five dollars a day
          coffee and cigarettes
          fear and loathing in las vegas
          where the buffalo roam
          spinal tap
          pulp fiction
          forrest gump
          gran torino
          wayne's world 1 & 2
          tenacious d
          fuck (see küll pm dokk)
          stoned
          rocknrolla
          friday
          next friday
          friday after next
          the hangover
          500 days of summer (see küll suht naistekas, aga mõte on üle prahi)
          Sinu listi sobiksid ideaalselt Snatch ja Lock, Stock and Two smoking barrels, kui ei ole näinud, siis soovitan soojalt.

          Kommentaar


            Keegi A-rühma on vaatamas käinud? kõlbab?

            Kommentaar


              Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
              Keegi A-rühma on vaatamas käinud? kõlbab?
              Eile TV6 pealt vaatasin. Päris kift oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                miks?
                Tihti on komöödiatega nii, et suurem osa naljadest on juba treilerist nähtud ja filmi muud head materjali ei jäegi. Antud filmis jätkus kilde mõnusalt algusest lõpuni ning väga lahedad karakterid olid ka.

                Eks filmi headust näitas ka see kui palju naeru kinosaalis oli(ei olnud ainult tiinekad vaatamas). Ei mäletagi, et oleks näinud nii palju naervaid inimesi kinos näinud, a noh, ma käin komöödiaid kinos harva vaatamas ka.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  hoiataks Killersi eest, Ashton Kutcheri viimane filmike mis kinodes jookseb.
                  eriti jamad naljad, stoori on idiootne, kõik mis toimub on etteaimatav ja esimese 10 minutiga suudab film minna tutvumisest 3 aasta abieluni. eijah, ei ole küll kõige sitem film, mida kinos näinud, seda edetabelit juhib epic movie. teise koha saab aga küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Joks Vaata postitust
                    Sinu listi sobiksid ideaalselt Snatch ja Lock, Stock and Two smoking barrels, kui ei ole näinud, siis soovitan soojalt.
                    Koefidesse panduna pakun ma, et

                    Even on mainitud filmi näinud 1,5
                    Even on näinud aga ei viitsinud lõpuni vaadata 9,5
                    Even pole mainitud filmi näinud 3


                    Ehk see näitab, kui tõenäoliselt ma pean, et kui inimene näitab sellise listi selliseid filme, siis on ta ka LSa2SB-it näinud.

                    Kommentaar


                      Soovitage häid komöödiad(uuemaid)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Soovitage häid komöödiad(uuemaid)
                        The Invention of Lying

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Soovitage häid komöödiad(uuemaid)
                          Hot Tub Time Machine

                          Kui sa asju liigselt tõsiselt ei võta, siis see film on pmst Back to the Future ristatud The Hangoveriga. Selle filmiga on see lugu et sulle see kas absoluutselt ei meeldi või suudad kõigest absurdsest mööda vaadata ja otse ja selgelt tehtud toilet/sex huumorit nautida ja saad hea 90 minuti osaliseks.

                          Kui aga tahad midagi huvitavat ja intelligentset nautida siis In The Loop on kindlalt parim üllatuspauk viimasel ajal.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            miks?
                            patsemuu patsemuu, no vat nada fedja.

                            Aga mõnus südant soendav verine film. Caine on lahe tuterdav secretherokillingmachine.
                            Vahelduseks pakutakse, et kangelane võib olla ka vanainimene (see et tal midagi enam kaotada pole on muidugi tüüpiline). Samas kogu sele killimise jooksul üritab ta ikkagi viisakaks jääda nagu Härrale kohane.

                            Muidugi nii nunnu oli kui mr Brown sai lõpuks õiget teed pidi jalutada sinna, kus tal vaja.

                            A eks ta natuke peegeldab ka tänapäeva seisu nii sel saarel kui ka mujal maailmas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Hot Tub Time Machine

                              Kui sa asju liigselt tõsiselt ei võta, siis see film on pmst Back to the Future ristatud The Hangoveriga. Selle filmiga on see lugu et sulle see kas absoluutselt ei meeldi või suudad kõigest absurdsest mööda vaadata ja otse ja selgelt tehtud toilet/sex huumorit nautida ja saad hea 90 minuti osaliseks.

                              Kui aga tahad midagi huvitavat ja intelligentset nautida siis In The Loop on kindlalt parim üllatuspauk viimasel ajal.
                              Vaatasin Hot Tubi ära. No vaadatav, ei osanud midagi loota, seega tundus täiesti normaalne. Ootaks veel soovitusi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Youth in Revolt
                                Üle pika aja üks päris hea komöödia, soovitan soojalt
                                - Michael Cera on maruarmas poika, aga ta mängib vist igas filmis ühte ja sama tegelaskuju.
                                - ma olen vist maruvanaks saand, et noore poisi mure süütusekaotuse pärast ei haaku kuidagi.

                                Vaatan nüüd edasi.

                                Ok, nüüd ma ühes kohas ka naersin.
                                Ei, tegelikult oli täitsa nitšekas. Nagu komöödianäitlejatega tehtud Donnie Darko. Ehk tegu polnud süütuse kaotamise filmiga, vaid natuke enamaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X