320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    mingi pedede vilm vä?
    Jah! Ära vaata, nakkab!
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      See on suhteliselt kaugel pedede filmist.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        See on suhteliselt kaugel pedede filmist.
        Jah, olen näinud.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Nagu välja tuli siis A Single Man on ikkagi pedevõtmes tehtud film (Tom Ford) - tõenäoliselt sellepärast, et igapäevasest "ai lav ju" filmidest välja rabeleda ning luua emotsionaalne 3D erkaniseering sellest, et sex, drugs and rock'n'roll peab elu olema. Noh, et siis iga päev võib olla sinu viimane ning plaanind tihti ei suju. Lühikene mõte pikaks venitatud, kuid väga oskuslikult.
          Kahel poisil omavahel toda filmi vaadata, võib olla ebameeldiv, ülejäänud juhtudel tasub vaadata... pohmakaga ei sobi vast ka.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas allarn Vaata postitust
            Nüüd jõudsin lõpuks selleni ja pean tunnistama, et tänu sellele soovitusele parandasin enda filmielu suurima vea, et ma seda näinud polnud. Fuuging oossomm.

            Kommentaar


              Üldine kisa käis üle kinosaali kui Inceptioni lõputiitrid ette tulid ja see vurr sinna keerlema jäeti. Et nagu WTF?

              Kommentaar


                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                Üldine kisa käis üle kinosaali kui Inceptioni lõputiitrid ette tulid ja see vurr sinna keerlema jäeti. Et nagu WTF?
                Las ma pakun: kino Mai?

                Jessas kui hea, et pole pidanud sinna üldist kisa, pehmeid toole ja laiu reavahesid nautima sattuma viimastel aastatel...

                Aga film oli hea. Seda ma kahtluse alla ei sea.

                Kommentaar


                  tuleb uuesti vaatama minna . Solarises kenasti I saalis jooksmas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Nüüd jõudsin lõpuks selleni ja pean tunnistama, et tänu sellele soovitusele parandasin enda filmielu suurima vea, et ma seda näinud polnud. Fuuging oossomm.
                    no ma räägin na.
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    filmi teema-> Search 'confidential'-> Sorry - no matches. Please try some different terms.
                    -> ärge tehke nalja

                    kindel kümps
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Artises ehk veel jookseb A Single Man. Vägagi üllatav kogemus. Kui keegi soovib igatpidi ilusat ja esteetilist filmi näha + C.Firthi tubli näitlejatööd siis soovitan. Igatahes tunduvalt parem ja usutavam kui Brokeback Mountain.
                      Väga viis film. Esimene kinonauding üle väga pika aja.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Ma ei oleks nädal aega tagasi uskunud, et ma seda ütlen, aga Expendables ei olegi selle aasta parim film.

                        Machete oli lihtsalt nii hea, et ma oleks tahtnud seda teist korda kohe otsa vaadata. Lõpp kiskus natuke ali-g'ks ära, aga eriti palju see cool-faktorit alla ei suutnud kiskuda. Ma kujutan ette, et Devilile ka täitsa meeldis, Lohani fänn nagu ta on.
                        Duubeldan. Kui juba esimese kahe minuti jooksul lõigati käsi otsast, tapeti kümmekond mehhiklast, näidati tisse ja välja ilmus Steven Seagal, siis oli küll tunne, et see film enam paremaks minna ei saa. Aga sai ja järjepidevalt. Hämmastav. Kõik oli äge alates saundträkist lõpetades paksu Don Johnsoniga.

                        Ja Jessica Alba

                        Oleksin ma 14, siis ma oleks peale seda filmi jooksuga koju onaneerina jooksnud.

                        Aga kuna ma pole 14, siis ma vaatasin kohe ühe Varuvõmmid otsa. Noh, see käis kah. Esimest korda elus ei käinud mulle Will Ferell närvidele. Aga see võis tulla ka eelnenud filmi positiivsest emotsioonist.

                        Kommentaar


                          Scott Pilgrim vs The World

                          8/10 - Tõsine andmine nii huumori kui ka actioni vallas. Tõeline koomiksifilm . Mõnus ülesehitus ja üllatusi jagub lõpuni. Hommikul 9 kandis oli vähe vara siukse laksu jaoks aga meeldis sellegi poolest.

                          Kommentaar


                            Wall Street 2: Valusalt lääge armastusfilm. Soovitan hoiduda.

                            Ainus koht, mille üle ma pärast mõtelnud olen, on et teatud osas on mu vanaema nagu Gordon Gekko. Iga aasta, kui ma üritan tema käest uurida, et miks on vaja järjekordsed 10000 hektarit kartulit käsitsi maha panna/üles võtta, kui kartulikilo poes maksab mõned kroonid, siis vastab ta sisuliselt: It's not about the potatoes, its about the game...
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Sai siis ka Machete ära vaadatud. Kerge pettumus. Filmi algus kruvis kõrged ootused veelgi kõrgemale, sest kinolinal toimuvat vägivalda nautivale inimesele pakuti seal küll ja veelgi (käed-pead lendasid jne). Üldse jätkas film tõusvas joones ja päädis 2 palja näitsiku ja kaameraga. Edasi aga algas allakäik. Kogu see immigrantide ja rassistlike lõunaosariiklaste vaheline võitlus oli parajalt absurdne, aga minu jaoks mitte niivõrd meeldivas võtmes. Vaadanuks nagu miskit Dude Where's My Car järge (mitte, et see halb film oleks olnud). Samuti ootasin, et kuna nüüd see hetk saabub, kus Machete hunnika terariistu krabab ja neid ükshaaval kurjamite sisse asub raiuma, siukeses vana märuli stiilis. Paraku ei miskit. Seega 6/10.

                              Kommentaar


                                Fitti ja eikaga samal meelel, Machete oli isegi parem meelelahutus kui Expendables. Parajalt mõnusa kiiksuga.

                                Siiamaani nägemata Shawshawk Redemption oli tõesti päris hea, Austria Oscari-film Die Fälscher (Counterfeiters) paraku oodatud-loodetud vaatamismõnu ei pakkunud.


                                Kuna asi nimega 3D on minust siiamaani veel kaarega mööda käinud, siis omakasupüüdlikult küsiksin mõne teadjama, kes oskaks kommenteerida, käest:

                                1) Millisel tasemel on Tartu Ekraani 3D-kino?
                                2) Kuna sealsamas hetkel pakutavatest filmidest kaks välistaksin otsekohe (tantsuasi + Resident Evil), siis jääb sõelale vaid Ookeanimaailma nimeline loodusfilm. On mõistlik, tasub?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X