320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pronkssõdur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei saa väga naljast aru

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      ei saa väga naljast aru
      Joo rohkem Bock-i autoremonditöökojas..

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        ei saa väga naljast aru
        liiga hea liiga hea ütlesin selle peale Eesti-Kambod˛a sõprusühing ja liikumine Öine Laudkond

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          liiga hea liiga hea ütlesin selle peale Eesti-Kambod˛a sõprusühing ja liikumine Öine Laudkond

          Nõustun. Geniaalne!

          Kommentaar


            Algselt postitas jaamu
            "Seega – minu jaoks ei erine aprillirahutuste käigus poode röövinud inimesed ja Ansip karvavõrdki. Minu silmis on nad mõlemad kurjategijad. Vahe on ainult süü astmes. Poevargus pole mõistetavalt raskeim kuritegu, aga see teine, vist on halvim, mida üks poliitik oma maa ja rahva vastu teha sai."

            EVELYN SEPP: faktid jäävad faktideks
            e sepp on venemaa lits

            Kommentaar


              Ma ei saa aru miks algul üldse hakati Kivirähust ja Savisaarest jahuma. Sepp oli ju kõige esimene, kes eestivaenuliku artikli kirjutas.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Ma ei saa jällegi asjadest aru! Mis krdi rahvuste vahelist vaenu see ühiskond siis täis on? Vabandust väga aga mina pole sellist asja veel küll näinud! Olukord on peale aprillirahutusi hoopis mõistlikumaks ja sõbralikumaks ju läinud.
                Ainsamad, kes mingit vaenu näevad on mingid poliitikud, kes üritavad sellest omale profiiti lõigata ning mõned kallutatud meediaasutused. Palun tulge mõistusele juba!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  ühinen zaporoshetsi autovabriku üleskutsega unustada kogu see jama ning eluga edasi minna

                  Kommentaar


                    Ühinen üleskutsega aga no tra-nüüd on see plats veel jubedam!
                    Igav liiv ja tühi väli...
                    Tüdruk võtab jalast püksid,
                    valged püksid,mõtelge
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vot minule meeldib see plats sellisena jubedasti kohe :õnnelik:
                      Kuidagi rahustav ja meeldiv tunne on sealt lillemerest mööda sõita ja vaadelda seda, kui asja Rahvusraamatukokku, siis saab sealt veel läbi ka kõndida jne. Täitsa viisakas värk, ma ütlen!

                      A mis keiss selle tüdrukuga on? Ei mõika nagu
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        siis saab sealt veel läbi ka kõndida jne. Täitsa viisakas värk, ma ütlen!
                        sa kavatsed lillede peal talluma hakata??
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Kas sealt siis enam ei lähegi teed läbi platsi otse Rahvusraamatukogu poole? :O
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Kas sealt siis enam ei lähegi teed läbi platsi otse Rahvusraamatukogu poole? :O
                            otseteed ei lähe jah...
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jaamu
                              «Nad ei ajanud mitte ainult meeleavaldajaid laiali. Nad tapsid ühe meeleavaldaja,» toonitas ta. «Me nõuame, et kurjategijad võetakse vastutusele.»

                              Putin: Eesti ja Läti tegevus röövib Euroopalt näo
                              kaudselt rääkides on ju jutt õige, kuid siis võiks juba tegelikult Jumala kohtusse anda...keegi seda tõotatud maal ka tegi.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Putin üritaks nagu iga hinna eest vihjata, et politsei tappis tolle venna. Ma ei tea kuidas Venemaal on aga pole kuulnud küll, et meil politsei kannaks nuge kaasas.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X