320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pronkssõdur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile mingis uudistesaates mainiti midagi sarnast ja seal ei olnud sõnastatud, et Eesti on Venemaa vaenlane number 1, vaid et Eesti on kõige Venemaa vaenulikum riik maailmas.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      just, see ei ole mitte vaenalste top, vaid venelaste arvates venevaenulikemate riikide top.

      Kommentaar


        see oli puutini vanaisa
        Jalgpallihaigla juhatuse liige

        Kommentaar


          Järjekordne lollakas möla, et endale tähelepanu tõmmata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Erko Vaata postitust
            Järjekordne lollakas möla, et endale tähelepanu tõmmata.
            mitte et endale tähelepanu tõmmata vaid just vastupidi - seda eesti peale viia, et vene kodanikud tähele ei paneks kui sitasti neil seal tegelikult läheb ja rahvas oma riigivõimu vastu ei tõuseks vaid teiste riikide vastu protesteerima läheks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
              http://youtube.com/watch?v=DSkiLZnX5l8 vaadake seda, venelased sellised TIBLAD
              Tõesti, püüa olla...
              mis asja ta peab püüdma olla. videos olid ehtsad tiblad ju. eesti vastane ja keelt ei oska aga elab raibe siin. ise olin ka seal 26 aprill ja tean väga hästi kes seal olid ja mis ja kuidas toimus. need kes seal mässasid ei olnud isegi loomad mitte kuna see oleks looma sõimamine kui seda ütleks.

              igatahes nüüd sai tõeliselt selgeks kui väga vähemus meid "armastab" ja kui "integreerunud" nad on.

              küll on kena nuudiga vasta selga anda.

              Kommentaar


                foorum tunduski viimasel ajal kuidagi mõnus ja rahulik

                Kommentaar


                  ballack, sind on puurist lahti lastud?
                  Ma juba lootsin, et sa oled sõnapidaja mees ja enam siia foorumisse ei kirjuta. Aga kena, saab taas huumorit halli argipäeva.

                  Kommentaar


                    yheksa - sa lits ära mölise (ei kahetse öeldut, ise oled mind ammu välja vihastanud piisavalt korralikult). mingis puuris pole ma olnud, kihla vedasin ainult et 2 kuud ei tee ühtegi postitust ja mitte keegi ei uskunud neist seda.

                    eston - seal kus mina olen seal rahu ega vaikust ei ole aga kas ma siis ütlesin midagi valesti nendes eelmises kahes postituses või lihtsalt ei meeldi kuulda seda kuidas asjad reaalselt on?

                    Kommentaar


                      And here we go again....
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Jeesus Maria - mõni ei mõista ikka üldse nalja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Jeesus Maria - mõni ei mõista ikka üldse nalja
                          peale seda lauset ei hakka ma mõtlema ka enam kas üritasid nalja teha või mitte (sealt sinu eelviimast lauset kirjutavad vaid haiged inimesed):
                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Selles mõttes on hea, et ballack jobu teemasse kirjutab, et noh läheb nagu otse kümnesse võinii. Vabandan foorumikasutajate ees, aga ballacki kallal nokkimine on lihtsalt nii meeldiv tegevus. Teeb pühapäeva ilusaks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Isver kui lahe - kuhu te ballacki jätsite?

                            Ning tõsisemalt: Kus on Kalev Rebane ja Jüri Liim? Mitte, et ma neid mehi taga igatseks.
                            mina olin ka seal samas rootsi kunni, seni ja kaljuveeriga koos.

                            peale seda ööd olin ise ka nuudiga neil vastas seaduslikult aga nad raisad tegid nii vähe mürglit et ei saanudki neile nuudiga mõistust koju kutsuda.

                            kalev rebane on arg ja nägime ka teda kuid ta jooksis minema niikui midagigi öeldi kellegi poolt.

                            jüri liimist ei tea midagi - pole teda näinud reaalses elus ega rääkinud meedia abil.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              seal kus mina olen seal rahu ega vaikust ei ole
                              ütle nüüd ise,kus selliste koht on?mõnikord ju ikka puuris kah...
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust

                                peale seda ööd olin ise ka nuudiga neil vastas seaduslikult aga nad raisad tegid nii vähe mürglit et ei saanudki neile nuudiga mõistust koju kutsuda.

                                kalev rebane on arg ja nägime ka teda kuid ta jooksis minema niikui midagigi öeldi kellegi poolt.
                                kuidas nii, et ei saanud nuuti kasutada? peaaegu sama arglik nagu kalevrebane juba...

                                samas, rebane on vahest lihtsalt logofoobik.

                                üldiselt ma ei saa aru, miks rääkida mingist mannetust "võitlusest" veel mitu kuud tagantjärele...
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X