320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pronkssõdur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ego boost

    et siis Varssavi lennujaama passikontrollis öeldi: "Estonians?! You did a very great job with the Russian-statue."
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas jaamu
      Venemaa süüdistas Eestit taas natsismi toetamises

      Krt ma ei jõua enam vihastada nende lolluste peale mis ida poolt tuleb
      siis tulevad järgmised kuud (ja aastad) sinu jaoks päris keerulised. soovin jõudu ja ignoreerimisvõimet.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Ega sitast saia ju ei tee. Lohutuseks võin öelda niipalju, et me pole ainukesed, kellele Venemaa oma jutuga pinda käib, brittidel sama jama.

        on ida-naaber olnud koguaeg see persepind
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          kuskilt kuulsin et tallinnas olla pronkssõduri särgid müügil, ei midagi mõnitavat, lihtsalt pronkssõdur on peal.on keegi kuulnud-näinud??
          AILTON

          Kommentaar


            Isamaa ja Res Publica Liidu Tallinna linnavolikogu fraktsioon oli sunnitud volikogu menetlusest tagasi võtma eelnõu, mille kohaselt tulnuks linnavõimul koostöös riigiga rajada Tallinnasse kommunismiohvrite memoriaal.


            nüüd teame mida kesk arvab eestlastest

            Kommentaar


              juriidiliselt on kõik korrektne

              Kommentaar


                lihtsalt mõned olulised faktid on välja jäetud.

                Kommentaar


                  Laupäeval nägin Edinburghis Shoti parlamendihoone ees kommunistliku partei meeleavaldust ja sain kohalike käest teada, et kui polnuks Punaarmeed, räägiksin ma praegu saksa keelt...

                  Oli tore jõuda arusaamisele, et idioote leidub igal pool. Muidu on vinge linn, soovitan kõigil minna.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    šoti kommunistid/töölised? Hell yeah sa said sõnagi aru, kui shoti tööline sinuga rääkima hakkas. Mul oleks endal õnnestunud normaalse kakluse osaks saada kui mingi tont läks kohaliku kebabi ees närvi, kui ta mu käest kolmandat korda küsis, et mis kell on...

                    P.S. Edinburgh on sitaks lahe linn.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      šoti kommunistid/töölised? Hell yeah sa said sõnagi aru, kui shoti tööline sinuga rääkima hakkas. Mul oleks endal õnnestunud normaalse kakluse osaks saada kui mingi tont läks kohaliku kebabi ees närvi, kui ta mu käest kolmandat korda küsis, et mis kell on...

                      P.S. Edinburgh on sitaks lahe linn.
                      Töölistest jah aru ei saanud, aga kommunistliku partei Edinburghi osakonda kuulujate inglise keel oli suht talutav.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Tra küll ! Eesti kohus vabastas täna need pätid ,kes puusliku pärast mässu õhutasid. Mina oleks raisad seina äärde pannud.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Eesti Pank lükkas tänases avalduses ümber kõik kuulujutud krooni väidetava devalveerimise kohta. Ühtlasi kutsuti inimesi üles mitte uskuma libateateid ega laskma ennast neist mõjutada.


                          on ikka lollakaid
                          ja mingit tiblad vahetasid veel kroonid dollariteks! halleluuja!
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            ma eile päeval sikupilli prismas vaatasin seda järjekorda tavidi putka ees ja küsisin endalt, et mida vittu nüüd toimub. korraks isegi mõtlesin selle peale, et keegi on mingi kõlaka tuulde lasknud. idioodid

                            Kommentaar


                              Nii tore, venkud jäävad vaesemaks. Edu neile, sellised naiivitarid peaks Siberi rongi peale saatma!
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                osa rahavahetusärikaid lõid kursi ka kenasti üles,et ikka perse mõnuga lohku tõmmata
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X