320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pronkssõdur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
    kuidas nii, et ei saanud nuuti kasutada? peaaegu sama arglik nagu kalevrebane juba...

    samas, rebane on vahest lihtsalt logofoobik.

    üldiselt ma ei saa aru, miks rääkida mingist mannetust "võitlusest" veel mitu kuud tagantjärele...
    nuuti ei saanud kasutada kuna niisama kallale ei tohi minna (eriti kui on seaduse esindaja).

    mitu kuud tagant järele kuna ma ei teinud ühtegi postitust 2 kuud kui sa ei ole veel tähele pannud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      ütle nüüd ise,kus selliste koht on?mõnikord ju ikka puuris kah...
      kuna puuris veel ei ole siis järelikult on seadustele vastavalt räusatud nii et hoia aga mokk maas. sa oled ka üks nendest kes tahab mind närvi ajada meelega jah? kui jah siis kao paldiski maanteele. kui ei siis tee ka mõni muu postitus mitte ainult minu vastaseid postitusi mida sa siiani oled teinud.

      Kommentaar


        Sind pole vaja eriti närvi ajada,sa juba oled koguaeg selline skiso...Mul on pronkssõdurist muidugi hoopis oma arvamus,mõttetu raha ja energia kulutamine.Enamjagu figureerivad tähelepanu käes vaevlevad inimesed,kelle hulka ka sina kenasti ära mahud koos vanjadega.Selle,kes meist Paldiski mnt.-l lõpetab,otsustab aeg.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Mis vahet sellel enam on? Asi on ants juba

          Kommentaar


            ei olegi aljoša või?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              yheksa - sa lits ära mölise (ei kahetse öeldut, ise oled mind ammu välja vihastanud piisavalt korralikult). mingis puuris pole ma olnud, kihla vedasin ainult et 2 kuud ei tee ühtegi postitust ja mitte keegi ei uskunud neist seda.

              Tule taevas appi.

              Bänn!!!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                kuna puuris veel ei ole siis järelikult on seadustele vastavalt räusatud nii et hoia aga mokk maas. sa oled ka üks nendest kes tahab mind närvi ajada meelega jah? kui jah siis kao paldiski maanteele. kui ei siis tee ka mõni muu postitus mitte ainult minu vastaseid postitusi mida sa siiani oled teinud.
                Jah Raivo, kas sa tahad ka ballackid meelega närvi ajada? :P Ära seda viga tee, satud eluaegse põlguse alla. Ja kuna oled meesterahvas, siis saad äkki peksagi. Mind päästab see, et ballack naisi ei löö

                Aga ballack sulle seda, et kui sa ühe väikse jobu peale südamepõhjani solvud, siis ma oleks pidanud sulle ammu bänni küsima. Ole mees ja ära hala.
                Sinu väljaütlemised on sellised, mis ilmselgelt on ületanud igasugused nokkimise ning nalja piirid. Ülejäänud foorumlased, erinevalt sinust, vähemalt mõistavad ridade vahelt irooniat välja lugeda. Sind ei ole iroonianoodiga õnnistatud.

                Kuna sa nalja ei mõista, siis ei ole sinuga ikkagi mittemidagi teha. Mine joo õlut ja võitle pronkssõduriga ehk saad sellest vaimse rahulolu.

                Ja lõppude lõpuks - teinekord vea kihla vähe pikema aja peale. Nii kaks aastat vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  yheksa - sa lits ära mölise (ei kahetse öeldut, ise oled mind ammu välja vihastanud piisavalt korralikult). mingis puuris pole ma olnud, kihla vedasin ainult et 2 kuud ei tee ühtegi postitust ja mitte keegi ei uskunud neist seda.
                  No kurat, sa ikka veidi piire tajud? Või üldse mitte?

                  Moded?
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    See topik on juba ammu nii käest ära (teemakauge vadistamine ballack vs ülejäänud foorum), et siit midagi rehitsema hakata on mõttetu vaev. Võibolla oleks lihtsam, kui teine osapool ehk ülejäänud foorum teatud ignorantsi üles näitaks ja provokatsioonid lõpetaks (milline sobilik retoorika teema pealkirja vaadates), aga seda ju ka ei juhtu. Järelikult tuleb saata märulipolitsei ehk adminid käsi väänama.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      See topik on juba ammu nii käest ära (teemakauge vadistamine ballack vs ülejäänud foorum), et siit midagi rehitsema hakata on mõttetu vaev. Võibolla oleks lihtsam, kui teine osapool ehk ülejäänud foorum teatud ignorantsi üles näitaks ja provokatsioonid lõpetaks (milline sobilik retoorika teema pealkirja vaadates), aga seda ju ka ei juhtu. Järelikult tuleb saata märulipolitsei ehk adminid käsi väänama.
                      päeva postitus!
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        kui sa ühe väikse jobu peale südamepõhjani solvud, siis ma oleks pidanud sulle ammu bänni küsima.

                        Ole mees ja ära hala.

                        Sinu väljaütlemised on sellised, mis ilmselgelt on ületanud igasugused nokkimise ning nalja piirid.

                        Mine joo õlut ja võitle pronkssõduriga ehk saad sellest vaimse rahulolu.

                        Ja lõppude lõpuks - teinekord vea kihla vähe pikema aja peale. Nii kaks aastat vms.
                        1) kusagil millalgi ma juba küsisin et kas on normaalne kui mingi suvaline tüüp teeb kõik postitused ühe inimese vastased ja lõpuks ütleb veel otse välja ka et talle meeldib seda inimest närvi ajada (ja seda nii, et sõimajal pole kõige õrnemat aimugi keda ta sõimab)?

                        2) see ei ole halamine, see on vihase sisuga teksti postitamine.

                        3) nokkimise ja nalja piirid??? kas ma olen nalja teinud?

                        4) mida mul pronkssõduriga võidelda on? istub kohas kus ta olema peaks ja pole siin midagi võidelda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          See topik on juba ammu nii käest ära (teemakauge vadistamine ballack vs ülejäänud foorum), et siit midagi rehitsema hakata on mõttetu vaev. Võibolla oleks lihtsam, kui teine osapool ehk ülejäänud foorum teatud ignorantsi üles näitaks ja provokatsioonid lõpetaks (milline sobilik retoorika teema pealkirja vaadates), aga seda ju ka ei juhtu. Järelikult tuleb saata märulipolitsei ehk adminid käsi väänama.
                          ja siit suure ringi küsimus - kes lahkub võitlusest pronksmedaliga?

                          Kommentaar


                            ballck. sinu sõnakasutus kipub väljuma hea maitse piiridest. isiklik antipaatia ei ole piisav põhjus naisterahva solvamiseks. sinu tõekspidamised on sinu enda asi, kuid kui sa ei suuda neid elementaarset viisakust säilitades kaitsta, siis me kustutame su ära. senini kordasaadetu jääb minu poolest alles, las siis olla kõigile kenasti näha.

                            tegelikult võiksid sa aga näiteks vabandada
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              ballck. sinu sõnakasutus kipub väljuma hea maitse piiridest. isiklik antipaatia ei ole piisav põhjus naisterahva solvamiseks. sinu tõekspidamised on sinu enda asi, kuid kui sa ei suuda neid elementaarset viisakust säilitades kaitsta, siis me kustutame su ära. senini kordasaadetu jääb minu poolest alles, las siis olla kõigile kenasti näha.

                              tegelikult võiksid sa aga näiteks vabandada
                              miks ma peaks vabandama kellegi ees kes mind mõnitab, teeb ainult negatiivseid postitusi minu pihta ja kes mind väga vihale suutis ajada?

                              sõnakasutuse kohta ütlen ma ainult seda, et nii kuidas minuga käitutakse siis selline on ka minu keelekasutus (kui mind mõnitatakse/sõimatakse/minu pihta käib pidev negatiivne kommenteerimine siis ka mina sõiman ja tagasi ei hoia ennast). mina ütlen otse välja mida ma arvan mitte ei keeruta. kui keegi tuleb väitma et enne mõtle kui ütle (kuskil keegi soovitas) siis ma ütlen seda: kui ennem mõtled kui ütled siis sa ei näita välja mis sa asjast TEGELIKULT arvad vaid annad edasi moonutatud või täiesti vale mõtte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                kui ennem mõtled kui ütled siis sa ei näita välja mis sa asjast TEGELIKULT arvad vaid annad edasi moonutatud või täiesti vale mõtte.
                                Word.

                                Kuid tõsiselt rääkides on siin nüüd küll see koht, kus kõigil tasuks Fitti soovituse esimest poolt tõsiselt võtta. Bännida pole mõtet, aga las härra jätkab arvamuste avaldamist omaette.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X