320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saku Porter.



    (Oih, see pole vist päris mida-hetkel-joote-teema.)

    Kommentaar




      mõttejõuga avasin külmkapis oleva pudeli

      e: tra kui hea
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Tänane õhtu kuulus siis Poolakate õlletoodete mekkimisele.Mida sa hing ihkad kui väljas päike paistab ja + 25 ja siis külm õlle!Kas Eestis üldse müüakse kurvade õllesi?
        Täna Selveris olid sellised poolakad

        Zlaty Hrad
        Special
        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          See õlleklaas tekitab mälestusi. Ma ei mäleta kui noor tatt ma olin, aga mingi 15-16 aastaselt sai käidud Münchenis ja nii muuseas sattusin klaasil kujutatud õlletehase kõrtsu. Julgelt üle 1000-kohaline pleiss. Küsimata löödi liitrine kann näo alla ja hakka aga jooma. Kokkuvõttes oli tore
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            Tänane õhtu kuulus siis Poolakate õlletoodete mekkimisele.Mida sa hing ihkad kui väljas päike paistab ja + 25 ja siis külm õlle!Kas Eestis üldse müüakse kurvade õllesi?
            Selline jook nagu Donner - Poola toode oli Maximas müügil
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Üritan täna selle Donneri kah kätte saada siis peaks enamus meitel müüdavatest Poola õlledest proovitud olema. Ega mõnda tumedat pole keegi märganud?

              Kommentaar


                Mitte, et see halb oleks, aga miks õlu viimasel ajal nii odav on? Täna säästukas A Le Coq Premium 47 senti pluss pant ning ka eelmisel paaril nädalal on erinevates poodides sarnaseid pakkumisi olnud. Suvised jäägid vaja realiseerida? Samas sellesama Premiumi "parim enne" on märts 2012.

                Kommentaar


                  üle kuu aja sai õlut võetud, mekkis teine päris hästi!

                  Kommentaar


                    hundis jõin miskit suitsu õlut. jube hea oli aga nagu nende kihvtide õlledega on, siis üle 1-2 pudeli juua ei taha.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Neid Brewdogi IPA'sid sai õhtu lõpuks Helsingis ka joodud. Õhtu alguseks ei ole neid eriti hea võtta, kuna nad on nii humalased, et hiljem on ka ülejäänud õlled sama maitsega. Eriti nende double-IPA'd. Punk on veel suhteliselt ninnu-nännu (IBU 45).

                      Hardcore-i nimelise joogi maitselaks oli nii raju, et järgmine hommik oli hotellis apelsinimahl sama humalamaitsega. IBU (ehk international bitterness unit) 150 = way beyond minu maitsemeelte jaoks. Natuke see double-IPA'de fännide jutt on sama jutt nagu "vaat mehed kui tervavat toitu olen ma võimeline sööma..."
                      Vaat´ siis. Mul oli meeles, et v99 kirjutas kunagi midagi IBUdest. Eile Riiast tulles haarasin just selle hardcore IPA kaasa, kuna Drinkis seda müügil pole ja tundus huvitav. Alles nende kodukalt lugedes selgus, et on kolm korda "kangem" kui Punk.

                      Tuleb tunnistada, et kerge ärevus oli sees ja olin valmis ka selleks, et pole mulle vastuvõetav ja läheb kraanikausist alla aga võta näpust, ei tundunud nii kibe ühti, tunnen isegi end kergelt petetuna. Ei tea kas asi kanguses või milles. Loomulikult pole see januõlle, mul läks pea terve Midsomer selle lahendamiseks.

                      Maitseelamus kindlasti, kuid las jäädagi see harvaks kogemuseks.
                      Supplies!

                      Kommentaar



                        Meeldis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                          Meeldis
                          asahi%202.jpg

                          Proovi ka seda, samuti hea.

                          Edit: Asahi. Made in Japan.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Manchester Saastamarketis 69 senti + pant. Mulle meeldib. Hea õlu on

                            Kommentaar


                              Kus Eestis Bud Lighti müüakse? Ja palju küsitakse?

                              Kommentaar


                                Tea mida jood: http://www.telegraph.co.uk/foodanddr...-close-up.html

                                Kommentaar

                                Working...
                                X