320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Hellas on/oli ainult Vaskset, mis ka nendest kõige parem
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #77
      Eks Õllesummeril saab vast teisi sorte ka mekkida. Tume on samuti vägagi hea
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
        ... Saku jõuluporter....
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
          Oman sellist raamatut nagu 500 parimat õlut vms. Sinna nimistusse on mahtunud muuseas ka 4 Eesti õlut: Saku jõuluporter, Saku Hele, Alecoqi Porter ja miskine Sillamäe München. Seda viimast aga pudelisse ei villita, kõik läheb vaati, enamik ekspordiks ning Eestis olevat seda õlut võimalik maitsta ainult Tallinna õllerestoranides. Minu küsimus olekski, et kas keegi on kuskil kokku puutunud või teab, kus seda pakutakse?
          Teab keegi, kas Stockmanni lähedal olev Õlletorn on siiani olemas? Seal oli minu mälu järgi alati kõik kolm Sillamäe marki olemas, vähemalt Vaskne kindlalt.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
            Oman sellist raamatut nagu 500 parimat õlut vms. Sinna nimistusse on mahtunud muuseas ka 4 Eesti õlut: Saku jõuluporter, Saku Hele, Alecoqi Porter ja miskine Sillamäe München. Seda viimast aga pudelisse ei villita, kõik läheb vaati, enamik ekspordiks ning Eestis olevat seda õlut võimalik maitsta ainult Tallinna õllerestoranides. Minu küsimus olekski, et kas keegi on kuskil kokku puutunud või teab, kus seda pakutakse?
            Teab keegi, kas Stockmanni lähedal olev Õlletorn on siiani olemas? Seal oli minu mälu järgi alati kõik kolm Sillamäe marki olemas, vähemalt Vaskne kindlalt.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Teab keegi, kas Stockmanni lähedal olev Õlletorn on siiani olemas? Seal oli minu mälu järgi alati kõik kolm Sillamäe marki olemas, vähemalt Vaskne kindlalt.
              täitsa tegutseb, aga Sillamäe toodangut seal VIST enam pole, küll aga on Saaremaa X, miski 10%line elukas

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                Oman sellist raamatut nagu 500 parimat õlut vms. Sinna nimistusse on mahtunud muuseas ka 4 Eesti õlut: Saku jõuluporter, Saku Hele, Alecoqi Porter ja miskine Sillamäe München. Seda viimast aga pudelisse ei villita, kõik läheb vaati, enamik ekspordiks ning Eestis olevat seda õlut võimalik maitsta ainult Tallinna õllerestoranides. Minu küsimus olekski, et kas keegi on kuskil kokku puutunud või teab, kus seda pakutakse?
                Põrgust saab. Väga mahe ja suht omapärane, aga mitte päris minu maitse.

                Kommentaar


                  #83
                  Täna siis väike õlle õhtu iseendaga!tuleb ju sünnipäeva tähistada aga kõik plaanivad homme tööle minna.tänane valik siis A.Le Cog Pilsner
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #84
                    Mina küll ei lähe,aga rsk A.Le Coq,mitte A.Le Cog...aga mina lakun Premiumi...

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas marconius Vaata postitust
                      Mina küll ei lähe,aga rsk A.Le Coq,mitte A.Le Cog...aga mina lakun Premiumi...
                      aga õlu on umbe hää nagu mägi-eestlased ütlevad
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #86

                        on keegi sellist jooki joonud ? kui jah siis kuidas maitses ?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas kardo Vaata postitust

                          on keegi sellist jooki joonud ? kui jah siis kuidas maitses ?
                          Kui oled joonud punast Faxe'i, siis on põhimõtteliselt sama maitsega. KErgelt magus, kergelt maasikamaitsega ja üsna kerge.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kui oled joonud punast Faxe'i, siis on põhimõtteliselt sama maitsega. KErgelt magus, kergelt maasikamaitsega ja üsna kerge.
                            selge pilt

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas kardo Vaata postitust
                              on keegi sellist jooki joonud ? kui jah siis kuidas maitses ?
                              Suht hea, aga Praha on parem.

                              Kommentaar


                                #90
                                Ega seda üle ühe pudeli järjest juua ei kannata. Magus, nagu punasele õllele kohane.
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X