320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Manchester Saastamarketis 69 senti + pant. Mulle meeldib. Hea õlu on
    Kas see on rohkem Mänju või City õlu?

    Kommentaar


      Punane õlu ju.

      Kommentaar


        Viimati sai punast õlle joodud Tartus,Püssirohu keldris - Püssirohu Punane. Järgmisel päeval oli tunne nagu oleks telekast 2 mänju mängu jutti vaadanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

          Meeldis
          Oo, mul hetkel Taist ostetud Chang'i pluus seljas. Mingi aeg tagasi töö juures isegi üks tots tegi komplimendi, et jube lahe särk ja kust sain sellise... a võib-olla ta mõtles midagi muud.

          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Manchester Saastamarketis 69 senti + pant. Mulle meeldib. Hea õlu on
          Ma tavaliselt väga ei eksperimenteeri, kuid sai ka siis ükspäev seda proovitud ja täitsa meeldis. Meeldis just see, et magus oli.
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Miley Cyrus ja 1,2Rock, jesus kraist Iceman...
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Viimati sai punast õlle joodud Tartus,Püssirohu keldris - Püssirohu Punane. Järgmisel päeval oli tunne nagu oleks telekast 2 mänju mängu jutti vaadanud.
                Sa vist üldse ei kannata alkoholi


                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                Miley Cyrus ja 1,2Rock, jesus kraist Iceman...
                Duubeldan
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Üle poole liitrine õlu on tõesti mõttetu, lahtub ära ju.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Keegi ülalpool mainis poola õlusid. Üldiselt ei ole neist mulle ükski kestvat muljet jätnud, on ainult mälestus Poolamaalt, et Tyskie-nimeline on joodav.

                      Väga sarnase sildiga Karpackie on nüüd meil mitmetes kettides müüki tekkinud ja ma ütlen ausalt, et kui ma üldse laagrit ostan (ja seda viimasel ajal üha harvem), siis just seda. Kahjuks enamasti pakutakse Karpackiet ainult purgis, aga mõnes poes on ka pudeliversioon olemas. Aga isegi purgi oma on pandav. Vaht püsib kauem, kui igasugu heinekenidel, maitseb meeldivalt, kuid ei ürita originaalitseda (no pun intended) ja gaasi küll jagub, kuid see ei muutu häirivaks.

                      Ma ütleks, et see on üks mõnusamalt libisevaid laagereid, mida mul on juhust olnud proovida. Peale trenni kahe suure lonksuga kann tühjaks on pigem reegel kui erand, ja ehkki ükski õllesõber sellisele kulistamisele hea pilguga ei vaata, leian ma, et see on pigem kompliment selle joodavusele. Teine kann läheb juba aeglasemalt, ent endiselt rahulolust ümisedes.

                      Ja kui juba korra purgiõlledele jutt läks, siis Prismas on saadaval täiesti aus Leicestershire'i ale nimega Everard's. Kuigi purk näeb välja nagu siidri oma - ja kes üldse joob ale'i purgist! -, on jook selle raha eest (ca 1.50€) täiesti aktseptaabel: tugeva karamellise lõhnaga ja mõnusa kibeka lõpuga.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Andestus, aga mis loom see laager on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Andestus, aga mis loom see laager on?
                          Murdelise tähtsusega keeleuuendus, Ren. Vt. mh. trimka, konf (Kartul et al.)
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Andestus, aga mis loom see laager on?
                            laagriõlu (kerge õllesort) - ÕS-s täitsa olemas.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              laagriõlu (kerge õllesort) - ÕS-s täitsa olemas.
                              Spasibo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Ja kui juba korra purgiõlledele jutt läks, siis Prismas on saadaval täiesti aus Leicestershire'i ale nimega Everard's. Kuigi purk näeb välja nagu siidri oma - ja kes üldse joob ale'i purgist! -, on jook selle raha eest (ca 1.50€) täiesti aktseptaabel: tugeva karamellise lõhnaga ja mõnusa kibeka lõpuga.
                                +1. Pole eriline ale sõber, aga see läks kenasti peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X