320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei viitsi teemat läbi kammida, kuid avastasin, et Sakul on Mänku fännidele nüüd ka spetsiaalne õlu.
    Võite City poistele ka jagada...

    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      mulle maitseb.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Dannar ütles nii

        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kui oled joonud punast Faxe'i, siis on põhimõtteliselt sama maitsega. KErgelt magus, kergelt maasikamaitsega ja üsna kerge.

        Rain ütles nii

        Algselt postitas elBiD Vaata postitust
        Ega seda üle ühe pudeli järjest juua ei kannata. Magus, nagu punasele õllele kohane.
        Ehk siis mingi magusa pasaga hakkama saadud. Mänku fännide lampides põleb iga õli. Jooge terviseks!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas kyps Vaata postitust
          Vaatan, et Rein on pehmekeseks muutunud, kui sellised magusad naisteõlud enim meeldivad Võibolla on probleem selles, et pikaajaline fostersi manustamine on maitsemeeli teatud suunas kallutanud.

          Forstesit tavalisest bottleshopist naljalt ei leia. Ainult suuremates pudelipoodides oli müügil kuna tegu on eksportõllega.
          Tõsi ta on, et kohalikku õlut millel rohkem kui 5% oli võimatu leida.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            aint pederastid pipardavad.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Manchesteri õlle on väga hea minumeelest. Faxega küll võrrelda ei tasu, aga tõsi on see, et üle 4 pudeli küll järjest ei viitsiks lakkuda.

              Kommentaar


                Praha ja Manchester võiks sildid omavahel ära vahetada! Manchester on laste limonaad ja Prahal siis ka õlle maitse juures!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                  Ei viitsi teemat läbi kammida
                  eelmist lehekülge lihtsalt vaja vaadata, ei ole väga läbi kammimine

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kardo Vaata postitust
                    eelmist lehekülge lihtsalt vaja vaadata, ei ole väga läbi kammimine
                    Situ pihku prill, ma postitasin selle üldsegi MÄNJU teemasse (~600 lk).
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                      Situ pihku prill, ma postitasin selle üldsegi MÄNJU teemasse (~600 lk).
                      ok

                      55555

                      Kommentaar


                        Hetkel siis joon Brockhouse Bryggeri Premium Pilsner
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Mul on reaalne mure. Olin pikalt haige, antibiootikumid ja värgid peal...
                          Raisk, ma ei julge nüüd oma antibiotse edasi võtta
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Aa, ei, ma sain asja korda. Saku õlled, eriti varasem favoriit Saku Hele, alla ei lähe, aga A le Coqi toodetega probleeme pole.

                            Kommentaar


                              Mul lõpetasid kõik Saku õlled (ok, Hele ja Tume vahel harva käravad) mingi 4-5 aastat tagasi iseenesest ilma mingisuguse haiguseta allaminemise ära. Elu muutus paremaks, ausalt, seega palju õnne sulle.
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Mul sama teema, Saku õlled lihtsalt ei lähe alla (eriti Originaal) - A le Coq no problemo.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X