320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76

    foto: A. Keil
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #77
      Cannuman ütles et ma tuleksin siia ja ütleksin et teater on sitt. hakake sõimama.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
        Cannuman ütles et ma tuleksin siia ja ütleksin et teater on sitt. hakake sõimama.
        Sain sünnaks teatripiletid. Jehuuu

        Kommentaar


          #79
          Käisin nüüdseks juba nädalate eest Von Krahlis "The Endi" vaatamas. Ma ei viitsi pikalt kirjutada, aga arvestades, et mulle muidu väga asjad peale Draamateatri ei meeldi, siis see oli väga vinge.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
            Käisin nüüdseks juba nädalate eest Von Krahlis "The Endi" vaatamas. Ma ei viitsi pikalt kirjutada, aga arvestades, et mulle muidu väga asjad peale Draamateatri ei meeldi, siis see oli väga vinge.
            Eriti 8-giga-Michael-Jacksonit-stseen, eks.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #81
              selle stseeni huumorit ühendab keskmise draamatetri omaga kera eri poolusi läbiv telg.

              ja nii üldiselt purustas see tükk ka minu rahulolumeetri
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Sain sünnaks teatripiletid. Jehuuu
                Nii käidud. Vaatasin siis etendust nimega "Isa". Peaosas keegi tuntud komöödianäitleja Jaanus Põld.

                Jäin väga rahule ja aplodeerisin nagu Eesti koondis oleks Portugali võitnud jalgpallis mingi 2-1.

                Kommentaar


                  #83
                  Draamateater ja "Kõik on täis" - Taavi Teplenkovi monoetendus. Kutt sai lõpus ikka väga korraliku aplausi ka, suurepärane esitus tema poolelt. Tükk ise oli sisu poolest niisamagi väga vinge.

                  Kommentaar


                    #84
                    Go to NO! Ja Three Kingdoms. Ei mäleta, millal näitlejaid viimati viieks aplausiks lavale tagasi kutsuti ja enamik ei plaksutanud ilmselgelt ainult viisakusest. Tavaliselt tehakse see kohustuslik kolm ära ja siis võidu garderoobi.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #85
                      Neljapäeval sai käidud kaemas Jan Uuspõllu värsket monoetendust "Vanaisa".
                      Eks see sõltub suuresti maitsest, mulle igastahes meeldis .
                      Neile, kellele on "Ürgmees" ja "Isa" meeldinud, neile meeldib kindlasti ka kolmas tükk, kus Uuspõld kehastab sellist 55-60 aastast onklit, kes on saanud värskelt kahekordseks vanaisaks ja kelle noorim tütar hakkab minema mehele mingile arvutimängude loojast "Stig Rästale".

                      Näidend põhineb tolle sama islandlase Bjarni Haukur Thorsson-i tekstil ja lavastajaks on Karl Kermes.
                      Võib-olla erinevuseks eelnevatest oli see, et "Vanaisa"-s on sees ka natukene tõsisemaid hetki, kus Jan suudab saali tõesti hiirvaikseks muuta, nii et salvräti paki avamist oleks teise saali otsa kuulda.

                      Kommentaar


                        #86
                        "Kevadises Lutsus" suudab Kivirähk taas lõbusa rahvalikkuse ja pehme, kuid ajakohase sotsiaalse sõnumi vahelist õhkõrna tasakaalu hoida. See on tõsine kunst. Üle kolme tunni kestev näidend on küll veidi liiga pikk pool seitse hommikul ärganud inimese jaoks, kuid tükk tasub vaeva vanatädide teatris ära käia.

                        PS Uskumatu, et see teema nõnda madalale on vajunud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #87
                          Soovikski teatrigurudelt infot järgmise 2 kuu parimate tükkide osas Tallinna-Pärnu-(Tartu) teatrites, mida neiuga vaatama minna.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            "Kevadises Lutsus" suudab Kivirähk taas lõbusa rahvalikkuse ja pehme, kuid ajakohase sotsiaalse sõnumi vahelist õhkõrna tasakaalu hoida. See on tõsine kunst. Üle kolme tunni kestev näidend on küll veidi liiga pikk pool seitse hommikul ärganud inimese jaoks, kuid tükk tasub vaeva vanatädide teatris ära käia.

                            PS Uskumatu, et see teema nõnda madalale on vajunud.
                            Teema pealkirja nähes tahtsin kohe siia küsima tulla, et kas keegi on juhtunud "Kevadist Lutsu" püüdma, aga juba hinnang olemas. Ega's muud kui suund teatri poole .

                            Kommentaar


                              #89
                              Ämm töötab kaubamajas ning sai mingid piletid Cabarele. Tähendab, oli kutse ning ma käisin neid piletiks ümber vahetamas Vanemuises. Nüüd lähme naisega veebruaris vaatama seda etendust. Ei tea isegi, mida oodata. Pole eriline teatrihuviline, viimati sai külastatud seda vist kolmandas klassis. Stok, mis kuupäeval sa vaatama lähed?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                #90
                                Kes pole Ita Everit veel livena näinud, siis soovitaks minna vaatama Draamateatrisse Augustikuud. Hämmastav mõelda, et tegu on 82 aastase mammiga. Tükk ise oli ka väga tasemel ning laval sagis meeletu hulk näitlejate koorekihist.
                                Ise nägin esmakordselt sellist vaatepilti, et kogu saal tõusis peale etendust püsti aplodeerima ja näitlejad kutsuti veel 4 korda tagasi lavale.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X