320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ei jõudnudki Cabaret vaatama, kuna haigus võttis oma. Naine läks ämmaga ning oli täitsa meeldinud, Mihhailova oli peaosas. Lubasin naisele, et lähitulevikus lähme koos vaatama miskit. Stok va teatrihunt, soovita miskit
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Stok
      Järgmisel nädalal soovitan. Laupäeval lähen "Moonlight Expressi" vaatama.
      Sa Tartus "Musta pori näkku" ei ole vaatama sattunud? Endal järgmine nädal minek, mõtlesin, et äkki keegi oskab kosta midagi.

      Kommentaar


        #93
        Ohohooo... täitsin ka oma "kultuurse inimese kriteeriumi" ja tegin oma selleaastase teatrikäigu ära (loodetavasti jõuab ikka millalgi veel).

        Tükiks oli septembris välja tulnud Draamateatri etendus "Kontakt". Kui peaks talle miskise hinde külge panema siis vast 8/10-st. Näitlejad olid ilmselgelt tasemel (Avandi, Rekkor, Maibaum, Lutsepp), sisu pani samuti kaasa mõtlema.

        Esimene vaatus tundus natukene seosusetu, aga samas oli see taotluslikult nii. Teises vaatuses hakati lahtikeritud lõngajuppide otsi üheks keraks kokku sõlmima. Ma saan aru, et igale külastajale anti kera ja paar juppi veel kodus kerimiseks kaasa, aga natukene oleks võinud veel ikka vurr käida. Ehkki mulle meeldivad mingil moel sürrid teosed ka teinekord, siis oleks natukene rohkem sõlmitud otsi tahtnud näha.

        Aga üldmulje kindlasti pigem positiivne. Enim meeldisid Avandi ja Lutseppa esitused ja tegelaskujud.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas tomm Vaata postitust
          Sa Tartus "Musta pori näkku" ei ole vaatama sattunud? Endal järgmine nädal minek, mõtlesin, et äkki keegi oskab kosta midagi.
          Käisin paari nädala eest vaatamas, mulle isiklikult väga meeldis, kuidas see lavastatud oli. Talkshow formaadis koos paljude lauludega. Andres Mähar, kes peaosas oli, unustas mõned korrad ära, et ta Rauda mängib ja rääkis nagu ta tavaliselt räägib, kuid see oli pigem naljakas kui häiriv. Rohkem ei taha siin rääkida, aga kui peaks hinde panema, siis tugev 7/10 küll, kui mitte rohkemgi.

          Kommentaar


            #95
            Käisime üle pika aja NOs, "Iga eht südamelöök". Nii nagu tänapäeva moodsas teatris kombeks, oli see ilma läbiva loota pildikogumik, seekord kadunud aadete ja igapäevaelu tühisuse ainetel, vist. Oli üks eredam hetk Jamie Oliveri saatel, aga muidu ikka totaalne wtf.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #96
              Linnateatri "Hamleti" ajal õnnestus mul haigeks jääda, aga õnneks käis juba teine vaatus ja seega nägin lõpuni ära. Päris hästi ei saanud aru, miks haagitakse loo külge salaviinavedajate teema sõdadevahelisest Eestist. Üksnes vist lihtsama lavakujunduse ja kostüümide nimel. Tekst oli igati aus ja autentne Hamlet - ilmselt, ma pole seda ju tegelikult algusest lõpuni varem teatrilaval näinudki. Kindlasti tasub vaadata juba ülitugeva näitlejaansambli pärast. Andrus Vaarik on näiteks lihtsalt vaimustav - ja tema on vaid lisaks Linnateatri enda parimatele jõududele.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #97
                Soovitage midagi Draamateatris. Väga populaarne tundub olevat "Cancun" aga see täiesti välja müüdud, "Kõik on täis" ka välja müüdud.
                Midagi lugesin "Kevadine luts" kohta, kas on hea?

                Hädajuhul võib ka NO'd soovitada.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Soovitage midagi Draamateatris. Väga populaarne tundub olevat "Cancun" aga see täiesti välja müüdud, "Kõik on täis" ka välja müüdud.
                  Midagi lugesin "Kevadine luts" kohta, kas on hea?

                  Hädajuhul võib ka NO'd soovitada.
                  Käisin eile "Rahauputust" vaatamas. Soovitan soojalt! 9/10

                  Plaanisin ka Cancuni vaatama minna, pileteid kahjuks pole
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #99
                    Homme on Uuspõllu uue monotüki esietendus. Mõtlesin, et kuna kõik eelnevad tükid on olnud naljakad ja andekad, siis tahaks selle ka üle kaeda ikka ja ostsin piletid ära mõni aeg tagasi. Eile sain enda üllatuseks teada, et etendus toimub garaažis. Võttis kohe mõtlema, et kas sellisesse kohta peaks ka ülikonnaga minema, nagu muidu teatris olen harjunud käima või kuidas ? Soe seal ikka vast peaks ju olema (?) aga ikkagi garaažis, nojah, kõlab igastahes huvitavalt .

                    Kommentaar


                      Kes see teatris käib ülikonnaga? Garaazis või mitte. Kui sa ei ole +60.a. vana ja ei kanna kodus viigipükse ja lipsu.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Nii, sai see Uuspõllu uus tükk ära vaadatud. Viskaks oma lühiarvamuse siis ka siia (juhuks kui kedagi huvitab).

                        Lühidalt öeldes - mulle ei meeldinud. Sisu jäi väheks ja seda nii draama kui komöödia poolelt, Uuspõllule midagi ette heita ei saa. Selle mängis välja mis oli, aga mis lahja see lahja. Naljade osas polnud nüüd küll ühtegi sellist pirni minu jaoks, mis oleks naermisest pisarad silmanurka toonud. Ütleme nii, et nende Downingu ja Gerrardi naljade peale, mis siia foorumisse hiljuti lisatud, sain rohkem naerda isegi. Draama poolelt ka, reklaamiti välja, et peategelane on sotsiaalselt natukene küündimatu või eraklik, aga umbes sama sügavale selle liini sisu läkski. Ehk siis selle väljaütlemiseni.

                        Lühike oli ta ka - reklaamitud oli, et 1,5 h ilma vaheajata. Reaalsuses ei tulnud kestvuseks üle 65-70 minuti. Aga samas, ega pikemalt poleks viitsinud vaadata ka. Kui eelnevad kolm komöödiat on olnud sellised tummised seapraed hapukapsaga, siis see üle keskpärase klimbisupi välja ei andnud paraku. 10-palli skaalal ei annaks üle 5,5. Kui keegi veel käis vaatamas, siis ootaks hea meelega muljeid võrdlusmomendi mõttes.

                        P.S näpunäide neile kes tahavad oma silmaga kaeda - kui on 5-6 reast tagapool ainult kohad saada, siis peaks järgmist tükki ootama. Lameda põrandaga pole tagantpoolt midagi näha lihtsalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mina käin. Smokk tundub justkui liiga pidulik, eriti kui silmas pidada, et pärast tahaks harilikus kõrtsis paar tuisutopsi teha. Sa ei arva nii?
                          Maitseasi. Triiksärk küll ja korralikud püksid on pigem minu eelistus. Eks ta sõltub ka kus ja mida vaadata, kuna ma eriti kuskil Estonias või Draamateatris ei käi, siis von Krahli või No-sse tundub kuidagi imelik üllarit panna.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Aajah ülikonna teemasse -
                            Mul tuleb vahest tuju kooli ka ülikond selga panna. Vahel on tore esinduslik välja näha. Teatrist (ja khm, esietendusest) rääkimata. Triik(või siis soliidsed päeva)särgid on suht igapäevane. Teatris päris iga päev ei käi.

                            Call me old-fashioned...

                            Kommentaar


                              Kas need Uuspõllu monotükid on muidu täitsa vaadatavad olnud muidu? Ise pole ühtegi näinud aga kuidagi on jäänud selline mulje, et neid vorbitakse seetõttu kuna nende kaudu saab palju enam pappi tegijate tasku pumbata, piisab ainult kesisest sisust ja Jani populaarsusest.
                              Eriti kiitust see autoremonditöökoda teatrisaalina vist pole ka saanud(Postimehe arvustus) aga ju bossid saavad rendi pealt tibake kokku hoida vms.
                              Eks ma natuke provotseerin aga lükake ümber kui olete eri meelt
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Ma pean ütlema, et minule on tema eelnevad kolm monotükki (olgu siis nimeliselt ka mainitud - "Ürgmees", "Isa" ja "Vanaisa") tõsiselt meeldinud. Raske on võrdlusmomenti luua, kuna esimest nägin plaadilt ja kahte järgmist teatris, aga äkki esimene oli isegi kõige parem. Aga ka teised kaks olid väga head ja mulle meeldisid. Pärast etenduse lõppu ei kahelnud kordagi, kas tükk oli aega ja raha väärt.

                                Üheks suureks erinevuseks nende etenduste vahel on see, et esimese kolmega on kõigil mingil moel võimalik samastuda. Kas siis enda või mõne tuttava näitel. Ürgmehes oli suur teema naised vs mehed, kes siis millegi sellisega kokku puutunud ei ole. Isas ja Vanaisas olid teemas väärtushinnangute muutumine ja suhe perekonnaga näiteks. Ja nende naljade taga olid peidus sellised huvitavad tõed, millele võib-olla muidu ei tuleks. Näiteks "Vanaisa" ajal oli kohti, kus sisu muutus tõsiseks ja Jan suutis publiku mõne hetkega vaikima panna ja mõtlikuks muuta ja siis jälle teha kannapöörde tagasi komöödiasse.

                                Midagi sellist viimases etenduses polnud. Ehk seal tundsin tõesti seda mentaliteeti (nagu Raud kunagi superstaari saates ütles, et) "Nüüd on nägu ette joodud ja võib vana rasva pealt edasi lasta" tunda. Sest naljad polnud midagi väga erilist ja tõsisemat sisu otsi ka nagu paari rosinat tervest saiast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X