320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laulupeo ajal on Tallinnas häirivalt palju inimesi.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Oh õudu, ma sain just teada, et Telegrammis ilmuvad ikka veel uued artiklid.
      sa intelligentse inimesena parandasid kirjavea ära. paradoksaalsel kombel tegid seeläbi kirjavea. telegram'is*
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        sa intelligentse inimesena parandasid kirjavea ära. paradoksaalsel kombel tegid seeläbi kirjavea. telegram'is*
        Kirjavea? Ma pole seda posti muutnud. Aga ehk tõesti kirjutatakse Telegram, mitte Telegramm, ehk tõesti eksisin. Aga veel, norin siis veidi vastu ka - ülakoma pole meie kirjakeeles olemas Kasutatakse kriipsu või mitte midagi.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Laulupeo ajal on Tallinnas häirivalt palju inimesi.
          Ojaaa...kui maalt bussijaama jõudsin siis sain sealt alles kolmanda trammiga kesklinna. Eelmised kaks olid nii täis, et kui ma oleks ennast peale pressinud oleks mingi väikse mügri hallolluse ilmselt trammiaknale pritsinud...

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Kirjavea? Ma pole seda posti muutnud. Aga ehk tõesti kirjutatakse Telegram, mitte Telegramm, ehk tõesti eksisin. Aga veel, norin siis veidi vastu ka - ülakoma pole meie kirjakeeles olemas Kasutatakse kriipsu või mitte midagi.
            nad kirjutavad jah telegram. miks? tõenäoliselt kuna nad on ...
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Aga veel, norin siis veidi vastu ka - ülakoma pole meie kirjakeeles olemas Kasutatakse kriipsu või mitte midagi.


              vaata keelenõuvaka kasti
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Linnu tee Rimisse (nad ise nimetavad seda vist Sõpruse Rimiks ?) ei tasu küll praegu jalga tõsta. Remont on pooleli ja päris paljusid asju ei ole lettidele seetõttu välja pandudki. Veidi frustreeriv (first world problems)

                Kommentaar


                  Lappasin veidi vanu foorumi teemasid, meenutasin ammuseid toredaid aegu ja mul tuli hirmus mõte pähe: Tanua on vist nüüdseks juba ülikooli lõpetanud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kuna neljapäeval möödus minu õhtupoolik ja öö Pärnus koos Taneli ja Tofoaga, siis on kohustus seda ka protokollida.

                    Käisime kolmekesi peol, Sunset, Grind ja õnneks mitte nii palju alkoholi kui Tanel ja Tofoal kombeks võtta. Tanel tutvus mu sõbrannadega (ühe reied meeldisid Tanelile, tissid veidi ka) ja Tofoad süüdistati peol mittetantsimises. Igastahes, võin protokollida mõned asjad ära.

                    Tanel sõi esimest korda sushit (ei maitsenud, liiga soolane, pulkadega söömine on liiga hardcore ning ingverilaastusid pidas ta lõheks)
                    Tofoa võeti magistratuuri vastu, aga ei lõpetanud cum laudega
                    Tackle 2 jalaga sääreluusse 40-aastased
                    Tanel on kindel alfaisane
                    ja kuidas sündis nimi Tofoa? - pööras gloobust, pani sõrme gloobuse peale, leidis saare tofua, ja pani u asemele o.

                    Kell 6 läksime Taneliga bussi peale, ta pidi Tofoa juures ööbima (Tofoa ema tegi voodi ära), aga Tanel ei viitsinud, enne bussi minekut istusime koos sõbrannadega Swedbanki automaatide juures sees ja sõime salatit (Tanel käis Statoilis, ostis MADETOGO salatit, mis Statoili bränd ja pärast keeldus uskumast, et ta Statoilis käis). Tanel kaotas Grindil naise ära - läks pellarisse ja tagasi tulles ei mäletanud, milline naine välja nägi.

                    Pilte ka - hellushetk ja Tofoa stiilinäide pärast taime peal seksuaalvõtete kasutamise lõpetamist
                    DSC_0428.jpgDSC_0423.jpg
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Tee omale mingi eraldi alateema stiilis "JanK elu koos Taneli ja muude loomadega" kui sa tõsimeeli plaanidki neid tekste siia kirjutama jääda.

                      Kommentaar


                        Sa oled ainus kellele ei meeldi.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Mulle ka ei meeldi. Tee läbusse omale teema
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            ei saa teha, see ei sobi.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Kalkuni juttu meenutades tuli meelde üks traditsiooniline seik oma esimeselt MMilt 2006. Nimelt suutsin oma tripi peldikusse sättida Zidane`i punase ajaks. Siukesed ajastused tunduvad müstilisena

                              E: Hiljem olen maha kusenud teisteseas näiteks Eesti - Brasiilia värava ja Slava värava Uruguayle

                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Sa oled ainus kellele ei meeldi.
                              +1. Teiste kohta ei taha rääkida, aga mulle meeldib

                              Kommentaar


                                Ära kuula heitereid JanK!
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X