320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Vähemalt oled nii tark, et ei võta sõna teemal, milles mõistlikud ja tugevamad argumendid puuduvad. Respekt.
    Kus lokkab homofoobia ning rõhutakse seksuaalvähemusi,
    kus öeldakse kuri sõna ja diskrimineeritakse omasooiharust,
    seal appi tõttab liberaalkangelane..
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Eile käisime Taneliga TLÜ rebaste peol.

      Tanel palus kirja panna, et Teiresias astus talle jala peale.

      Teiresias on mu kursavend. Ma arvasin, et sellist inimest ei ole olemas.

      Tanel oli veidikene introvertne eile (nagu alati loomulikult, kuna õllejärjekord oli liiga pikk siis Taneli tuju ei tõusnudki), sain teada et cannuman ei oska Sexifyga taksot tellida ning novembris läheb meie Interi esifänn.... Itaaliasse. Mängu vaatama. Võib-olla kahte mängu.

      Eilne oli ajalooline hetk, sest esimest korda palus mul Tanel ise midagi kirja panna, ülejäänud hetkedel on Tofoa, cannuman või siis.... keegi kolmas (neljas) palunud midagi konspekteerida.

      Täna võib Tanelit kohata Studios, kus ilmselt tema õhtu lõpeb taksos, üritades uuesti (jah Taneli joobeaste ületas Kihnu Virve vanust sellel õhtul) taksoarvet vinnutatud veiselihaga tasuda.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Ma juba hakkasin muretsema, et sa ei protokolligi enam. Tore et tagasi oled (Y)
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Kui vanasti kudrutas paarike pingil siis istus tüdruk poisil süles. Tänapäeval käib asi vastupidi.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Kui vanasti kudrutas paarike pingil siis istus tüdruk poisil süles. Tänapäeval käib asi vastupidi.
            eos. Just üks päev rongiga Viljandisse sõites nägin kokku mingit kolme paari, kus poiss toetas pead tüdruku õlale, mitte vastupidi.

            Kommentaar


              Zoovolinik kiidab heaks

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Eile käisime Taneliga TLÜ rebaste peol.

                Tanel palus kirja panna, et Teiresias astus talle jala peale.

                Teiresias on mu kursavend. Ma arvasin, et sellist inimest ei ole olemas.

                Tanel oli veidikene introvertne eile (nagu alati loomulikult, kuna õllejärjekord oli liiga pikk siis Taneli tuju ei tõusnudki), sain teada et cannuman ei oska Sexifyga taksot tellida ning novembris läheb meie Interi esifänn.... Itaaliasse. Mängu vaatama. Võib-olla kahte mängu.

                Eilne oli ajalooline hetk, sest esimest korda palus mul Tanel ise midagi kirja panna, ülejäänud hetkedel on Tofoa, cannuman või siis.... keegi kolmas (neljas) palunud midagi konspekteerida.

                Täna võib Tanelit kohata Studios, kus ilmselt tema õhtu lõpeb taksos, üritades uuesti (jah Taneli joobeaste ületas Kihnu Virve vanust sellel õhtul) taksoarvet vinnutatud veiselihaga tasuda.
                Detsembrist oli jutt.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Kui vanasti kudrutas paarike pingil siis istus tüdruk poisil süles. Tänapäeval käib asi vastupidi.
                  Pink kudrutab paaril süles?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    No pigem ikka vastupidi, vanalinnas 100 ruudune korter, aga sõidab 20 aastat vana Ford Mondeoga
                    pigem on ikka niipidi nagu cannu ütles- keegi ei tea, kus urkas see vant elab, aga auto on kõigile nähtav staatuse sümbol:

                    Muide, vägisi meenub Kaur Kenderi Postimehe (vt. 17. IX 1999) veergudel pillatud paradoks: “Eestis ei ole auto mitte jõukuse näitaja, vaid vaesuse varjaja”.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Tõstsin asjad kokku. Avaldan ka veendumust, et jummala kindlalt jõuavad vaidlejad lõpuks ühisele kokkuleppele. Ei, ei ole üldse iroonia.

                      Kooseluteema leiab otsija siit: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...oseluseadus%29
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        nägin eile Taneli uut ID-kaardi pilti. funny as kooseluseaduse ümber toimuv kära.

                        soovitan KÕIGIL võimalusel seda pilti vaadata.... ma ei ole midagi sellist kunagi näinud.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Vasakukäelised inimesed

                          Vasakukäelise inimesena kindlasti märkan ja kogen asju, mida paremakäelised tähele ei pane. Mitmed asjad on ebamugavama kui paremakäelistele. Palun mitte võtta vingumisena, vaid huvitavate näidetena.


                          Kääridega lõikamine - Proovige, ühte pidi lõikavad ja teispidi mitte nii hästi. On olemas ka spetsiaalsed käärid vasakukäelistele, aga no hakka nüüd neid taga otsima eks. Koju ju ostad kui väga soov, aga no kontoris ja mujal ei hoia keegi spetsiaalselt vasakukäelistele mõeldud kääre lisaks.

                          Pastakaga kirjutamine - sisuliselt siis probleem vasakult paremale kirjutamisega. Pastaka nurk ja käega üle tindi tõmbamine, pärast käsi sinine ja paberil harakajalad.

                          Käekella kandmine, kruttimine - Paremakäelised kannavad kella vasakul käel (üldjuhul) ja vasakukäelised peaksid kandma paremal käel. Põhjus vist see, et tegusama käega oma käekellaga ei vehiks ja seda igale poole vastu ei kolgiks. Ühesõnaga kui kell on paremal käel, siis vasaku käega on parempoolseid nuppe (üldjuhul on seal igasugu üleskeeramise ja kellaaja seadistamise nupp) tunduvalt ebamugavam kruttida, kui parema käega vasakul käel kella kandes. Just seetõttu oli mul kell ka vasakul käel kui seda mingil perioodil viitsisin kanda

                          Uste avamine - Siin muidugi oleneb uksest, et kuspool on link. Proovige sama ust avada vasaku käega ja parema käega


                          Arvuti hiir - Hiirt üldjuhul kasutatakse parema käega. Võiksin ju omal kiire ümber seadistada ja tore. Samas igakord kui võõra arvuti taha sattun, on minu jaoks harjumatu/valesti. Ise kasutan loomulikult parema käega, just varem kirjeldatud põhjusel. Sama kindlasti ei ole minu parema käes sõrmed nii kiired kui vasaku käe omad. Seetõttu näiteks oleks mul arvutimängude mängimisel olukord raskem.

                          Kitarr (ja muud pillid) - Loomulikult on olemas vasakukäelistele jälle special variandid olemas. Muidugi väiksem valik ja muud jutud. Ja siis jälle see teema nagu hiirega, et ei saa sheerida paremakäelistega.

                          ---------------------------

                          Teiseltpoolt on mitmel spordialal näiteks vasakukäelistel eelis. Tennises on vastane harjunud paremakäeliste vastu mängima ja vasakukäelise vastase vastu on ta mõnevõrra harjumatumas olukorras. Sama igasugu võitlusspordis ja ilmselt ka käsipallis ja võrkpallis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Vasakukäelised inimesed

                            Vasakukäelise inimesena kindlasti märkan ja kogen asju, mida paremakäelised tähele ei pane. Mitmed asjad on ebamugavama kui paremakäelistele. Palun mitte võtta vingumisena, vaid huvitavate näidetena.
                            No kuule! Ära vingu, raisk! Enamus on ju paremakäelised! Mis sa nüüd arvad, et sul peaksid olema ka võrdsed õigused teistega? Pärast oleme kõik vasakukäelised kui selliseid tooteid teistele ka hakatakse peale suruma!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              No kuule! Ära vingu, raisk! Enamus on ju paremakäelised! Mis sa nüüd arvad, et sul peaksid olema ka võrdsed õigused teistega? Pärast oleme kõik vasakukäelised kui selliseid tooteid teistele ka hakatakse peale suruma!
                              Ja kas sa tahad, et mingi päev tuleks su laps koju ja ütleks: "Issi, teine issi, ma olen nüüd vasakukäeline"?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Vasakukäelised inimesed

                                ...
                                Uste avamine - Siin muidugi oleneb uksest, et kuspool on link. Proovige sama ust avada vasaku käega ja parema käega
                                ....
                                Uste lingi asukohas pole käelisuses mitte mingit pistmist. Oleneb kuidas ruum paikneb ja kuhu poole uks peab avanema. Samamoodi peavad paremakäelised paremal asetsevaid linke avama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X