320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas arx20 Vaata postitust
    Kui oled nutitelefonide alal võhik, siis võid endale ühe päevaga 50 eurise arve tekitada
    katsu teenusepakkujaga rääkida. Tean juhtumeid kus on kokkuleppele saadud ja mingi päevapileti tasu ainult võetud vms.

    Kommentaar


      Rämedalt palju koledaid inimesi on Raekoja platsi ümbruses. Hoidke lapsed toas, neil võivad unehäired tekkida.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Rämedalt palju koledaid inimesi on Raekoja platsi ümbruses. Hoidke lapsed toas, neil võivad unehäired tekkida.
        PraSi suguvõsa kokkutulek?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          PraSi suguvõsa kokkutulek?
          Siis nad küllap peksaksid pedesid ja naisi juba.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            katsu teenusepakkujaga rääkida. Tean juhtumeid kus on kokkuleppele saadud ja mingi päevapileti tasu ainult võetud vms.
            Mind aitas tuttav kes firmas töötas 400€ arve päevapiletiks vormistamisega.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              põrgatad palli vasaku käega aga muid toimetusi teed parema käega?
              Põrgatan palli valdavalt parema käega, aga viskan vasakuga. Läbimurdel lähen ka vasaku käe peale. Samas parem jalg on hüppejalg. Jalgpallis olen vasakujalgne. Väljaspool spordimaailma olen täielikult paremakäeline.

              Edit. Siiski. Ma ei mõista, kuis inimesed saavad kahvlit vasakus käes hoida. Ma vist torkaksin endal silma peast.

              Kommentaar


                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                Põrgatan palli valdavalt parema käega, aga viskan vasakuga. Läbimurdel lähen ka vasaku käe peale. Samas parem jalg on hüppejalg. Jalgpallis olen vasakujalgne. Väljaspool spordimaailma olen täielikult paremakäeline.

                Edit. Siiski. Ma ei mõista, kuis inimesed saavad kahvlit vasakus käes hoida. Ma vist torkaksin endal silma peast.
                See kahvliasi pani ennast ka mõtlema. LApsest saati õpetati seda lihtsalt vasakus käes hoidma ja nii see on harjumuseks saanud. Seda pigem siis noa olemasolul. Kui tegu on ainult kahvli opereerimisega, siis hoian seda (vist) ikka paremas käes.

                Kommentaar


                  Ma olen näiteks paremakäeline ja kahvel alati paremas käes. Minu arust on kuidagi teistmoodi eriti jabur.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Ma olen näiteks paremakäeline ja kahvel alati paremas käes. Minu arust on kuidagi teistmoodi eriti jabur.
                    Pluss üks. Alati kui mingi laud on kaetud, siis mina vahetan matsi kombel noa ja kahvli ära. Minu jaoks on söömisel kahvli handling tähtsam kui noa oma.

                    Kommentaar


                      Kui kahvel paremas ja nuga vasakus käes, siis kuidas te tükki lõigata saate? No lõigata saab, aga kahvliga on kohe lisatöö. See kahvel vasemas ja nuga paremas käes on igatahes mugavam variant.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        No kui kahvel paremas ja nuga vasakus, siis lõikad vasakus käes oleva noaga tüki ja suunad selle paremas käes oleva kahvliga suhu. Sama värk, mis normaalse etiketiga, ainult ümberpööratult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          No kui kahvel paremas ja nuga vasakus, siis lõikad vasakus käes oleva noaga tüki ja suunad selle paremas käes oleva kahvliga suhu. Sama värk, mis normaalse etiketiga, ainult ümberpööratult.
                          Hehe, hakkan vist ette kujutama. Paremas käes kahvlit hoidvat inimesed söövad järelikult steiki paremalt vasakule ja vasakus käes hoidjad vasakult paremale.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Ma söön alt ülesse või ülavalt alla. Vastavalt tujule.

                            Kommentaar


                              Kui teed osasid asju ühe teisi asju teise käega, siis kumma käeline sa oled?

                              Kunagi kusagilt lugesin, et on lihtne test. Paned käe lauale, peopesa all ja sõrmed kergelt laiali. Siis fikseerid kõik sõrmed vastu lauaplaati, välja arvatu pöidlast 2 järgmist (hui ma tean mis nende nimed on) ja liigutad neid kordamööda üles-alla nii kiirest kui võimalik. Ühe käega peaksid seda tunduvalt kiiremini teha suutma.

                              Ja noh see küsimus, et kuidas saab "valetpidi kahvlit-nuga hoides liha lõigata? Wtf mine söö peegli ees ja vaata

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Siis fikseerid kõik sõrmed vastu lauaplaati, välja arvatu pöidlast 2 järgmist (hui ma tean mis nende nimed on) ja liigutad neid kordamööda üles-alla nii kiirest kui võimalik. Ühe käega peaksid seda tunduvalt kiiremini teha suutma.
                                Proovisin ja polnud mingit erinevust tegelikult. Küll aga oli oluliselt keerulisem vasakul liigutada väikest sõrme ja sellest järgnevat, samal ajal kui ülejäänud vastu lauda on fikseeritud. Parema käega polnud see mingi probleem samas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X