320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et Tallinnas ja Haapsalus on pankadega seotud probleemid täpselt ristivastupidised. Kui Haapsalus tekitas probleeme see, et teller enam sularahaga ei tegelenud ja raha sai panka sisse maksta automaadi kaudu, siis SEB on Tallinnas otsustanud just vastupidi sammu arengus tagasi astuda. Nimelt tahtsin alati Roosikrantsi kontori fuajees olnud sissemakse automaati raha anda, aga selgub, et see on sealt üleöö eemaldatud ning alles on jäetud ainult väljamaksete oma. Lisaks silt juures, et Roosikrantsi kontoris(!) enam sissemakseid automaadi vahendusel teha ei saagi ja selleks tuleb pöörduda telleri poole. Minu mõistus ütleb, et kõige loogilisemad kohad, kus sissemaksete automaadid üleüldse paikneda võiksid on just kontorid, aga ju siis finantsinimesed teavad paremini. Tra, SEB!

    Kommentaar


      Midagi Stokile

      ehk siis kui uskuda silte, siis Narva mnt on suletud 23. ja 24. augustil ca kella viieni.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Ometi toimuvad ju mingi aja tagant valimised kus valitakse esindajad. Ja vist ka sheriff kes saaks kaadri ise valida. Ilmselt probleem selles, et pole korralikke kandidaate mustanahalistel. Mina seda mustvalgena ei vaataks kuna puudub taustainfo miks just selline on esindajate koosseis.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Ometi toimuvad ju mingi aja tagant valimised kus valitakse esindajad. Ja vist ka sheriff kes saaks kaadri ise valida. Ilmselt probleem selles, et pole korralikke kandidaate mustanahalistel. Mina seda mustvalgena ei vaataks kuna puudub taustainfo miks just selline on esindajate koosseis.
          Ei-ei, ikka triibulised nimekirjad - must-valge-must-valge.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            käisin väljas
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              suutsin naeratada
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                järelikult
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  pole kaineks saanud
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Pean nentima, et Taneli huumorisoon on..........


                    paranenud.


                    Geiresias on mu kursusel (ma ei oska midagi öelda selle peale) ja ta märkas kooli peal ka Dannarit.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      U2 ja Apple'i kollaboratsioon. Kaks oma klassi kõige fäägimat kuju saavad kokku ja kõik tundub nii loogiline. Ja ma olen siiralt segaduses, et kumb pool minu silmis rohkem mainet kaotas.

                      Kommentaar


                        Ma olen õnnelik et inimesed on nii ilusad ja head.

                        Ehk kui muidu olen pannud siia ehk selliseid tähelepanekuid mis oma olemuselt kõige positiivsemad pole siis praegu tahaks avaldada kiitust positiivsetele ja rõõmsameelsetele klienditeenindajatele. Näiteks eile Katusekohvikus käies - kõigepealt oli meil seltskonnas üks sünnipäevalaps, kellele oli ohtralt va kangemat kingitud. Alguses ei tahtetud sisse lasta, aga käisin rääkisin kahe turvaga ja sai need joogid sealoleku ajaks käest ära anda...

                        Lisaks sellele oli seal natukene üle 30-aastane meesteenindaja kes suutis nalja visata ja juttu rääkida. Polegi palju vaja aga tuju läks kohe rõõmsamaks... Kui Eestis oleks rohkem selliseid klienditeenindajaid, siis oleks Eesti veel toredam koht kus elada!

                        Ja noh see oli ainult üks näide, kõik teised sellised positiivsed persoonid väärivad ka tunnustust. Näiteks see linnaliini bussijuht, kellest artikkel ilmus hiljuti. Ja kui veel kunagi sõitis Tallinn-Alatskivi buss siis üks seal sõitnud vene päritolu härra vääriks ka ilmselt väikest ausammast

                        Kommentaar


                          Algselt postitas shefield
                          Olles ise alkohoolik ja omades loomulikult ka enamuses alkohoolikutest seltskonda. Olen ise ja minu tuttavad inimesed vastu sellele uuele seadusele. Mis lubab avalikus kohas alkoholi tarbimise.
                          onsee siis midagi nii väga muutnud?
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            ma ka ei saanud aru. keegi ju ei sunni - isegi mitte alkohoolikut - avalikus kohas jooma.
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Tegelikult on muutunud küll minu arvates. Ehk kui varem joodi bussis salaja, siis nüüd on Lasnaka buss pidevalt ilgelt jörisevaid jõrme täis. Lasnaka bussi tean seepärast, et ma pean minema sellega jalkat kommenteerima. Mujal pole väga muutust näinud, aga seal küll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Tegelikult on muutunud küll minu arvates. Ehk kui varem joodi bussis salaja, siis nüüd on Lasnaka buss pidevalt ilgelt jörisevaid jõrme täis. Lasnaka bussi tean seepärast, et ma pean minema sellega jalkat kommenteerima. Mujal pole väga muutust näinud, aga seal küll.
                                Minu arust on lasna bussidest alati avalikult joodud.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X