320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Olen kuulnud, et enamasti on uue postituse juures erinevaid võimalusi jampsi lisada, mul on võimalik ainult teksti panna.
    Pane siis link piltidele.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Tähelepanek endast.
      marathon100.com´is oleva kalkulaatori järgi olen pikamaa jooksja.
      Kui panen sinna oma selle aasta kiireimini joostud 10km aeg v laupäeval joostud harku järve 6.6km aeg, arvutab süsteem, et peaksin poolmaratoni ära jooksma 1h48minutiga..panen aga sinna oma eelmise aasta joostud kiireima poolmaratoni aja 1h45min, ütleb, et peaksin 10km ära jooksma 47minuti ja 20 sekundiga, aga selle lähedale ma pole veel kordagi 10km jooksnud...

      Aga noh, need vaid mõne minutilised vahed, ei midagi suurt aga tuleb tunnistada, et pikemat distantsi joostes tunnen end mugavamalt küll.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        1.45se poolmaratoni ja 47:20 10k vahe keskmise kilomeetri tempos on 15 sekundit ehk 4:59 vs 4:44.
        Raske uskuda, et esimest suutev ei teeks teist ära.

        Kommentaar


          Vaatan üle viie aasta esimest korda tv-st uudiseid. Esimese kahe uudise teemad:

          1) Narkopolitsei juht salakaubitses narkootikumitega, prokurör nõuab 14 aastat
          2) Riigikogu meessoost liige jäi sinisele lehele, kuna saatis naissoost liikmetele nilbeid sms-e


          Soome on lahe riik!

          Kommentaar


            https://www.google.ee/maps/@58.39532...!3m1!1e3?hl=et Huvitav sateliitpilt Tartust, Raadilt. Ei tea, kes vastutab nende rehvide taaskäitlemise eest?

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Pane siis link piltidele.
              Ei osanud mujale panna, kui sinna. Palun vaadake ja fotol pole kommertsõigusi, seega levitada võib vabalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ei osanud mujale panna, kui sinna. Palun vaadake ja fotol pole kommertsõigusi, seega levitada võib vabalt.

                https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
                Nujah, aga mänge kannab üle ka delfi. Mina ntx vaatan korvpalli Delfist
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Nujah, aga mänge kannab üle ka delfi. Mina ntx vaatan korvpalli Delfist
                  Noh, samamoodi vaadatakse ju jalkat ka ERR-i portaalist. Tähelepanek on aga päris huvitav küll.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    https://www.google.ee/maps/@58.39532...!3m1!1e3?hl=et Huvitav sateliitpilt Tartust, Raadilt. Ei tea, kes vastutab nende rehvide taaskäitlemise eest?
                    Enne vastutas sama härra kes Soomes seeni müüs ja polladele lõuxxxi küttis.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Nujah, aga mänge kannab üle ka delfi. Mina ntx vaatan korvpalli Delfist
                      Delfi suhtub jalg- ja korvpalli üldse väga erinevalt. Korvpallimängu vaatamise link on üleval juba kaks päeva enne mängu, aga vutimängu linki ei leia ka kaks tundi enne mängu üles. Seal on ikka võim räigelt korvpalli käes, jalka omad aga tasalülitatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Delfi suhtub jalg- ja korvpalli üldse väga erinevalt. Korvpallimängu vaatamise link on üleval juba kaks päeva enne mängu, aga vutimängu linki ei leia ka kaks tundi enne mängu üles. Seal on ikka võim räigelt korvpalli käes, jalka omad aga tasalülitatud.
                        Olen näinud ka jalka linke väljas pikalt. Ja see tundub selline vandenõu teooria, kuna mis kasu Delfi sellest saab kui vaatajaid pole? Neile on ju olulised klikid ja sellest saadav reklaamitulu, mitte ühe ala varjamine, kuna teine ala meeldib rohkem. Tundub veider ja ajuvaba.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Delfi suhtub jalg- ja korvpalli üldse väga erinevalt. Korvpallimängu vaatamise link on üleval juba kaks päeva enne mängu, aga vutimängu linki ei leia ka kaks tundi enne mängu üles. Seal on ikka võim räigelt korvpalli käes, jalka omad aga tasalülitatud.
                          Neid "linke" saab nähtavasse kohta panna piiratult. Ehk pannakse seda, mis tõmbab rohkem vaatajaid ja seeläbi ka rohkem reklaami. Ma lihtsalt pakun (ilma konkreetsete numbriteta), et korvpalli vaadatavus on kõvasti jalkast üle. Ehk ei ole mingi vandenõu, vaid lihtne turumajanduslik loogika.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Neid "linke" saab nähtavasse kohta panna piiratult. Ehk pannakse seda, mis tõmbab rohkem vaatajaid ja seeläbi ka rohkem reklaami. Ma lihtsalt pakun (ilma konkreetsete numbriteta), et korvpalli vaadatavus on kõvasti jalkast üle. Ehk ei ole mingi vandenõu, vaid lihtne turumajanduslik loogika.
                            Nii ja naa. Aga ma olen näinud seal kuni 6 linki ja ei usu, et selle pealt ka valik
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Neid "linke" saab nähtavasse kohta panna piiratult. Ehk pannakse seda, mis tõmbab rohkem vaatajaid ja seeläbi ka rohkem reklaami. Ma lihtsalt pakun (ilma konkreetsete numbriteta), et korvpalli vaadatavus on kõvasti jalkast üle. Ehk ei ole mingi vandenõu, vaid lihtne turumajanduslik loogika.
                              Üldiselt ei ole ma sellega nõus, et on võrdne kohtlemine. Kuna delfi kandis üle karikamänge, siis oli keeruline sealt õiget linki leida, pigem leidsid kossu homse, kui jalka tänase päeva mängu.

                              Sellega olen nõus, et teoreetiliselt peaks kossu vaadatavus kõrgem olema. samas praktikas oli nii, et Info-Kalju mängu vaadati Elioni kaudu rohkem, kui kossu finaali.
                              Foto on seal:

                              Kommentaar


                                Kalevil väravavahtidest puudust ei teki vist. http://www.jalgpall.ee/team.php?team...19.I&year=2015

                                Kommentaar

                                Working...
                                X