320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leidsin sellise mõtte vene inforuumist:

    Vaatan Vene TV-st, kui halb on USA-s, paljud kaotasid seal töö. Kui palju inimesi on kaotanud oma töö ja äri Venemaal, seda vene uudistest ei kuule.
    Kas teate, mis on Ameerika ja Venemaa TV-l ühist?

    Kumbagi ei huvita, mis Venemaal toimub.

    Kommentaar


      Bot-attack soccerneti foorumile.

      Lisatud failid
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Miks keegi meid ründab?
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Miks keegi meid ründab?
          See on see iluvõimlemise foorum, millega koostöös suvepäevi ma juba kümme aastat promonud olen.

          Kommentaar


            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
            Terror juutuubis, suur osa Wremjast ära koristatud + ka sel aastal lisatud mitmed Wigla Show episoodid (eelkäija).



            Vähja-Tiidu teleturg
            Maha on võetud ka peaaegu viimsedki riimsed Wremjast (alles veel Eintsi võlg) + episoodid "Wiglast" (mutant disko, lehetoimetus jne), korraga on pandud tööle autoriõiguste jälitus, aeg oleks ilmselt nõuda K2-lt arhiivide avaldamist võimis, peale Sipelga 14ne.

            Kommentaar


              Ma olen kõva premmi fänn ja jälgin vist kõiki premmi klubisid facebookis. Just nägin videot kus GYLFI SIGURDSSON lõi vasakuga ristnurka ja tema treener Brendan Rodgers tähistas nagu segane. Good times!

              Viktoriini fännidele: mis klubiga tegu?

              Kommentaar


                Swansea City FC
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Liina Vahter...vsee... Raud arvab, et ta on fotograaf nüüd

                  Kirjeldus kodulehelt.
                  "Liina Raud is a concert, performance and event photographer, living in Chicago, USA. An accomplished actress and model in her native Estonia, Liina decided to move to the other side of the lens after relocating to the United States in 2016.
                  Liina’s ability to recreate moments and even sounds in a distinctly unique visual language has made her a sought after concert and event photographer in the Midwest, where she likes to travel. “If kindness has a home, it must be in the Midwestern United States,” Liina describes her favorite spot on the planet.
                  A detailed observer, Liina Raud is almost obsessed about getting the moment right. Luckily, the moment will always come to her, even if it takes endless patience, something Liina is famous for. As an avid Canon user, she is continually exploring and testing the limits of digital photography."

                  Oh wow

                  Vaatasin mõnda pilti ka - et kui ma käin kontserdil, teen valguse taustal artisitist teloga pilti ja keeran BW filtri peale ja õhku täis kirjelduse, kas olen siis ka "sought after" fotograaf ?

                  Kommentaar


                    Neid isehakanud fotograafe on terve fb täis.
                    Mina olen kirurg ja günekoloog.

                    Kommentaar


                      Inimesed hakkavad vist järjest rohkem välja ronima. Täna ei saanud esimest korda mitme nädala jooksul fooritagant esimese rohelisega minema

                      Kommentaar


                        Marilyn Manson keppis robotit.

                        Rocker Marilyn Manson is romantically involved with 19-year-old actress Evan Rachel Wood

                        Kommentaar


                          Kas nad mitte võidu korral ei kontrolli postitust seinal? Ja ma nägin küll mida sa jagasid .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Jaga meie postitust ja osaled loosimises! - teate küll ju seda. Ma üldjuhul ei jaga, sest võiduprotsent on olematu pluss ma ei taha oma sõpru häirida, aga seekord jagasin, läksin oma timeline'ile ja vajutasin sellele postitusele Hide from me timeline. Läksin tagasi originaalpostituse juurde ja minu nimi on sheerijate nimekirjas kenasti olemas. Win-win.. win?
                            Ma olen korra võitnud "liitu uudiskirjaga"-kampaanias!

                            Kommentaar


                              Lugesin seda TÜ mongoli skandaali uudist ja seejärel kommentaare. Ma ei teadnudki, et eesti inimesed ka solvamist-solvumist nii tõsiselt võtavad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Lugesin seda TÜ mongoli skandaali uudist ja seejärel kommentaare. Ma ei teadnudki, et eesti inimesed ka solvamist-solvumist nii tõsiselt võtavad.
                                Seal skandaalis on küllaltki ebameeldiv isiklik varjund siiski juures tulenevalt konkreetse õppejõu... siis... välimusest (?).

                                Et noh, kui õppejõudu hakata ründama, siis võiks see argumentatsioon olla natukene parem kui... ma nüüd toon võrdluse - "õppejõud on konkreetne sibul!".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X