320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin eile sõbraga chop-stickis vms. Tegelevad igatahes selliste ida päraste roogadega.

    Tellisime mõlemad nuudlid lihaga ja tulid suht kiirelt lauda. Sõber hakkas kohe seletama, et kuidagi rasvasemad kui tavaliselt. Ma märkasin ka, et päris soolased seekord teised. Jõudsime siis kumbki oma kausi põhja ja seal olid nuudlid ikka puhta külmad. Tavaliselt nii tulised, et vaevu kannatab süüa. Seekord oli aga justkui selline tunne, et ammu valmis tehtud aga paraku klient ütles ära ja panid kõrval. Nüüd soendasid üles, viskasid soola peale ja müüsid meile selle pasa maha.
    Läksin siis teenindajaga õiendama, ta ei osanud midagi öelda(sest ta ei saanud eesti keelest aru) ja kutsus teise teenindaja. Õiendasin siis temaga...ta keeras keset juttu pilgu põrandale ja järsku põgenesid mõlemad kööki ära...

    Kuradi s***rattad! Viimane kord kui sinna läksin!
    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Türipaide. Kalev pani oma kommid ägedamasse pakendisse ja tegi väiksemaks. Rimil on odavam jogurt (Alpenrose vmt), aga väiksem - 900g. Nüüd Meieri vahetas oma pakendeid - faking hapukoor on 330g endise 400g asemel. Kui ülejäänutel tähendab suur pakk 500g! Kas ma olen ainus, kes tahab asja suupärases mõõdus, mitte ei osta asju ainult väiksema tükihinna põhjal?
      kas ma pole näinud või milles asi aga miks kurat ei tehta pudingit suures topsis ? see väike on paremal juhul kahe ampsu teema

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        kas ma pole näinud või milles asi aga miks kurat ei tehta pudingit suures topsis ? see väike on paremal juhul kahe ampsu teema

        250 grammine täitsa olemas. Või tahad sa veel suuremat?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          http://www.tere.eu/et/tooted/tere?view=product&id=372
          250 grammine täitsa olemas. Või tahad sa veel suuremat?
          see ongi see mõne ampsu asi
          ikka suuremat nagu on need miskid rosinaga kohupiimad ja asjad

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            ikka suuremat nagu on need miskid rosinaga kohupiimad ja asjad
            See ongi suurem kui need, peaaegu poole suurem.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              ikka suuremat nagu on need miskid rosinaga kohupiimad ja asjad
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              See ongi suurem kui need, peaaegu poole suurem.
              Normaalne rosinakohupiim on ikka see suurem tops - 380 g
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                no aga sellegipoolest tahaks ma näha kuidas Sparks sööks ära veerandkilose pudingu 2-3 ampsuga... niiet fuck off!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  see ongi see mõne ampsu asi
                  ikka suuremat nagu on need miskid rosinaga kohupiimad ja asjad
                  Vaata Prismasse... seal mingi soome kirjadega puding täitsa on! 750g vms
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Vaata Prismasse... seal mingi soome kirjadega puding täitsa on! 750g vms
                    sssssaaa nuga, peab uurima, tänud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                      no aga sellegipoolest tahaks ma näha kuidas Sparks sööks ära veerandkilose pudingu 2-3 ampsuga... niiet fuck off!
                      selleks trikiks on olemas sellised toredad vahendid nagu supilusikad....niiet fuck off!

                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      See ongi suurem kui need, peaaegu poole suurem.
                      pidasin silmas 500st ''rosina'' kohupiima, kus rosinast pole küll eriti haisugi..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Normaalne rosinakohupiim on ikka see suurem tops - 380 g
                        Kelle arvates see normaalne suurus on- sinu, minu või Kruuda?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Eelmine nädal Tele2 saatis sõnumi,et minu 45 eurisest kõnelimiidist on 38 ära kasutatud ja kõnepiirangute vältimiseks soovitati kõnelimiiti suurendada.Mina siis kandsin Tele2 arvele kohe 40 euri juurde aga eile siis sõnum,et kuna olen ületanud oma kõnelimiiti on väljahelistamine suletud.Saatsin siis Tele2 ahvidele meili aga nagu ikka ei ole keegi suvatsenud sellele vastata!Kas ma peaks nüüd nõudma kahju hüvitamist?
                          Vähemalt igapäev toimub midagi huvitavat siin kallis AS Eesti Vabariigis!
                          Üleeile võtsin Koerust swedbanki pangaautomaadist raha ja jäin siis ootama,et millal kaardi tagasi saan aga hui.Ekraanile tuli tekst:kaarti ei ole võimalik tagastada ning seejärel lõpetas automaat üldse oma töö.Helistasin siis swedi infosse ja seal pandi kaart kinni.Uue kaardi saan siis alles 29 veebruaril.Küsisin tädilt veel,et mis ma siis nädal aega tegema pean?Soovitas minna Paidesse kui lähimasse swedi kontorisse ja ajutise kaardi võtta.Küsimuse peale,et kes mulle selle sõidu kulud maksab kuna probleem oli ju panga poolne.Tädi lihtsalt soovis selle peale head päeva.Krt kas nii käitutakse inimesega kes on selle asjanduse klient olnud üle 14 aasta ja ise kutsuvad mind veel kuldkliendiks
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Tuleb välja, et kutsuvad kuldkliendiks, aga peavad lambiahviks.
                            Ma ei saa aru inimestest, kes on nõus Swedi kõrged teenustasud kinni maksma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ek Vaata postitust
                              Ma ei saa aru inimestest, kes on nõus Swedi kõrged teenustasud kinni maksma.
                              Ma saan aru inimesest kelle naine töötab SEB's ja kritiseerib Swedbanki.
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ek Vaata postitust
                                Tuleb välja, et kutsuvad kuldkliendiks, aga peavad lambiahviks.
                                Ma ei saa aru inimestest, kes on nõus Swedi kõrged teenustasud kinni maksma.
                                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                                Ma saan aru inimesest kelle naine töötab SEB's ja kritiseerib Swedbanki.
                                Mul ükski tuttav üheski pangas ei tööta, aga Ruotsipanka kasutan võimalikult vähe sellegipoolest ja pean tunnistama, et aasta tagasi väljastatud deebetkaardile pole veel järgi jõudnud minna. Nad ei paku ka seda enam mulle
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X