320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma pean sellise portsu eest Drumstickis maksma 8 euri? Munnid!
    Lisatud failid
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Olgu te neetud trastunud pilet.ee perssekukkunud süsteem. Täna hommikul tahtsin endale osta Harjumaa+Tallinna 30 päeva kaarti sellele va rohelisele ühiskaardile. Kõigepealt loomulikult olid neil seal rämedad IT probleemid, läbi valu ja vaeva sain lõpuks ikka krediitkaardiga ostes justkui tehingu sooritatud. Käisin ja vaatasin netipangast jah tõepoolest 62.40 ulatuses tehing on sooritatud. Pilet.ee-s loomulikult kinnitust ma sellele ei saanud, et mul kehtiv pilet olemas on. Ja nii ma siis olengi täna rõõmsalt 3.90 eest pileteid lisaks ostud, kuna härra Validaator kinnitab et mul pole kehtivat piletit. Infotelefoni minutihint on neil 0.74, korra istusin seal tulutult 5 minutit ja siis andsin alla.

      Kommentaar


        Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
        Olgu te neetud trastunud pilet.ee perssekukkunud süsteem. Täna hommikul tahtsin endale osta Harjumaa+Tallinna 30 päeva kaarti sellele va rohelisele ühiskaardile. Kõigepealt loomulikult olid neil seal rämedad IT probleemid, läbi valu ja vaeva sain lõpuks ikka krediitkaardiga ostes justkui tehingu sooritatud. Käisin ja vaatasin netipangast jah tõepoolest 62.40 ulatuses tehing on sooritatud. Pilet.ee-s loomulikult kinnitust ma sellele ei saanud, et mul kehtiv pilet olemas on. Ja nii ma siis olengi täna rõõmsalt 3.90 eest pileteid lisaks ostud, kuna härra Validaator kinnitab et mul pole kehtivat piletit. Infotelefoni minutihint on neil 0.74, korra istusin seal tulutult 5 minutit ja siis andsin alla.
        Nüüd on vist hilja, aga neil on lisaks ka üks tavatelefon, millele peaks saama helistada tavatariifiga. Et võimaluse ja soovi korral saab seda tasulist varianti vältida.

        edit: 6118000
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Nüüd on vist hilja, aga neil on lisaks ka üks tavatelefon, millele peaks saama helistada tavatariifiga. Et võimaluse ja soovi korral saab seda tasulist varianti vältida.

          edit: 6118000
          Tänud, leidsin ise ka juba selle millimeetriste numbritega saidi allservas kirjutatud telefoninumbri. Mind saab aidata vaid tehnik, kelle tegevus võib aega võtta kuni 5 päeva või enese rümba Tallinna linnavalitsusse kohalevedamine, et seal probleem jooksvalt lahendada.

          Kommentaar


            No tra küll. Ostsin täna läätsed.Tavaliselt ostan ühest kindlast kohast ning hinnaklassilt on suhteliselt kallid. Täna aga polnud aega sinna poodi minna ning läksin ühte teise (minu meelest samuti päris tunnustatud optikasse). Sain läätsed kätte ning minu rõõmuks veel 5€ odavamalt kui tavaliselt. Mõtlesin veel, et kui kraam hea, siis hakkangi sealt ostma. Praeguseks on aga selgunud, et never again. Veel enam, homme ilmselt sinna poodi minek ning katsetus raha tagasi nõuda.

            Kuna olen läätsi kasutanud juba mitmeid aastaid, siis pole tegu kindlasti oskamatusega nendega ümber käia. Esiteks kui läätsi silma hakkasin panema, siis selgus, et mingit märgistust neil peal ei ole, et kumbat pidi õige on. No olgu, kuna olen tihe kasutaja, siis hetkel sain sellest kuju järgi ilusti aru. Kuna tegu oli aga pikaajaliste läätsedega, siis kujutan ette, et varsti sellest enam nii kerge aru saada poleks, sest lääts naatuke ikka kaotab oma kuju. Teiseks oli läätse pind nii kahtlaselt limane ja libe, et püsis vaevalt näppude vahel. Ühestki teisest poest ostetud läätsedega sellist probleemi olnud ei ole. Aga noh, kõige hullem veel ootas ees. Mingi paar tundi tagasi hakkasin neid siis ära võtma, kuid see ei tahtnud kuidagi õnnestuda. Proovisin kõiki meetodeid, niisutasin silma läätsevedelikuga, kasutasin spetsiaalseid silmatilku...mitte midagi. Vahepeal andsin silmale puhkust ja siis samamoodi edasi. Lõpuks viimases hädas proovisin ka jooksva vee all, sest läätsed silmas magama minna siiski ei riskinud. Ei midagi. Kokku mässasin nende ärasaamisega 1,5h!!! Lõpuks õnnestus see päris karmide meetoditega, mida silmaarst kindlasti heaks ei kiidaks. Värdjad.

            Nutt ja hala....

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Esiteks kui läätsi silma hakkasin panema, siis selgus, et mingit märgistust neil peal ei ole, et kumbat pidi õige on.
              Wait, what! Palun selgitada.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Wait, what! Palun selgitada.
                No nendel läätsedel, mida alati ostnud olen, on peal väike D-täht. Kui läätse silma hakkad panema ja D täht on õigetpidi, siis on ka lääts õigetpidi. Väga mugav ja kiire moodus välja selgitada. Antud juhul aga märgistust ei olnud ning asja pidi selgeks tegema selle järgi, kas läätse ääred püsivad normaalselt üleval või vajuvad kergelt tagasi. Minumeelest väga ebamugav ja aeganõudev, sest see nähtav vahe õigetpidi ja tagurpidi oleval läätsel pole väga suur.

                Kommentaar


                  Tundub, et oled algaja läätsekasutaja. Kogenuna suudad läätse panna õigesti silma ka kottpimedas toas või, kui peaks vaja olema, välioludes, desinfitseerides rähmast läätse omaenda tatiga. Ära võtmiseks peab aga kujunema refleks, mis töötab ka peale enda kooma-antsuks võtmist. Ärkad hommikul ja avastad, et ei tea kuidas koju said, aga näe, läätsed on ilusti välja võetud ja topsis. Selleks kulub vähemalt 15 aastat, aga siis oled ka tõeline läätse-merejalaväelane.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Tundub, et oled algaja läätsekasutaja. Kogenuna suudad läätse panna õigesti silma ka kottpimedas toas või, kui peaks vaja olema, välioludes, desinfitseerides rähmast läätse omaenda tatiga. Ära võtmiseks peab aga kujunema refleks, mis töötab ka peale enda kooma-antsuks võtmist. Ärkad hommikul ja avastad, et ei tea kuidas koju said, aga näe, läätsed on ilusti välja võetud ja topsis. Selleks kulub vähemalt 15 aastat, aga siis oled ka tõeline läätse-merejalaväelane.
                    Najaa. Ju ma siis ekslikult arvasin, et paariaastasest kogemusest piisab. aga siiski, mingi kala nende läätsedega oli.

                    Kommentaar


                      A sul siis vastavat konteinerit pole, et üks pool ühte värvi ja teine teist värvi ning peal veel R ja L tähed? Noh, et tulevikus ka aru saaks kumb kumba silma käib?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        A sul siis vastavat konteinerit pole, et üks pool ühte värvi ja teine teist värvi ning peal veel R ja L tähed? Noh, et tulevikus ka aru saaks kumb kumba silma käib?
                        Ei asi polnud selles märgistuses. Konteiner olemas täitsa kenasti. Ma rääkisin sellest märgistusest, mis on läätse enda peal ning mille järgi saab aru, kas lääts on õigetpidi silma minemas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Ei asi polnud selles märgistuses. Konteiner olemas täitsa kenasti. Ma rääkisin sellest märgistusest, mis on läätse enda peal ning mille järgi saab aru, kas lääts on õigetpidi silma minemas.
                          Peab olema level. Peab.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            daipohh. Valdeku Comarketis on üks müüa, kes lisaks soojale naeratusele pakib su asjad ka kotti ära, kui sa kaardi pini taod. ja järve selkus oli üks liinioperaator, kes küsis mult partnerkaarti, mida mul ei olnud. sellepeale küsis järtsis järgmisena parkinud daamilt ja kahepeale tegid nad mulle ühe euri alet. suck that, elu eestis on raske.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              daipohh. Valdeku Comarketis on üks müüa, kes lisaks soojale naeratusele pakib su asjad ka kotti ära, kui sa kaardi pini taod. ja järve selkus oli üks liinioperaator, kes küsis mult partnerkaarti, mida mul ei olnud. sellepeale küsis järtsis järgmisena parkinud daamilt ja kahepeale tegid nad mulle ühe euri alet. suck that, elu eestis on raske.
                              Müüja on müüa?

                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Ei asi polnud selles märgistuses. Konteiner olemas täitsa kenasti. Ma rääkisin sellest märgistusest, mis on läätse enda peal ning mille järgi saab aru, kas lääts on õigetpidi silma minemas.
                                Kui see on level, siis mina langesin lõksu Kui mitte, siis saab märgistamata läätsest aru, et ta on õiget pidi nõnda, et vaatad seda külje pealt. Kui otsad on pisut väljapoole kaardu, siis on valet pidi, kui lääts on normaalselt poolkera moodi, siis on õiget pidi.

                                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X