320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väljavõte meilist: "puudujäägid ja tegemata jätmised lahendame kohapeal. Kolmandates töökodades tehtud tööd ja remonti me ei kompenseeri."

    Tagant järgi tuleb tõdeda, et oleksin tõesti pidanud kohe nende poole pöörduma. Samas ma eeldasin, et kui ma lähen korras autoga rehvivahetusse, siis tulen sealt ka samas seisus välja. Arvasin, et a la mingi mutter jäi lihtsalt korralikult kinnitamata või midagi. Nüüd justkui minu süü, et inimesed ei oska oma tööd teha.

    Huvi pärast vaatasin ringi ja leidsin nüüd seoses sama töökojaga autolehe foorumist sarnase juhtumi. Postitus tehtud kaks aastat ja seitse kuud tagasi, ehk siis selle ajaga pole nähtavasti mitte midagi õpitud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Väljavõte meilist: "puudujäägid ja tegemata jätmised lahendame kohapeal. Kolmandates töökodades tehtud tööd ja remonti me ei kompenseeri."

      Tagant järgi tuleb tõdeda, et oleksin tõesti pidanud kohe nende poole pöörduma. Samas ma eeldasin, et kui ma lähen korras autoga rehvivahetusse, siis tulen sealt ka samas seisus välja. Arvasin, et a la mingi mutter jäi lihtsalt korralikult kinnitamata või midagi. Nüüd justkui minu süü, et inimesed ei oska oma tööd teha.

      Huvi pärast vaatasin ringi ja leidsin nüüd seoses sama töökojaga autolehe foorumist sarnase juhtumi. Postitus tehtud kaks aastat ja seitse kuud tagasi, ehk siis selle ajaga pole nähtavasti mitte midagi õpitud.
      Lihtne ja loogiline.

      2 a 7 kuud ning kaks nurinat? Okei, kõik ei hakka nurisema, kuid võta kõhutunne ning kalkulaator appi ja näed, kui tühine (olematu) nurinate hulk on.

      Pealegi, millepärast peab keegi alati süüdi olema?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kindlasti leiaks neid nurinaid veel, kui põhjalikumalt otsida. Kuigi ma ei arva, et sel mingit tähtsust oleks. Mäda õun on ikkagi mäda õun, olgu neid siis laaris üks, kaks või sada.

        Ei pea keegi süüdi olema. Lihtsalt ootaks, et kui millegi eest maksad, siis saad selle raha eest kvaliteetse asja vastu. Mul oli olemas konkreetne pakkumine ühes kohas vahetus palju soodsamalt ära teha, aga läksin vana harjumuse õnge. Eks nüüd peabki korrektuurid tegema.

        Kommentaar


          Sinagi pole süüdi, et kogemuse võrra targemaks said
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Uus rehviandur koos vahetusega 160. Ehk siis tavaline rehvivahetus läks põhimõtteliselt 200 euri. KUTGW Kummimees!

            Kommentaar


              Estravel ja Etihad Airways, parim Eesti reisibüroo ja maailma parimaid lennufirmasid, my ass.
              Alates juulist kun tänaseni on nad veebruaris toimuva reisi lende ja lennuaegu muutnud 3 korda.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Starmani klienditeenindus- hüper klass

                Niisiis sain teada ülihea uudise, et Setanta Sports ilmub ka Starmanni paketti.
                Kuna on olnud eelnevad väga sitad kogemused Starmanisse helistamise osas, otsustasin kirjutada reedel e-mail. Pühapäeva õhtul saadeti siis kiri, et kanal on aktiveeritud ja asub pesas 907. Sellist pesa mul muidugi pole. on 906 ning 908 aga 907 pole. Saadan siis e-kirja. Esmaspäeval helistatakse mulle ja mingi tädi üritab aru saada, mis probleem mul on. Siis tädi hirmutab mind üldse, et neil ei olegi kanalipesa nr. 907 ja tema ei tea Setantast midagi. Siiski otsustab ta kellegi käest üle küsida ja helistab tagasi.

                Niisiis seesama tädi helistab mulle tagasi ja tõepoolest, oli tema eksimus. Aga tema ei tea midagi, soovitab teha boksile algseadmete taastamise. Kuna ma ei ole sel hetkel kodus ja ei oska seda ise teha, siis soovitab ta koju jõudes 1770 helistada ja uurida kuidas see käib. Samas pomises ta midagi, et parool on StarBoxil 0000.
                Ja nüüd kõige parem osa sellest. See kuidas ma üritasin õhtul Starmanni kätte saada. Ma helistasin umbes 10 korda erinevatel aegadel. Kogu aeg lasti mingi vastiku mehe hääl sellest, kuidas ikka lindistatakse ja kuidas Starman müüb elektrit nüüd (hui ostangi). Pooled korrad oli liin liiga hõivatud kohe alguses. Aga vähemalt neljal korral lasti mulle 5 minutit mussi ning siis tuli teade, et järjekord osutus prognoositavast pikemaks ja pandi maha. Nagu wtf klienditeenindus see on.

                Lõpuks ma muidugi loobusin ja rakendasin oma geniaalsed teadmised ja leidsin selle koha, kus seda esialgsete andmete taastamist teha saab. Muidugi parool 0000 ei kehtinud. Ma ei tea miks aga otsustasin proovida viimasel korral enne digiboksi blokeerumist parooli 1234 ja see toimis. Edasi oli lihtne ja tegin ära. Õhtul oli mul võimalik juba seda kanalit vaadata.

                Ja nüüd mõni minut tagasi sain kõne sellelt samalt teenindajalt, kes minuga telefoni teel esmaspäeval suhtles. Muretses, kas sain hakkama ikka. Ma ei hakanud teda süüdistama milleski, küsisin vaid irooniliselt, mida nad õhtuses vahetuses teevad seal. Lõpuks ta vabandas ka vale parooli ütlemise kohta. Starboks pidavat olema ainuke digiboks, millel on parool 1234 mitte 0000.

                Ühe sõnaga see pole esimene kord, kus Starmanni klienditeenindus mind täiesti endast välja viib. Väga võimalik, et see on nii iganenud teema, et midagi uut siit keegi ei saa ja võimalik, et STV-l ja Elionil on veel halvem.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Noh, kui mina digisignaali peale üle läksin Starmanis, siis taga poolt võetud noppekanalid olid väga halva signaaliga ja pidevalt ruudulised ning subtiitrid ilmusid nagu heaks arvasid - ka suvalites keeltes. Suhtlesin Starmaniga oma jagu telefonitsi kuni soovitati, et tehnik tuleb ja kontrollib asja üle. Eks ma olin siis nõus ja tehnik tuligi. Mõõtis, et signaal on korras (ehk minu järeldus oli, et asi on digiboksis) ning siis tuli minu jaoks üllatus - see teenus oli tasuline. Telefonitsi mulle seda muidugi ei mainitud. Ja tehniku käigust polnud ka mingit tolku. Probleemi ei kõrvaldatud. Umbes samal ajal muretsesin aga televiisorile conaxi mooduli ning nagu selgus, see oligi lahendus. Ehk see Starmani boks on korralik käkk nagu ma ka hiljem kuulnud olen. Nende uus starbox pidi õnneks parem olema.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Starman on mindki klassikaliselt üle lasknud. Mõned aastad tagasi helistati mulle nende initsiatiivil jutuga: "Me siin vaatasime, et teil on internetikiirusega probleeme, nagu oleks liiga aeglane. Saadaksime hea meelega tehniku teile kontrollima." Mis minul selle vastu olla sai, tõepoolest oli aeg-ajalt kiirusega probleeme ja selline mure kliendi pärast meelitas mind ka.

                    Tuli siis onu kohale, vaatas siia ja sinna, mõõtis midagi, näppis kaableid ning veendusime üheskoos, et kuna eelmine omanik on remondi käigus kaablid seina kinni pahteldanud, siis kuskil "harukarbis", mis jagas liini kahe toa vahele, peab probleem olema, aga noh parandada ilma seina lõhkumata ei saa. Mis siis ikka, polnud see aeg-ajalt viperdav netiühendus ka mu jaoks suur draama ning elasin edasi kuniks järgmise kuu arveni. Arvel seisis rahulikult "tehniku väljakutse" ja taks a'la 6 või 7 eurot.

                    Püha viha ajas täis küll, aga sõdima ei viitsinud ka hakata. Läksin hoopuski Elioni juurde tagasi ja siiamaani õnnelik klient.
                    308

                    Kommentaar


                      Hämmastav, kuidas selliste asjadega on viitsimist tegeleda.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        See pole mingi püha viha, kui ei viitsi sõdima hakata. Ma sõdisin ükskord haldusfirmaga, kes kasseeris parkla hooldustasu, kuigi neil kolmel märtsikuu päeval, kui lund sadas, nad lund ei lükanud. Hulk aega hiljem jõudsime kompromissile, et oleme mõlemad lollid ning nemad ei nõudnud viivist ja mina maksin oma 3-eurolise võlgnevuse ära. :P
                        Ma leebun kergesti. Aga see eest on hea kaks aastat hiljem kaubanduskeskuses Starmani müügimeestest käsi taskus rusikas mööda marssida
                        308

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Markko Vaata postitust
                          Ma leebun kergesti. Aga see eest on hea kaks aastat hiljem kaubanduskeskuses Starmani müügimeestest käsi taskus rusikas mööda marssida
                          Ma leebun ka kergesti. Just seetõttu kiirustasin hiljuti SEB kontorist arvuti juurde, et viha pealt veel viitsiks E-maili neile saata ning probleemi kurta.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ja kinkekaardid on kõige nõmedamad kingitused ever.
                            WORD.
                            Kurat see sinu lugu ajaks endal ikka harja VÄGA punaseks...
                            Rahulikku jõuluaega sulle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ja kinkekaardid on kõige nõmedamad kingitused ever.
                              Ju siis kinkija ei tunne sind piisavalt.
                              Ma sain Baltmani kinkekaardid ja olen rahul.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                ootasin vürtsikamat lugu.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X