320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Novitek OÜ's olen pidanud käekella pärast käima umbes 6 korda ja alati on olnud ainult positiivne kogemus. Olen enamus korrad VIST n.ö selle jõmmi peale sattunud, aga kogemused siiani ainult head.
    Samas kui keegi heast peast mu kella kuhugi eurotripile alpidesse saadaks ajaks ikka päris keema küll.


    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kas ma pean sellise portsu eest Drumstickis maksma 8 euri? Munnid!
    Kui see on see kanaliha mingisuguses mee kastmes, siis see on parim toit ever ja 8 euri on see väärt. Lisa 1 eurine riis ja saad rohkem kui korraliku portsu ühele inimesele. (hiljuti müüdi -50% vouchereid päris tihti sellele kohale, oleks veidi parem asukoht käiks seal iga nädal)
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Maksimarketis lõi teenindaja mu asju läbi, aga jõudes kookospähklini jäi ta seisma..vaatas kookospähklit, vaatas mind ja küsis imestunult, et mis see on??
      Ma ei saanud aru, et mida ta nüüd mõtleb.
      Siis ta pakkus, et see võiks kiivi olla! Ma arvasin et ta teeb hästi halba nalja ja naeratasin, aga kus sa sellega!
      Vaene tädi polnud vist elus kookospähklit näinud, või on ta varem kookospähkliga vasta pealage saanud.
      Ma korraks isegi plaanisin öelda, et see on suur karvane kartul, aga lõpuks ikka jõudsime arusaamale, et tegu on täitsa tavalise kookospähkliga.

      Kommentaar


        Eesti Post ehk Omniva.

        Tuleb pakk päeval kell 10midagi. Tööinimene pole kodus sel ajal ilmselgelt ja siis märgitakse et saaja polnud kätesaadav. Tra milline raiskamine, mingid täidad lohistavad pakke mööda tänavaid ja siis postkontorisse tagasi. Helistagu ette ja küsigu millal on inimene kodus.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Eesti Post ehk Omniva.

          Tuleb pakk päeval kell 10midagi. Tööinimene pole kodus sel ajal ilmselgelt ja siis märgitakse et saaja polnud kätesaadav. Tra milline raiskamine, mingid täidad lohistavad pakke mööda tänavaid ja siis postkontorisse tagasi. Helistagu ette ja küsigu millal on inimene kodus.
          Täpselt sama pask ka FedExiga.

          Kommentaar


            kusjuures väidetavalt nad (tihti) üldse ei käigi uksetaga ja lihtsalt panevad selle linnukese, et "saaja polnud kättesaadav". Kord olin ise ka terve päeva kodus ja pärast väideti, et ei saadud kätte.

            Kommentaar


              FedEx pani mulle postkasti mingi paberi, kus oli kirjas, et prooviti lausa 3! korda minuga ühendust saada, aga see ebaõnnestus ja nüüd on mu pakk kuskil lasnamäe laos. Mulle ei helistatud muidugi kordagi ja pärast nad põhjendasid seda sellega, et mu autovärav oli terve päeva kinni ja autojuht ei saanud seetõttu hoovi peale sõita..

              Kommentaar


                See ettevõte.

                Transpordiettevõte.
                Täis-süüdimatud võllid, kes jätavad kauba viimata, ei pea kellaaegadest kinni, valetavad, vassivad, esitavad nõudeid ja ühesõnaga võiks persse minna. Õnneks pole nad ainukesed transpordiettevõtted.

                Kommentaar


                  Niisiis. Tahtsin ammu juba selle siia ära kirjutada.

                  Suvel sai siis äsjaostetud korterile kapitaalremonti tehtud ning pealmisi asju sai kas ise või naisevanemate abil tehtud. Kuid vannitoa remont ning köögimööbli tegemise ning paigaldamise jätsime täielikult meisrite kätte.
                  Vannitoa remondist ma siin pikemalt ei hakka rääkima. Leidsime mingi vennikese ehitushanke netilehelt, kes oli kõikides eelnevates töödes ainult viisi saanud. Selline rahuldav kvaliteet oli ja tegelikult oleks tahtnud palju paremat, aga hüva temaga, lõppude lõpuks oli tal hea suhtumine.

                  Kuna meie korter on suhteliselt väike, siis köök pidi mahtuma väga väiksele pinnale ja iga kapp, iga detail olid täpselt välja arvestatud. Sellist asja sai teha põhimõtteliselt ainult eritellimusega. Niisiis pöördusime pea kõikidesse normaalsetesse firmadesse, mis köögimööblit ja selle paigaldust pakuvad ja küsisime hindu ning aega, mille jooksul see köök paigas on. Ei hakka täpsemalt peatuma sellele, kuidas me lõpuks jõudsime ettevõtteni, keda me valisime, aga lõpuks otsustasime OÜ Mööblimeister kasuks. Nimelt oli selline pakett (mille kõik tingimused olid ka kirja pandud, muidugi paberil, millel pole erilist väärtust) Köögimööbel nende poolt, paigaldamine + elektri ja kanalisatsiooniühendused. Selle hinnaks 2700 eurot ning köök pidi olema paigaldatud 6 nädalat pärast ettemaksu laekumist.

                  Siinkohal tahaksin märkida sõna ettemaks. Ettemaks kui selline eksisteerib üldse köögimööbli firmades suhteliselt laialdaselt. Enne kui sa 50% pole ära kandnud, ei hakka keegi sõrmegi liigutama. Siinkohal ei olnud Mööblimeister eriline ning enne mingisugust planeerimist, tahtsid nad kohe 1350 kätte saada. Hea küll maksime ilusti ära ning tulime nii kiiresti kui saime neile kontorisse koha peale ning leppisime kõik kuni pisidetailideni välja. Enne seda käis muidugi nende esindaja (Tauri aka meie projektijuht) korteris ilusti mõõtmas ja uurimas. Endiselt meile kinnitati, et lubatud aja jooksul on köök paigaldatud.

                  Niisiis, kui möödunud oli 4 nädalat, helistasin ma Taurile ja uurisin, kas on tulemas ka midagi. Vastuseks sain, et helistan paari päeva pärast, siis lepime kokku. Loomulikult paari päeva pärast Tauri ei helistanud ning 5. nädala lõpuks sain ta kätte ja ütles, et 6nda nädala jooksul alustatakse tegemisi. 6nda nädala jooksul tuli korduvalt välja, et projekte on kahjuks nii palju praegu, et veel ei saa keegi meie juurde paigaldama tulla. 7nda nädala reedesel päeval tuli Tauri koos ehitusmehega meie korterisse asju uurima ja teatud mööbliesemeid kohale toimetama. Loomulikult ei tulnud nad enne, kui kogusumma teine pool makstud oli. Niisiis, mis meil oli 7nda nädala lõpuks olemas: meil oli tarne, mis oli lootusetult hiljaks jäänud, aga see oli täielikult kinnimakstud. Vot see on kullaäri ju härrased.

                  Hea küll, see reedene päev polnud mind kodus, oli abikaasa. Mehed arutasid omavahel, mu kaasale sõnagi lausumata, et on vaja üks sein maha lõhkuda ja sealt elektrit saada. Kaasa keelas neil seda teha ja õnneks nädalavahetusel tuli üks inimene meile abiks ja tegi seda ilma lõhkumiseta ära. Samas käis Tauri 7 nädalat tagasi meie korteris ja siis oli kõik ok ja sellest elektrist oleks piisanud. Ei ole hullu. Edaspidi algas mul tolle aasta ainuke 2-nädalane puhkus. Terve 8nda nädala oli see ehitaja seal. Kõik, mis ma kuulsin ta käest, et oi teil nii kõverad seinad, oi kui halvasti kõik on. Jah, selleks me teid "meistreid" tellisimegi. 8nda nädala lõpuks ei olnud veel sisuliselt midagi paigas. Lisaks tuli töötasapinna kõrgus 5 cm standardist kõrgem, mistõttu pidime aknalaua saagima ühes kohas. Muidugi selle jutu peale öeldi, et me oleme ise jobud.

                  9ndal nädalal tuli uus tööline, kes siis 9nda nädala neljapäeval lõpetas töö ära. Eriti ebaloogiline, et üks vend ajas oma loogikat ehitamisel, siis tuli teine tüüp ja tal kuulus päev,et aru saada, mida eelmine tegi. Üldse kogu selle protsessi jooksul käidi korduvalt kappe ümber tegemas, korduvalt mingid asjad saatis Tauri töötegijale valesti ja üldse tundus, et Tauri mõõtmine oli nagu puhtsümboolne omal ajal.

                  Ühesõnaga, mida ma tahan öelda:
                  1. Lõpptulemus (kui mitte arvestada aknalaua saagimist) on päris ok. Mina kui kvaliteedi suhtes mitte nii nõudlik inimene, jäin iseenesest rahule.
                  2. Mis mind hämmastab ja mis on ilmselt kogu selle äri värgendus, et ettevõtete vastututus on 0, risk on 0. Sa ei ole oma toodet veel näinudki, sa oled selle eest juba faking 2700 eurot ära maksnud. See on väga suur raha härrased.
                  3. See kõik näitab, et hullemat teenusepakkujat kui raha kätte saanud kaupmees ei ole olemas. Neid lihtsalt ei huvita sina enam, kui raha käes on.
                  4. Võib olla see on kõigis sedalaadi ettevõtetes nii, aga mina ei jäänud suhtumisega absoluutselt rahule, tundub, et töötajatele ei maksta, töötajaid eriti pole, projekte on krabatud mustmiljon. Klient ja tema soovid on teisejärgulised. Mina isiklikult ei soovita kasutada Mööblimeister OÜ teenust.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    kui väike köök, siis 2700 rutsi on ikka räige ülemaksmine, eriti kui sellise vahva teeninduse osaliseks said. jaga summa kahega saad normaalse hinna ja jääb üle ka. aga pool raha ette on muidugi tava taks nö materjali jaoks.

                    eeldades, et ei sisalda ulme kallist tehnikat või pole muidugi täispuidust mööbel

                    Kommentaar


                      Aitäh, ise ootan neilt karderoob-kapile kolmandat nädalat hinnapakkumist. Tekkis juba sportlik hasart, et kas ilma meelde tuletamata midagi tehakse ka või mitte. Mõõtmas on kusjuures juba käidud ja mingi joonis ka olemas.
                      Tegelikult on kõige kurvem asi see, et saatsin päringud kuude firmasse ja kaks ainult reageeris. Hiljem sai veel ühega ühendust võetud ja tundub, et tööd on neil meestel kõvasti, sest infot saab ainult korduvalt meelde tuletades ja kõvasti oodates. Rääkimata sellest, et päringutele üldse ei vastata. Hakka või ametit vahetama.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        kui väike köök, siis 2700 rutsi on ikka räige ülemaksmine, eriti kui sellise vahva teeninduse osaliseks said. jaga summa kahega saad normaalse hinna ja jääb üle ka. aga pool raha ette on muidugi tava taks nö materjali jaoks.

                        eeldades, et ei sisalda ulme kallist tehnikat või pole muidugi täispuidust mööbel
                        Hei, ütle palun koht kust saaks norm hinda ja teenust
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Hei, ütle palun koht kust saaks norm hinda ja teenust
                          Et teemas püsida, postitasin selle siia:

                          Kommentaar


                            Muretsesin endalegi hiljuti kella taas käe peale ja pean ütlema, et täiesti inertsist kella-aega kipun ikkagi pigem mobiililt vaatama. Vanad harjumused on väga visad kaduma!
                            Hambaravi

                            Kommentaar


                              Sai sellel nädalal rehvivahetuses käidud. Pärnu Kummimehe esinduses, kus ka varasemalt käidud ja rahulolevalt lahkutud. Mitte aga sel korral. Pärast vahetust koju veeredes märkasin järsku ühe ratta juurest tulnud kummalist heli. Varasemalt olin järgmiseks päevaks pannud esinduses aja kinni, et lahendada probleem, mis tekkis sellest, et vahetuse ajal läks üks ventiil koos rehvianduriga katki. Mõtlesin, et lasen siis samal ajal ka seda ratast kontrollida. Selgus, et see oli valesti tasakaalustatud. Kuna ees ootas Tallinnasse sõit, siis lasin selle kiirelt korda teha. Arve 16.06, ehk siis põhimõtteliselt maksin rehvivahetuse eest ligi poole võrra rohkem kui oleks pidanud (35 eurot vahetus).

                              Esitasin Kummimehele viisaka palve lisakulu kompenseerida. Sellest keelduti, kuna see polevat nende asi, mis mõnes teises töökohas tehakse. Ehk siis maksin pooliku teenuse eest täishinna pluss veel lisa käpardliku töö eest.

                              Special mention veel ettevõttele nimega Ikaros Invest OÜ, kes tegutseb aadressil rehviveeb.ee. Lehel selgelt kirjas, et tarneaeg maksimum kaks tööpäeva. Ootasin kaks nädalat enne, kui tellimuse tühistasin. Seda nädal pärast kuupäeva, milleks konkreetselt lubati, et rehvid on olemas. Õnneks ei hakatud mäkra mängima ja sain raha tagasi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Sai sellel nädalal rehvivahetuses käidud. Pärnu Kummimehe esinduses, kus ka varasemalt käidud ja rahulolevalt lahkutud. Mitte aga sel korral. Pärast vahetust koju veeredes märkasin järsku ühe ratta juurest tulnud kummalist heli. Varasemalt olin järgmiseks päevaks pannud esinduses aja kinni, et lahendada probleem, mis tekkis sellest, et vahetuse ajal läks üks ventiil koos rehvianduriga katki. Mõtlesin, et lasen siis samal ajal ka seda ratast kontrollida. Selgus, et see oli valesti tasakaalustatud. Kuna ees ootas Tallinnasse sõit, siis lasin selle kiirelt korda teha. Arve 16.06, ehk siis põhimõtteliselt maksin rehvivahetuse eest ligi poole võrra rohkem kui oleks pidanud (35 eurot vahetus).

                                Esitasin Kummimehele viisaka palve lisakulu kompenseerida. Sellest keelduti, kuna see polevat nende asi, mis mõnes teises töökohas tehakse. Ehk siis maksin pooliku teenuse eest täishinna pluss veel lisa käpardliku töö eest.

                                Special mention veel ettevõttele nimega Ikaros Invest OÜ, kes tegutseb aadressil rehviveeb.ee. Lehel selgelt kirjas, et tarneaeg maksimum kaks tööpäeva. Ootasin kaks nädalat enne, kui tellimuse tühistasin. Seda nädal pärast kuupäeva, milleks konkreetselt lubati, et rehvid on olemas. Õnneks ei hakatud mäkra mängima ja sain raha tagasi.
                                Kas ma saan õigesti aru, et nad keerasid ise pekki ja järgmine päev ütlesid, et pole nende asi?

                                Tarbijakaitsesse oled kirjutanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X