320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Veits nalja\'

    Johhaidii, ja ma lugesin selle loo lõpuni.
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Veits nalja\'

      Ei ole lihtne vestlus..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Veits nalja\'

        Algselt postitas Nathan


        Algselt postitas christian21


        Mulle mitte, kuna originaal on palju parem...
        Vaatan, et Hr Nathanil on kombeks ajalehtedest ja plaatidelt kuuldud/nähtud materjali pisut muutes siia foorumisse postitada. Ole mees ja ära muuda kui postitad, originaalid kõlavad märksa paremini, kui Sinu mugandatud (ei tea küll kelle jaoks? kas arvad, et siinsed foorumlased ei saa originaalidest aru?) tekstid.

        Mida vittu sa paugud!
        kas ma pean selle 7 minutilise teksti p2he 6ppima!
        pista perse oma arvamus!
        Õpi pähe kui postitada tahad, oma olematut annet ei maksa siin eksponeerida. Loe mõni raamat läbi, siis vast õpid ennast väljendama. Su postitus oleks aktsepteeritav, kui oleksid 1 või 2 klassis. Seega, kui Su vanus on 7 või 8, siis oled pagana tubli poiss, aga kui oled juba vanem, siis soovitan Sul midagi endaga ette võtta. Miks kõik nii läinud on, seda küsi oma vanematelt.
        Ja oma arvamuse võin kellegi perse pista küll, kui Sa leiad sellele tahke kuju, hetkel pole midagi pista. Samas võin ma suvalist paaritollist kaigast hellitavalt \"oma arvamuseks\" nimetada ja selle Sulle perse pista, kui soovid.
        Iseenesest on tore, et ropendamise oled kenasti ära õppinud, võid enda üle uhke olla, natuke veel vanglaslängi juurde ja saad omasuguste juurde (Rummu vms.) ja usu neil meestel meeldib igasuguseid asju Sulle perse pista. Nii et karjäärväravad on Sulle avatud. Edu
        KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Veits nalja\'

          Johhaidii, ja ma lugesin selle loo lopuni.
          Äkki viitsid mulle lühikokkuvõtte teha?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Veits nalja\'

            Algselt postitas vandersell


            Johhaidii, ja ma lugesin selle loo lõpuni.
            mul jooksis poolepeal juhe kokku...
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Veits nalja\'

              Algselt postitas laurenzo


              Johhaidii, ja ma lugesin selle loo lopuni.
              Äkki viitsid mulle lühikokkuvõtte teha?
              Zajats rääkis oma esimesest õnnestunud autosõidust ja põgusast vestlusest müügisalongi klienditeenindajaga .

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                Algselt postitas christian21


                Algselt postitas Nathan


                Algselt postitas christian21


                Mulle mitte, kuna originaal on palju parem...
                Vaatan, et Hr Nathanil on kombeks ajalehtedest ja plaatidelt kuuldud/nähtud materjali pisut muutes siia foorumisse postitada. Ole mees ja ära muuda kui postitad, originaalid kõlavad märksa paremini, kui Sinu mugandatud (ei tea küll kelle jaoks? kas arvad, et siinsed foorumlased ei saa originaalidest aru?) tekstid.

                Mida vittu sa paugud!
                kas ma pean selle 7 minutilise teksti p2he 6ppima!
                pista perse oma arvamus!
                Õpi pähe kui postitada tahad, oma olematut annet ei maksa siin eksponeerida. Loe mõni raamat läbi, siis vast õpid ennast väljendama. Su postitus oleks aktsepteeritav, kui oleksid 1 või 2 klassis. Seega, kui Su vanus on 7 või 8, siis oled pagana tubli poiss, aga kui oled juba vanem, siis soovitan Sul midagi endaga ette võtta. Miks kõik nii läinud on, seda küsi oma vanematelt.
                Ja oma arvamuse võin kellegi perse pista küll, kui Sa leiad sellele tahke kuju, hetkel pole midagi pista. Samas võin ma suvalist paaritollist kaigast hellitavalt \"oma arvamuseks\" nimetada ja selle Sulle perse pista, kui soovid.
                Iseenesest on tore, et ropendamise oled kenasti ära õppinud, võid enda üle uhke olla, natuke veel vanglaslängi juurde ja saad omasuguste juurde (Rummu vms.) ja usu neil meestel meeldib igasuguseid asju Sulle perse pista. Nii et karjäärväravad on Sulle avatud. Edu
                Sa poel kunagi vanglat seest poolt n2inudki nii et ära paugu munn!
                R.I.P Steffi
                7.05.05


                Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Veits nalja\'

                  Tagasi. Läbi lume.

                  Juhan istus oma kabineti mugavas tugitoolis seljaga ukse poole ja nakitses küünte kallal. Väljas tormas veebruarimaru, lumevaalud tänaval kasvasid sekunditega. Schnelli tiigi ääres külmusid melanhoolselt kaks narkomaani.

                  Oli olnud tegus päev. Kadumaläinud dokustaadid külvasid kuluaarides ja meedias paksu pahandust, ajalehed pasundasid valitsuse peatsest tagasiastumisest. Rahvaliitlased ei rääkinud enam Juhaniga ja majandusminister Andrus viskas Juhani prillid lumepalliga katki. Ometi oli Juhanil hea tuju, sest tema teadis midagi, mida keegi teine ei teadnud. See miski, täpsemalt keegi oli kohe saabumas. Mees vilistas tasa ja üritas muhelust alla suruda.

                  Kostis ukseklõpsatus. Juhan pöördus välgukiirusel ja nägi enda ees seismas üleni lumist Kassi. Mantlikrae üles tõstetud, kaabu sügavalt silmil ja sigarillo suunurgas. Juhanit valdas soe taaskohtumisrõõm.
                  \"Sina... Teie...\" pobises ta tõustes ning astus paar arglikku sammu Kassi suunas.
                  Kass seisis ja sulav lumi tilkus ta riietelt peenekoelisele mohäärvaibale.
                  \"Oled ennast kenasti sisse seadnud, ma näen,\" urises ta siis peale vaikusehetke ning sülitas sigarillokontsu põrandale.
                  Juhan kahvatas. Kass heitis märja kaabu lauale ning ajas siis mantli ült. Minister tõttas abivalmilt riidenagi suunas. Kass ei teinud seda märkama ning lasi mantlil toolileenile langeda ja vaikis süngelt.

                  \"Noh,\" käratas ta siis äkki.
                  Juhani kael nõksatas sirgeks.
                  \"Kaua ma ära olin? Kolm kuud? Neli? Viis? Ja mis saab? Enne, kui ma jõuan peerugi lasta, oled sa kogu valitsuse kaheksasse keeranud.\"
                  Juhan vaikis.
                  \"Kus Margus on?\" käratses Kass. \"Mingite paberite pärast sittusid lootustandva flegmaatiku karjääri ära. Ja kelle sa asemele panid? Kirjaniku! KIRJANIKU! Sulemees juhib armeed! Kirjarüütel! Tindisõdur!\"
                  Kass hingeldas raskelt ning istus lauale. Süüdanud uue sigarillo, vaatas ta Juhanit, kes seisis endiselt keset kabinetti ja hoidis oma higistes pihkudes traadist riidepuud. Minutid möödusid.

                  Kass sülitas põrandale, tõusis ja kõndis akna alla. Torm märatses endise jõuga. Pika Hermanni torni oli takerdunud Õismäe troll ning pritsis seal kurvalt sädemeid.

                  Seisnud akna all minutit viis, pöördus loom ja jalutas kabineti ukse juurde ning avas selle.
                  Juhani vasak jalg suri ära, kuid liigutada mees end siiski ei julgenud ning köhatas vaid arglikult.
                  \"Kus Ojuland on?\" päris Kass uksel seistes.
                  \"Peksab segast,\" piiksus Juhan.

                  Vastakabinetis karjus kantsler Sekanen, kellele välisminister hispaania saapaid jalga proovis. Ametniku karjed kaikusid Stenbocki koridorides, pekslesid vastu tummi seinu ning hajusid siis hämarusse.
                  Kass astus paari pika sammuga üle koridori ning avas ukse, mille tagant hädakisa kostis. Ruumist vaatas talle vastu punetav silmapaar, mille omanik oli tammise tooli külge kinni seotud. Minister Ojuland toetus puhvetikapile ning näppis hajameelselt nahkset piitsa.
                  \"Kass!\" kriiskas minister, kui nägi uksel tuttavat kuju.
                  \"Kass,\" nentis loom kurguhäälel, pööras ümber ning virutas ukse tagantkätt kinni.

                  Naasnud Juhani kabinetti käskis Kass mehel istet võtta ning vajus ise tugitooli.
                  \"On veel keegi pukist maas?\" küsis ta Juhanilt.
                  \"Ee-ei. Ei, minu teada mitte,\" pobises küsitletu vastuseks.
                  Kass naeris kähedalt. \"Minu teada,\" osatas ta siis. \"Okei. Parteis pole mingeid jamasid?\"
                  \"Ei,\" vastas Juhan nüüd juba julgemalt. \"Reedaga meil oli pisike probleem, kippus jälle öösiti linna hiilima ja pitsat sööma. Aga sellega saime ka hakkama, Marko oli vähe tugevam mees ja tuli appi. Viisime Wismarisse ja lasime ampulli panna. Täitsa lõpp, ma ei teadnudki, et söömise vastu saab ka ampulli panna. Pool aastat pidi kestma, niikui laksu pitsat paned on kohe minek kah. Talle on ju enne mitu korda maoloputust tehtud, ükskord köhis salaamitükke keset koosolekut laua peale...\"

                  \"Tead mine persse,\" ärritus Kass. Juhani sõnavaling katkes kui noaga lõigatult. \"Kas sa tõesti arvad, et ma ei tea, mida Reet teeb ja sööb? Kogu kuradi ajakirjandus kajab, Õhtulehe ajakirjanik ronis mul köögiaknast sisse, et kommentaari saada. Ma lugesin pliidi ees seda Savisaare kolmekilost broshüüri, mis ta välja andis, äsasin sellega. See kirjatsuraraisk korises natuke, ajas silmad krõlli nagu orgastiline emis ja oligi kutu. Tassisin teda öösel üle luha lepikusse, kuradi roju. Enda nimi veel Kerge, aga kaalus oma sada kilo.\"
                  Juhan kuulas ammulisui.
                  \"Igatahes,\" jätkas Kass ja vandus end mõttes hetkelise nõrkusehoo pärast. \"Nüüd kerid siva alla kantseleisse ja tood mulle paki koopiapaberit.\"

                  Kahe minuti pärast oli higine Juhan tagasi.
                  \"Üks neliteist,\" hingeldas ta ja ulatas Kassile nõutud paberipaki.
                  \"Misasja?\" kortsutas Kass kulmu.
                  \"Üks neliteist, koridoritrepilt kantselei ukse ette ja tagasi,\" selgitas Juhan võidukalt ja adus samal hetkel, et võinuks parem vaikida. Kass pomises tigedalt ja pööras siis pilgu tagasi arvutiekraanile.
                  \"Mis täpselt kaduma läks?\" nõudis ta siis.
                  Juhan istus laua ette toolile ja vajus mõttesse.
                  \"Noh, kaks mappi olid need Tarandi luuletused, mis ta purjus peaga Kristiinale kirjutas. Siis oli vähemalt mingi kakskend kausta Aime Sügise kaebekirju söökla juhatajale. Siis Pomerantsi \"Tuhande ja Ühe Öö\" tõlge täiskomplektis. Siis...\"
                  \"Oota nats,\" katkestas Kass Juhanit ja kopeeris arvutis ühelt veebilehelt tundmatu autori lembelüürikat Microsoft Wordi aknasse.
                  Printer hakkas vaikselt surisema.

                  ***

                  Paari päeva möödudes lahenes valitsuskriis suurema jamata. Kadunud dokumendid leiti justkui muuseas riigiarhiivi keldrist üles ning umbusaldamisi ei tulnud. Juhani valitsus jäi kestma ja Kristiina lendas elukaaslasega Londonisse närve puhkama ja vaatama etendust \"One Flew Over the Cuckoo\'s Nest\".

                  Kass oli tagasi.

                  by Schluss

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Veits nalja\'

                    15 võimalust automaatvastaja isikupärastamiseks:

                    *Kui oled sissemurdja, istume me arvatavasti keldris ja laadime
                    püstoleid ega saa telefoni vastu võtta. Kui sa seda ei ole, oleme me
                    arvatavasti kodus ning ootame su teadet peale piiksu.
                    *Vabandust, number ei ole kasutusel. Pöörake telefoni 90 kraadi võrra ja
                    proovige uuesti.
                    *Halloo, ma olen arvatavasti kodus, kuid väldin üht ebameeldivat tüüpi.
                    Jäta teade ja kui ma sulle tagasi ei helista, siis sa oledki see tüüp.
                    *Tere, ma ei saa praegu telefonile tulla, sest trükin keldris raha
                    juurde. Kui teil on raha vaja või soovite saada vastavaid kogemusi,
                    jätke teade peale piiksu. Kui olete politseist või maksuametist,
                    unustage see telefoninumber koheselt.
                    *Siin on mõtetelugemise aparaat. Mõtle enne piiksu, mis su nimi on ja
                    miks sa helistasid. Mina jälle mõtlen, kas sulle tagasi helistada või mitte.
                    *Halloo, kas arvasid, et see olen mina? Siis pean sulle pettumuse
                    valmistama. Äkki läheb sul tuju paremaks, kui peale piiksu midagi ütled?
                    *Hõkk, mul on ühes käes õlleklaas ja teises pudel, mistõttu ei saa ma
                    telefoni vastu võtta. Kui ma kaineks saan ja mäletan, kuidas
                    automaatvastajat käsitseda, helistan ma tagasi. Teie terviseks!
                    *Hei, mina siin…Tõesti? Ära sa ütle… Ohh, jumal küll… Ups, sa räägid
                    automaatvastajaga.
                    *Täname, et helistasite automaatsele kuulmistesti numbrile. Kas piiks on
                    valjem teie vasemas või paremas kõrvas? Tehke oma valik ja teavitage meid.
                    *Teate, kui palju ma neid automaatvastajaid vihkan… Nood raiskavad
                    ainult kõigi aega. Kõigil on ju kiire, aga inimesed mõtlevaid mingeid
                    pikki tekste. Võiksid ju ainult öelda: “Meid pole kodus, jätke oma
                    teade”. Aga ei, räägivad pikalt maast ja ilmast, mõni tahab veel
                    vaimukaski olla. Mina pole selline, mina olen lühikese jutuga. Jätke oma
                    teade peale piiksu ning loodetavasti ei pea te kuskil raiskama oma aega
                    automaatvastajate pikkade lohisevate tekstide peale…
                    *President on hetkel hõivatud. Teatage oma nimi, telefoninumber ja
                    inimene/linn/riik, keda/mida kavatsete rünnata, ning oma salasõna.
                    *See automaatvastaja on ühendatud 1000 voldiga relee kaudu, mis on
                    ühendatud kassiga. Kui toru nüüd hargile panete, tekib lühis ja kass
                    hakkab kõrbema… Valik on teie!
                    *Kui olete osa probleemist, pange toru hargile. Kui olete osa
                    lahendusest, jätke teade.
                    *Tere, siin arsti vastuvõtt. Hetkel me ei saa teiega tegelda, kuid
                    rääkige rahulikult ära, mis teid vaevab. Rääkige-rääkige, ärge
                    muretsege… Tunnete end nüüd paremini? Tore… Ups, unustasin mainimata, et
                    kõneminutihind on 10 krooni.
                    *Halloo, see on minu röster, sest automaatvastaja on paranduses. Jätke
                    oma teade peale seda, kui sai on välja hüpanud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Veits nalja\'

                      Jalutab mees nudistide rannas, kui äkki märkab suurt silti:
                      \"Hoidu homode eest!\"
                      Veidi aja pärast samasugune. Edasi jalutades näeb ta aga rohu sees
                      väikest metallplaati, kuhu on kribukirjaga midagi kirjutatud. Ta
                      kummardab ning loeb:
                      \"Vabandust, aga Sind hoiatati kaks korda!\"

                      Tulnud meremees pikalt reisilt hilja koju, kaasas inimahv.Ei söendanud
                      nii hilja õhtul ahvi koju viia, et lapsed hakkavad kartma ja naine
                      karjuma. Lasknud siis poolpimeda naabrimuti uksekella. Naaber teinud
                      lahti ja meremees seletama, et näed tulin reisist koos sõbraga aga see
                      jõi ennast täis ja nüüd nagu ei taha sõpra koju viia, kas purjus sõber
                      võiks naabri juures öömaja saada. Naabrimutt muidugi nõus aitama.
                      Hommikul kui meremees ärkas kohe naabrimuti juurde ahvi ära tooma. Küsis
                      siis mees, et kuidas sõber ennast ka üleval pidas, mutt vastu, sina
                      räägid, et purjus ja purjus, aga neli raksu pani mulle ära nii et
                      kasukatki ei võtnud seljast.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Veits nalja\'

                        Blondiin läheb poodi.
                        \"Palun mulle latt suitsuvorsti!\"
                        \"Kas viilutatult või tervelt?\"
                        Blondiin tõstab siis seelikusaba üles ja küsib vihaselt:
                        \"On see v*tt või CD mängija?!\"

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Veits nalja\'

                          Vanarahva tarkus - kui palju sa ka tütarlast ei toidaks, tuleb lõpuks
                          ta ikka täis joota!



                          Ilukliinikusse pöördus häbelikult naisterahvas:
                          \"Teate, mul on 1 intiimne probleem -- suured häbememokad, mis juba
                          segavad käimistki... Kas iluopiga ei saaks asja parandada?\"
                          \"Usun küll, et saab.\"
                          \"Hea küll, aga tingimusel, et te mitte kellelegi sellest ei räägi.\"
                          \"No kuulge, Hippokratese vanne ju!\"
                          Pärast oppi, kui naine üles ärkas, märkas ta oma öökapil 3 roosi. Kui
                          arst teda vaatama tuli, tundis ta ka lillede vastu huvi.
                          \"Ah need, 1 neist on minult, teine minu naiselt, kuna kõik läks
                          hästi...\"
                          \"Aga opp pidi ju saladuseks jääma!\"
                          \"Meie peres ei ole teineteise ees saladusi!\"
                          \"Olgu siis, aga kolmas roos?\"
                          \"Ah see... See on kõrvalpalatist põletushaavadega tuletõrjujalt, kel
                          nüüd uued kõrvad on.\"

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Veits nalja\'

                            Mees siseneb baari, ahv kaasas. Mees võtab õlle ja ahvile pähkelid. Istuvad. Söövad joovad. Äkki ahv naksti piljardilaua juures ja neelab piljardikuuli alla. Baarmen on ärevuses, aga mees rahustab maha:
                            \"Pole hullu, ta sööb mul kõike.\"
                            Järgmine päev on mees koos ahviga baaris tagasi. Õlled, pähklid, istuvad, mees joob, aga ahv võtab pähkli, pistab p...e, võtab välja ja sööb ära.
                            Baarmen on hämmeldunud:
                            \"No mida krt!?\"
                            Mees seletab:
                            \"Peale eilset sööb mul ikka kõike, ainult enne kontrollib, et pärast välja kah mahub.\"
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Veits nalja\'

                              Eurodirektiiv töötajate iseloomustustes kasutatavatest mõistetest ja nende tegelikust tähendusest:
                              01. KESKPÄRANE TÖÖTAJA - mitte eriti nupukas
                              02. VÄGA HEA ERIALASE ETTEVALMISTUSEGA - ei ole veel suuremaid prohmakaid teinud
                              03. ÜHISKONDLIKULT AKTIIVNE - joob palju
                              04. PERE ON ÜHISKONDLIKULT AKTIIVNE - abikaasa joob ka
                              05. KIIRE MÕTLEMISEGA - esitab usutavaid vabandusi
                              06. KAALUTLEVA LOOMUGA - ei ole võimeline otsuseid langetama
                              07. AMETIALASELT EDASIPÜÜDLIK - teeb kõigile välja
                              08. KEERULISI OLUKORDI LAHENDAB LOOGILISELT - laseb kellelgi teisel töö ära teha
                              09. HEA VÄLJENDUSOSKUSEGA - räägib eesti keeles
                              10. JUHIOMADUSTEGA - on pikka kasvu või räägib kõva häälega
                              11. HEA HUUMORIMEELEGA - teab palju nilbeid nalju
                              12. HEA DISTSIPLIINITUNDEGA - tuleb õigeks ajaks tööle
                              13. TÖÖ ON TEMA JAOKS ESMAJÄRGULISE TÄHTSUSEGA- liiga koleda välimusega, et keegi temaga väljas tahaks käia
                              14. ISESEISEV TÖÖTAJA - mitte keegi ei tea, millega ta tegeleb
                              15. HEA SUHTLEJA - räägib palju telefoniga
                              16. TÖÖANDJALE LOJAALNE - ei saaks kusagilt mujalt tööd
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                                3 varest istuvad katusel ja räägivad!
                                esimene ytleb: \"ma sain t2na kella, vot kui tore!\"
                                teine ytleb: \"ma sain omale lehma\"
                                kolmas ytleb: \"ma ei saand midagi\"

                                j2rgmine p2ev!!!!

                                esimene: \"ma j2in kellast ilma!\"
                                teine: \"mul varastati lehm ära!\"
                                kolmas: \"oi kurat kell on nii palju, ma pean lehma lypsma minema!\"
                                R.I.P Steffi
                                7.05.05


                                Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                                Kommentaar

                                Working...
                                X