320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Veits nalja\'

    Annaksin Karlale tema töö ja nähtud SUURE vaeva eest Elutöö preemia!
    Sinu tulevik on kindlustatud!
    Karla TeleSHow
    Yeu:P
    R.I.P Steffi
    7.05.05


    Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Veits nalja\'

      Mis vahe on Neegril ja Koerasital?



      Vastuse saate kunagi hiljem!

      Kui hästi läheb!
      R.I.P Steffi
      7.05.05


      Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Veits nalja\'

        George: Condi! Nice to see you. What\'s happening?
        Condi: Sir, I have the report here about the new leader of China.
        George: Great. Lay it on me.
        Condi: Hu is the new leader of China.
        George: That\'s what I want to know.
        Condi: That\'s what I\'m telling you.
        George: That\'s what I\'m asking you. Who is the new leader of China?
        Condi: Yes.
        George: I mean the fellow\'s name.
        Condi: Hu.
        George: The guy in China.
        Condi: Hu.
        George: The new leader of China.
        Condi: Hu.
        George: The Chinaman!
        Condi: Hu is leading China.
        George: Now whaddya\' asking me for?
        Condi: I\'m telling you Hu is leading China.
        George: Well, I\'m asking you. Who is leading China?
        Condi: That\'s the man\'s name.
        George: That\'s who\'s name?
        Condi: Yes.
        George: Will you or will you not tell me the name of the new leader of China?
        Condi: Yes, sir.
        George: Yassir? Yassir Arafat is in China? I thought he was in the Middle East.
        Condi: That\'s correct.
        George: Then who is in China?
        Condi: Yes, sir.
        George: Yassir is in China?
        Condi: No, sir.
        George: Then who is?
        Condi: Yes, sir.
        George: Yassir?
        Condi: No, sir.
        George: Look, Condi. I need to know the name of the new leader of China. Get me
        the Secretary General of the U.N. on the phone.
        Condi: Kofi?
        George: No, thanks.
        Condi: You want Kofi?
        George: No.
        Condi: You don\'t want Kofi.
        George: No. But now that you mention it, I could use a glass of milk. And then get
        me the U.N.
        Condi: Yes, sir.
        George: Not Yassir! The guy at the U.N.
        Condi: Kofi?
        George: Milk! Will you please make the call?
        Condi: And call who?
        George: Who is the guy at the U.N?
        Condi: Hu is the guy in China.
        George: Will you stay out of China?!
        Condi: Yes, sir.
        George: And stay out of the Middle East! Just get me the guy at the U.N.
        Condi: Kofi.
        George: All right! With cream and two sugars. Now get on the phone.
        (Condi picks up the phone.)
        Condi: Rice, here.
        George: Rice? Good idea. And a couple of egg rolls, too. Maybe we should send some
        to the guy in China.And the Middle East. Can you get Chinese food in the Middle
        East?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Veits nalja\'

          Algselt postitas Nathan


          Mis vahe on Neegril ja Koerasital?



          Vastuse saate kunagi hiljem!

          Kui hästi läheb!
          Tglt on vahe selles et koerasitt läheb poole aasta pärast valgeks!
          R.I.P Steffi
          7.05.05


          Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Veits nalja\'

            Nunnakloostisse tuuakse jalgrattad. Nunnad sõidavad kloostriõel ja kogu klooster rõkkab kilkamistast ja naerust. Järgmisel päeval sama lugu ja kisa näikse justkui valjenevat. Lõpuks kargab abtissil hing täis ja ta kisab aknale tulles: \"Kui see lärm ükskord ei lõpe, lasen ma jalgratastele sadulad peale panna.\"

            Preester, nunn ja kaamel on kõrbes eksinud ja järsku kaamel sureb ära. \"Issand jumal,\" ütleb preester. \"me oleme mõlemad hukule määratud ja mu elu unistus ei lähe kunagi täide.\" \"Ja mis see siis on?\" küsib nunn. \"Ma olen alati tahtnud alasti naist näha,\" ütleb preester. \"Pole probleem,\" ütleb nunn ja võtab oma rüü seljast.
            \"Ma pean tunnistama midagi,\" ütleb nunn .\"Ma olen alati tahtnud alasti meest näha.\"
            Selle peale võtab preester riided maha. \"Issand jumal, mis asi see on?\" näitab nunn preestri noksi peale. Preester vastab: \"Räägitakse, kui see pista auku, siis see toob uut elu.\" \"Lahe,\" ütleb nunn, \"Pista see siis kaamlile per**e ja laseme jalga siit.\"
            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Veits nalja\'

              BLondiini nali

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                Päris hea oli see viimane :P
                Supplies!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Veits nalja\'

                  Kanada
                  ***
                  Aug. 12 - Kolisime oma uude kodusse Kanadas. Siin on nii ilus.
                  Mäed on nii v6imsad. Ei suuda ära oodata aega mil saan neid lumistena näha.
                  Okt. 14 - Kanada - k6ige ilusam koht kogu maailmas. Lehtedel v6ib näha
                  k6ikv6imalikke värvide kombinatsioone punaste ja oraanzid varjunditega.
                  Läksin väiksele väljas6idule imeilusasse loodusesse linnast väljas ja nägin
                  seal hirvi. Nad on nii elegantsed. Kindlasti on nad k6ige imelisemad loomad
                  kogu maailmas. See siin peab olema paradiis. Oeh kuidas ma seda paika
                  armastan.
                  Nov. 11 - Rembrance päev. Algab hirvede jahihooaeg. Ma ei suuda
                  ettekujutada,
                  et keegi tahaks tappa selliseid meeldivaid loomi. Loodan, et varsti tuleb
                  lund.
                  Mulle hirmsalt meeldib siin.
                  Dets. 2 - Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et k6ik on valge vaibaga
                  kaetud.
                  K6ik näeb välja nagu postkaard. Läksime välja ja puhastasime trepi ning
                  garaazitee.
                  Mängisime lumes6da (mina v6itsin). Kui lumesahk mööda s6itis, pidime
                  garaazitee
                  uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Kanadat.
                  Dets. 12 - Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu
                  garaazist.
                  Mulle meeldib siin.
                  Dets. 19 - Veel lund. Ei saanud garaazist välja, ei saanud tööle.
                  Siin on ilus, aga see kyhveldamine hakkab ära tyytama. Kuradi lumesahk.
                  Dets. 22 - Veel seda valget jama. Mul on villid kätel ja selg on ka haige.
                  Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga kuni ma oma
                  kyhveldasime l6petan. Lollpea.
                  Dets. 25 - Merry Fucking Christmas! Veel kylma lund. Kui ma peaksin selle
                  värdja kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta.

                  Ma ei saa aru miks nad ei v6iks rohkem soola teedele panna, et seda kuradi
                  jääd ära sulatada.
                  Dets. 27 - Veel valget sitta läinud öösel. Olen kolm päeva toas kykitanud,
                  väljaarvatud lumekyhveldamine garaaziteel peale lumesaha möödas6itu. Ei
                  saa kuhugi minna, kuna auto jääb mägedes lumme kinni ja pealekauba on
                  kuradi kylm. Ilmatark ennustas, et veel kuni 30cm lund v6ib tänaöösel
                  sadada.
                  Kas teate mitu labidatäit on 30cm lund?
                  Dets. 28 - See kuradi ilmatark eksis. Sadas hoopis terve meeter paska.
                  Selline kogus ei sula kindlasti enne suve. Lumesahk jäi lumme kinni ja see
                  värdjas tuliminujuurde ja palus, et ega ma ei saaks talle labidat laenata?
                  Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema
                  kogu
                  seda lund, mida ta mu majateele on lykanud. Ma peaaegu murdsin oma
                  seitsmenda labida vastu tema lolli pead.
                  Jan. 4 - L6puks 6nnestus majast välja saada. Läksin poodi toitu ostma
                  ja yks kuradi hirv jooksis teele ette. Kahju autol umbes 10000.- Need kuradi

                  värdjad tuleks maha lasta. Neid kuradeid on igal pool. Soovin, et kytid
                  oleks
                  nad Novembris k6ik maha lasknud.
                  Mai 3 - Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu kui
                  ära roostetanud ta oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati.
                  Mai 10 - Kolisin Floridasse. Ma ei saa aru, miks keegi täie m6istusega
                  inimene
                  peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hyljatud kohas nagu Kanada.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Veits nalja\'

                    Oi jah...selle viimasega sai küll palu naerdud

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Veits nalja\'

                      Kaks jahimeest läksid karujahile. Lasid paugu karu pihta ja haavatud
                      karu hakkas neid taga ajama. Üks jahimees ronis puu otsa, karu tema
                      järel.
                      Teine jahimees:
                      ”Oota natuke, ma lasen tal vasaku muna ära!”
                      Pani paugu ära, aga karu ronib edasi.
                      ”Oota ma lasen tal parema muna ära!” karjub jahimees.
                      Pani paugu ära, kuid kasu ei mingit. Karu ronib edasi.
                      ”Oota veel natsa, ma lasen tal riista tagant ära!”
                      Jahimees, kes puu otsas, karjub:
                      ”Lase, kurat pähe, ma näen ta silmadest, et ta ei roni siia mind
                      panema!”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Veits nalja\'

                        Mees külastab esmakordselt mereandide restorani ja tellib austreid. Toit serveeritud, palub mees kelneri käest juhendust, kuidas austrit karbist kõige paremini kätte saada. \"Ärge austrikarpi lahti kangutage,\" soovitab kelner, \"vaid tehke sinna väike auk ja imege ta välja.\" Mees talitab siis vastavalt soovitusele ja imeb ja imeb, aga ei saa midagi kätte. Veidi pettunult vaatab siis karbi august sisse ja näeb - auster on ennast imelikku poosi ajanud ja ütleb : \"Mida sa vahid, ime edasi!\"
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Veits nalja\'

                          Istuvad bioloog, füüsik ja matemaatik baaris ning vaatlevad vastasmaja.
                          Näevad, et kaks inimest lähevad sisse, kolm tuleb välja. Mis sellest
                          järeldada?
                          Bioloog: nad paljunesid.
                          Füüsik: tegemist on mõõtmisveaga.
                          Matemaatik: kui nüüd veel üks inimene majja läheb, siis on maja tühi.
                          --
                          Insenerile ja matemaatikule esitatakse probleem. Te lähete mööda tänavat,
                          näete põlevat maja, veekraani ja voolikut, mida teete?
                          Mõlemad vastavad: ühendan vooliku kraaniga ning kustutan maja.
                          Ok, järgmine probleem: lähete mööda tänavat, näete ilusat maja (millel pole
                          midagi viga), ja voolikut, mis on ühendatud veekraaniga, mida teete?
                          Insener: jalutan edasi, sest pole probleemi, mida lahendada
                          Matemaatik: ühendan vooliku veekraanist lahti ning panen maja põlema.
                          Sellega on probleem taandatud eelnevalt lahendatud kujule ning ma võin edasi
                          jalutada.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Veits nalja\'

                            Michael Jackson and his wife are in the recovery room with their new baby son.

                            The doctor walks in and Michael asks: \"Doctor, how long before we can have sex?\"

                            The doctor replies, \"I\'d wait until he\'s at least 14.\"
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Veits nalja\'

                              Suveks saledaks!

                              Keegi liigse kehakaalu all kannatav isik oli proovinud peaaegu kõiki meetodeid ja oli juba lootust kaotamas. Viimases meeleheites otsustas ta proovida pisut teistsugust lähenemisviisi. Kuna kahe-aastased lapsed on enamasti normaalkaalulised ja saledad, pandi lastearstide, röntgenoloogide, toitumisterapeutide ja kibestunud emade koostööna kokku uus dieet - põngerjadieet. See on odav, vaheldusrikas ja toitev. Siiski, ärge alustage selle dieediga ilma, et konsulteeriksite oma arstiga.
                              Niisiis, põngerjadieet:

                              ESIMENE PÄEV
                              Hommikusöök: üks keedetud muna, viil röstsaia aprikoosimoosiga. Söö kaks killukest munast ja pudista ülejäänu põrandale. Hammusta üks kord ka röstsaiast ja hõõru seejärel moosi näole ja riietele.
                              Lõunasöök: neli värvikriiti (värvil ei ole tähtsust), peotäis purustatud kartulikrõpse ja klaas piima (kolm lonksu, ülejäänu vala põrandale).
                              Õhtusöök: küpsis, kaks kümnesendist ja üks viiekümnesendine, neli sõõmu nõudepesuvett.
                              Õhtune pala: rösti viil saia ja viska see köögipõrandale.

                              TEINE PÄEV
                              Hommikusöök: võta eilne saiaviil köögipõrandalt ja söö see ära. Söö lisaks lusikatäis vanilliinsuhkrut ja joo pool pudelit
                              köögiviljadest valmistatud toiduvärvi.
                              Lõunasöök: pool roosast huulepulgast. Amps mänguväljakult toodud konist (mille teised pereliikmed sunnivad sind välja sülitama)
                              koos jääkuubikuga.
                              Oode: Nooli pulgakomm kleepuvaks ja kukuta see liiva sisse. Nooli jälle, kuni see on puhas. Too see siis tuppa ja poeta vaibale.
                              Õhtusöök: Kivi või kuivatatud hernes topitakse kõigepealt vasakusse ninasõõrmesse. Sega limonaad ja kartulipuder ja söö seda
                              siis lusikaga.

                              KOLMAS PÄEV
                              Hommikusöök: Kaks pannkooki ja ohtralt moosi, mille hõõrud juustesse. Klaas piima. Joo pool klaasi ära ja seejärel topi pannkooke klaasi. Korja vaibalt eilne pulgakomm, limpsi sel karvad küljest ja peida sohvapatjade vahele.
                              Lõunasöök: kolm tuletikku, kakaopulbrit ja moosisai. Topi suu saia täis ja sülita see lõpuks põrandale. Kalla klaasitäis piima
                              lauale ja nooli seda sealt.
                              Õhtusöök: Jäätis, peotäis kartulikrõpsusid, kohvi (kui teised ei pane tähele).

                              NELJAS PÄEV
                              Hommikusöök: Veerand tuubi hambapastat, kild seepi ja oliiv. Vala maisihelveste kaussi klaas piima. Vala peale pool toosi suhkrut. Kui maisihelbed on pehmeks muutunud, joo piim ära ja anna helbed koerale.
                              Lõunasöök: Söö köögipõrandalt ja elutoa vaibalt prahti. Otsi sohva pealt üles pulgakomm ja söö see lõpuni.
                              Õhtusöök: Spagetid segatuna klaasitäie kakaoga. Jäta lihapallid taldrikule. Teine pool roosast huulepulgast magustoiduks.

                              Head isu!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                                Karu koostab nimekirja neist metsaelanikest, keda on tal plaanis ära
                                süüa. Hunt jookseb tema juurde:
                                \"Karu, kas mina olen nimekirjas?\"
                                \"Mhmhh!\"
                                \"Aga ma toon homme sulle hoopis lamba?\"
                                \"Mhmhh!\"
                                Hunt toobki järgmisel päeval lamba, aga karu sööb nad mõlemad ära.
                                Rebane tuleb karu juurde:
                                \"Karu, kas mina olen nimekirjas?\"
                                \"Mhmhh!\"
                                \"Aga ma toon homme sulle hoopis kana?\"
                                \"Mhmhh!\"
                                Järgmisel päeval toobki rebane kana, aga karu sööb nad mõlemad ära.
                                Tuleb jänes karu juurde:
                                \"Karu, kas mina olen sinu nimekirjas?\"
                                \"Mhmhh!\"
                                \"Aga kas mu nime saab sealt maha tõmmata?\"
                                \"Mhmhh!\"


                                Lasnamäe poodi astub vene rahvusest pensionär ja väga vigases eesti
                                keeles palub kaaluda 300 grammi Saaremaa Laste vorsti. Müüja kuulab
                                teda pikalt ja vastab talle vene keele:
                                ”Gavrite pa rjusski ja pannimaju!”
                                Pensionär:
                                ”Me oleme juba 50 aastat teie vene keelt kuulanud, kuulake teie nüüd
                                meie eesti keelt!”



                                Sügav nõukogude aeg. Astub välismaalane mööda suure linna tänavat,
                                vaatab huviga paremale ja vasakule ning kukub avatud
                                kanalisatsioonikaevu. Istub seal kaelast saati sita sees, kui äkki
                                märkab, et tema poole ujub santehnik.
                                Välismaalane:
                                ”Meil Saksamaal piiratakse sellised kohad punaste lipukestega!”
                                Santehnik:
                                ”Aga kuidas sa siia sõitsid?”
                                Saksalane:
                                ”Rongiga, Bresti kaudu!”
                                Santehnik:
                                ”Kui sa Brestist läbi sõitsid ,sa punaseid lippe ei märganud?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X