320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
    http://www.postimees.ee/?id=367294

    «Esimene paanika tekkis, kui mees istus ühe neiu kõrvale ja teda ahistama hakkas. Bussijuht üritas teda korrale kutsuda. Mees jätkas räuskamist bussis ringi joostes,» kirjeldas üks reisija Postimees.ee’le.

    ja

    «Kuna mees ei jäänud vait ning läks bussi WCsse suitsetama, mille peale tuletõrjesignaal tööle hakkas, läks bussijuht teda sealt välja tirima. Mees keeldus suitsetamist lõpetamast ning tekkis käsikähmlus, bussijuht pidi mehe vastu maad suruma, et ta vastupunnimise lõpetaks,» kirjeldas naine.

    Päeval seda uudist lugedes meenus teadagi kes.
    NO KUULE???!!! mai usu eluilmaski, et Iceman nii vägivaldse natuuriga on...

    Kommentaar


      Puhas rõõm olla selliste tegelaste kõrval nagu Rein ja Pras. Üks on kõige selgema irooniaga postitaja (milleks peaks kuskilt läbi tiheda arooniapõõsa ronima kui saab ka selgelt öelda) ja teine teab eesti klubide ja mängijate telgitagustest rohkem kui enamus siit kokku.
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
        Ja millal Härra napsu kavatseb võtma tulla?

        Privasid üldse enam ei loeta!!!!!
        No see nii väike kollane ümbrik ja enamasti keegi mulle ei kirjuta. Isegi persse ei saadeta priva kaudu
        Täna on mister Evu sünnipäeva tähistamine. Liitu meiega, ei tal selle vastu pole midagi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Kui kõik plaanipäraselt läheb, löön täna öösel tulemused kokku. Nii et kes tahab hääletada, hääli muuta või täiendada, siis tšopa-tšopa.

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Kõige seksikam postitaja: foorumi andmetel on siin 211 naist ja mina tean neist vaid umbes 4-5, seega ainuõige lahendus on taaskord loos. bloostert
            Et kõik foorumipiigad aru saaksid ikka, siis oli see ühtlasi ka julge üleskutse mulle pm'ida vahvaid pilte endast, et järgmisel aastal mul lihtsam oleks
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Sain ka siis oma esimese auhinna kätte
              Millegi pärast ma arvan, et need auhinnad sulle meeldivad
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                Millegi pärast ma arvan, et need auhinnad sulle meeldivad
                Valetab, poes pildistas. Ta ei saanud ju mingit auhinda.

                Kommentaar


                  Nonii noniii noniii! HATTRICK! Kolm auhinda ühel aastal! Ma tänan , ma tänan ja veelkord suured tänud! Ilma oma kallite foorumisõpradeta ma oleks mitte keegi, aga tänu teile...HATTRICK! JA teist aastat järjest AASTA JOBU tiitlel!! Kas see on tõesti võimalik et ma olen teinud soccerneti foorumi ajalugu??!!! Ma olen pannud väga tugeva märgi maha ja selle murdmiseks peate te küll minult koolitustunde võtma! Suured tänud ka kõigile teile, kes selle teise aasta jutti teoks tegid. Ja nagu ka lubatud sai, siis suvepäevadel tulen oma HIIGELAUHINNALE järele! (kui see on pärnust kaugemal kui 50km, siis on 50/50 et pigem ikkagi ei tule, niiet korraldajad!!!!)
                  Ei kujuta ettegi mis sellise tempo juures jrgmiste auhindade jagamise juures saab? Ootan suure põnevusega! Proovin pakkuda foorumile seda mida nad kõik soovivad, toorest, otsekohest ja mis peamine, subjektiivset jalkuanalüüsi!
                  Veelkord tänan oma toetajaid, sõpru , ilma teieta ... ilma teieta ma ei saaks seda lauset ka lõpetada! Teil on kindlustatud koht minu soojas südames!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Ja nagu ka lubatud sai, siis suvepäevadel tulen oma HIIGELAUHINNALE järele! (kui see on pärnust kaugemal kui 50km, siis on 50/50 et pigem ikkagi ei tule, niiet korraldajad!!!!)
                    Nagu lubatud sai oled platsis! Ämmatotti vabandusklauslid võid aanusesse suunata.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Mis värk selle 50 kilomeetriga on, järelvalveametnik ei luba kaugemale sõita?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Tallinnast 60 km kaugusel Pärnu poole on kindlasti mõni tore koht

                        Kommentaar


                          Nüüd kui on võimalik tänada ja persse saata, siis kas järgmise aasta lõpus on võimalik näha ka enim tänatud ja enim persse saadetud postitajat ja postitusi? Mis muidugi toob esile kirkamad kriidid meie seas, kes lähevadki seda püüdma
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            E: Enam ei saagi kedagi perse saata ega tänada.

                            Kommentaar


                              hakkame siis vaikselt minema:

                              Kategooriad:

                              Parim postitaja: fitti
                              Parim postitus: lihtne - fitti @ urkabaarid. kui mul oleks varikonto, siis ma annaks kõik auhinnad talle selle posti eest.

                              Parim teema: top 5 elu edetabelid
                              Nõmedaim teema: Joel Lindpere tegemistel mindi mõlemalt poolt üle puuete.

                              Kõige enam närvidele käiv postitaja: F. Totti
                              Kõige 'fännim' fänn: atleticomadrid

                              Nagu vanasõna ütleb, siis - kes teist vombatiks kutsub, see ise vombatiks saab. Eelmiste auhindade järel oli taku* ääretult nukker vombat, et enam ei saanud isegi kõige ropuma postitaja tiitlit. Ja nüüd on ta aastaga vombatite kaalu ka tõmmanud. Säh, sõber, siin on sulle KULDVOMBAT!

                              rohkem. hiljem.

                              -e-

                              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?
                              Uuu
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Natuke vales teemas pole see postitus @Jasper?

                                Edit: naabridaam,vabandust, Naabri Jaan tegi juba selle aasta teema.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X