320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kõige seksikam postitaja: Usaldades cannumani naisemeetrit- Diana

    Foorumi jõulusoov 2011- Rein sai mingi valemiga oma avatari juba tagasi.
    Eksid sõbrake:

    Cannumani lemmik läbi aegade on olnud ikkagi Jansu.
    Rein sai oma avatari tagasi valemiga nagu üldse elus asjad liikuma hakkavad- tuleb kisad, mölised ja vinguda, seda kõike mõistlikuse piirides.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      aasta parim postitus oli äkki roheline konn reinule austraalia ja tontide kohta, kes eestist lahkuvad. kahjuks ei suuda vist iialgi seda enam leida, kuid siis sai kõvasti naerdud.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        aasta parim postitus oli äkki roheline konn reinule austraalia ja tontide kohta, kes eestist lahkuvad. kahjuks ei suuda vist iialgi seda enam leida, kuid siis sai kõvasti naerdud.
        Ei mäleta, aga mis teemas see olal võiks. Otsiks üles.

        Edit:sitasti otsisid, Martin

        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        Austraaliasse on küll viimastel aastatel igasuguseid värdjaid kokku sõitnud.

        Aga see selleks. Mõistan su frustratsiooni - pens on kallis aga teed on ikka auklikud. Lahenduski välja pakutud: kaotame pensuaktsiisi ja parandame teid veel vähem, kuna need on niikuinii juba katki. Säästetud raha eest vähendame rikaste..aga ei...! siit algab riugas McNamarale soodsas suunas. Säästetud raha eest vähendame vaeste makse nii palju, et prügivedaja teenib sama palju, kui IT insener ja üle ääre ajav solidaarusus täidab tänavaaugud. Ravikindlustuse kaotame ära, kuna terve inimene ei köhi, raha aga jagame õpetajatele, sest siis lähevad Pedasse ka targad tüdrukud, mitte nagu täna, kui sinna lähevad need, kes mujale sisse ega mehele ei saa. Mul oli kunagi kokkupuude ühe psühhopaadiga, kellest vabanemine ei käinud nii, et ütled ilusti ja mõistetakse. Täna õpetab ta lapsi ning ilmselt ei ütle ära ka palgatõusust.

        Ja viimane ettepanek on teha nii, et arsenal võidab kõik mängud ja suurte tissidega tüdrukud tassivad baaris vägisi tasuta õlle ette. Raha tuleb käibeka alandamisest, mis teatavasti elavdab majandust.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          üks foorumlane tögas FB's võõreestlasi, kuimaõigestimäletan. stiilis 'tänage riiki, kes on andnud teile naerise, mida kõblata', kmõm. https://www.facebook.com/events/169188053168241/ - kmõm.

          -e- see?
          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          Austraaliasse on küll viimastel aastatel igasuguseid värdjaid kokku sõitnud.

          Aga see selleks. Mõistan su frustratsiooni - pens on kallis aga teed on ikka auklikud. Lahenduski välja pakutud: kaotame pensuaktsiisi ja parandame teid veel vähem, kuna need on niikuinii juba katki. Säästetud raha eest vähendame rikaste..aga ei...! siit algab riugas McNamarale soodsas suunas. Säästetud raha eest vähendame vaeste makse nii palju, et prügivedaja teenib sama palju, kui IT insener ja üle ääre ajav solidaarusus täidab tänavaaugud. Ravikindlustuse kaotame ära, kuna terve inimene ei köhi, raha aga jagame õpetajatele, sest siis lähevad Pedasse ka targad tüdrukud, mitte nagu täna, kui sinna lähevad need, kes mujale sisse ega mehele ei saa. Mul oli kunagi kokkupuude ühe psühhopaadiga, kellest vabanemine ei käinud nii, et ütled ilusti ja mõistetakse. Täna õpetab ta lapsi ning ilmselt ei ütle ära ka palgatõusust.

          Ja viimane ettepanek on teha nii, et arsenal võidab kõik mängud ja suurte tissidega tüdrukud tassivad baaris vägisi tasuta õlle ette. Raha tuleb käibeka alandamisest, mis teatavasti elavdab majandust.
          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1272510
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            endiselt hea
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Mul on hea meel, et Orbikas suutis terve aasta oma kitsas kõhus teatavaid põllukultuure kinnihoida, mees kasutas soliidseks jäämise eesmärgil, et mitte turtsatada ja purtsada enneaegselt---püksirihma, millega ta siis rihma kolmandasse lisaauku kinnitas, mille ta ise oli naela ja haamriga tekitanud vastu tugevat vaigust tammepauku tagudes.

              Vähemalt üks teema kus Orbikas sai vastu seina kusta ja tunda ennast kordki inimesena, nii et ei oleks mingeid linnuteesid ja orbiite, vaid on selge ja sirge maakülgetõmbejõud, mis vana persetpidi endakülge imeb.

              Korra peab ju persest värin aasta jooksul läbikäima, nagu keegi laseks tasandushöövli või lambapügamis kääridega mööda karvast munamäge.

              Kasutan siis Orbitaaljaama enda initsiaale:

              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                hakkame siis vaikselt minema:

                Kategooriad:

                Parim postitaja: fitti
                Parim postitus: lihtne - fitti @ urkabaarid. kui mul oleks varikonto, siis ma annaks kõik auhinnad talle selle posti eest.

                Parim teema: top 5 elu edetabelid
                Nõmedaim teema: Joel Lindpere tegemistel mindi mõlemalt poolt üle puuete.

                Kõige enam närvidele käiv postitaja: F. Totti
                Kõige 'fännim' fänn: atleticomadrid

                Nagu vanasõna ütleb, siis - kes teist vombatiks kutsub, see ise vombatiks saab. Eelmiste auhindade järel oli taku* ääretult nukker vombat, et enam ei saanud isegi kõige ropuma postitaja tiitlit. Ja nüüd on ta aastaga vombatite kaalu ka tõmmanud. Säh, sõber, siin on sulle KULDVOMBAT!

                rohkem. hiljem.

                -e-

                Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?
                Uuu
                jajah, jajah. Kuldklaviatuur - F. Totti.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  jajah, jajah. Kuldklaviatuur - F. Totti.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    CSI Soccernet.ee Foorum teatab:

                    Aasta postituse auhinna põhikandidaadiks kujunenud ja nickiks "Fitti urkabaar" saanud postitus, pole midagi rohkemat, kui tavaline neti avaruses komplimente nooliv välja mõeldud jutt! A la "Lisan gaasi. Kas jõuan? No peaks ikka jõudma küll. Vahetan kiiresti rida. ..."
                    Selle postituse võit oleks ülekohtune paljude teiste foorumlaste suhtes.
                    Palume diskvalifitseerimist.
                    Ärgem tapkem sõnumitoojat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                      CSI Soccernet.ee Foorum teatab:



                      Ärgem tapkem sõnumitoojat.
                      Kirjutatud 00:50 27/10/2011
                      Avaldatud 01:34 27/10/2011

                      Fitti avaldas selle meie foorumis mu arust varem kui 27 oktoobril.

                      Edit: 6 päeva varem. Nice try, sambo.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kirjutatud 00:50 27/10/2011
                        Avaldatud 01:34 27/10/2011

                        Fitti avaldas selle meie foorumis mu arust varem kui 27 oktoobril.
                        21.10.11 10:06 - fitti postituse kuupäev
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                          CSI Soccernet.ee Foorum teatab:



                          Ärgem tapkem sõnumitoojat.
                          kelle jutt sul tsitaadimärkide vahel on? saan ma õigesti aru, et sa vihjad plagiaadile kuigi pole kuupäevi kontrollinud?

                          (ära muretse, Rein, küll moded tõstavad)

                          -e- LOL. sambo1 giljotiinile ja Rein tegi sama, mis mina, aga oli kiirem.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Edastan info. Vastuse saabumisel teavitan koheselt ka siinseid osapooli.

                            Edit, Jasperile, mina ei vihja millelegi, ega süüdista kedagi.

                            Kommentaar


                              ok. sa oled oma skeptilise sõbra suuvooder siin? saad hetkeks giljotiinilt maha.

                              mina usun fitti-t. kuigi üle lugedes võib see jutuke olla kopipasteeritud juba varasemast(suve on mainitud), pean autoriks ikka fitti-t. loodetavasti selgub tõde ruttu ja skeptiline ärapanemistahaksolla võib ennast näkku seksida.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X