320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Soccerneti foorumi "aasta jobu" tiitli minult äravõtmiseks peab ikka kõvasti vaeva nägema...arvestades et ma pole veel õieti sõna saand kuskil võttagi...MM aga sel suvel tulemas ja küll ma siis jõuan kõik nurgad siin täis jobu(i)tseda...
    Kahju et Eesti jalgpalli fännide tase on nii madal, mingi viis venda räägivad asjalikku juttu, ülejäänud ei jaga midagi, aga kõik tahavad üksteist oma "tarkuseteradega" üle trumbata, mees kes oskab kõige paremini googlit kasutada on aasta suurim fänn jne. nutma ajab see tase tõesti.
    Tark mees oleks vait, ma ei taha sulle ära panna, aga ma ei saa aru, miks sa nutad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Tark mees oleks vait, ma ei taha sulle ära panna, aga ma ei saa aru, miks sa nutad.
      siiski sa panid mulle ära - nutan , sest jalkufännid nagu Mask oskavad kasutada Googlit, ja sealt uudiseid kopi pasteda aafrika foorumisse, samas ise jalgpallist mitte munnigi teades. Vastupidiselt nt. vincentile, kes vaatab isegi Manu U16 mänge kui võimalik ja tänu sellele omab OMA ISIKLIKKU arvamust, mille vastu iga töll nii kergelt tõugata ei saa. Mask aga käib mööda googlit, kirjutab otsingusse aafrika + jalgpall ja kopeerib saadud tulemused foorumisse laiali ja järsku on ta aafrika jalgpalli spetsialist??? WTF??? Ma võin ka Zimbabwe liiga tulemusi ja mängu kokkuvõtteid ümberkirjutama hakata eesti keelde, ega ma sellepärast mingi spets pole, äärmisel juhul inglise-eesti tõlk!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        siiski sa panid mulle ära - nutan , sest jalkufännid nagu Mask oskavad kasutada Googlit, ja sealt uudiseid kopi pasteda aafrika foorumisse, samas ise jalgpallist mitte munnigi teades. Vastupidiselt nt. vincentile, kes vaatab isegi Manu U16 mänge kui võimalik ja tänu sellele omab OMA ISIKLIKKU arvamust, mille vastu iga töll nii kergelt tõugata ei saa. Mask aga käib mööda googlit, kirjutab otsingusse aafrika + jalgpall ja kopeerib saadud tulemused foorumisse laiali ja järsku on ta aafrika jalgpalli spetsialist??? WTF??? Ma võin ka Zimbabwe liiga tulemusi ja mängu kokkuvõtteid ümberkirjutama hakata eesti keelde, ega ma sellepärast mingi spets pole, äärmisel juhul inglise-eesti tõlk!
        Pohhui, kelleks ta ennast peab ju. Samas on ka neid vaja, kes kogu selle rämpsu seest uudiseid leiavad. Vahest on hea, kui siin on vajalik olemas ja ei pea mujalt otsima.

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Pohhui, kelleks ta ennast peab ju. Samas on ka neid vaja, kes kogu selle rämpsu seest uudiseid leiavad. Vahest on hea, kui siin on vajalik olemas ja ei pea mujalt otsima.
          nõus.
          101101
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            siiski sa panid mulle ära - nutan , sest jalkufännid nagu Mask oskavad kasutada Googlit, ja sealt uudiseid kopi pasteda aafrika foorumisse, samas ise jalgpallist mitte munnigi teades. Vastupidiselt nt. vincentile, kes vaatab isegi Manu U16 mänge kui võimalik ja tänu sellele omab OMA ISIKLIKKU arvamust, mille vastu iga töll nii kergelt tõugata ei saa. Mask aga käib mööda googlit, kirjutab otsingusse aafrika + jalgpall ja kopeerib saadud tulemused foorumisse laiali ja järsku on ta aafrika jalgpalli spetsialist??? WTF??? Ma võin ka Zimbabwe liiga tulemusi ja mängu kokkuvõtteid ümberkirjutama hakata eesti keelde, ega ma sellepärast mingi spets pole, äärmisel juhul inglise-eesti tõlk!
            Kadedus ajab upakile ja ära enam peale võta, C*unt. Pole ma kuskilt ühteki Aafrika jalgpalli puudutavat uudist copy-paste'inud.

            Kommentaar


              Mind valdab sügav pettumus. Idioodid.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Mind valdab sügav pettumus. Idioodid.
                Jagan sinu pettumust.

                Kommentaar


                  Ja need, kes McN-i minust intelligentsemaks valisid - minge v*ttu!

                  Kommentaar


                    Aasta postitaja võiks ikka rohkem õlut saada. Näiteks nii palju, kui punne kogus. 20 õlut oleks selle aasta saak.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Aasta postitaja võiks ikka rohkem õlut saada. Näiteks nii palju, kui punne kogus. 20 õlut oleks selle aasta saak.
                      Pigem 30.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Pigem 30.
                        Läks jah kõrvalklahv. Aga point jääb.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Pigem 30.
                          No masu aeg ka ju....tuleb vähendada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                            trezeguet ostetakse ka arvatavasti tagasi sest real madrid teda eriti ei kasuta kuigi nüüd on võimalus kuna higuain on vigastatud.del piero saab arsenalis hästi hakkama. ta jäägu sinna
                            Salvestatud.

                            Kommentaar


                              ette ära:

                              ärimees Nossovi nimeline auhind aasta parima müügiteema eest

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Hindamatu klassika.
                                Tegi päeva heaks.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X