320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    EI vabanda välja.

    Kui mingi suvaline wanker olemine ja kuhugi foorumisse välismaa naiste piltide postitamine on jube hetero värk, siis muidugi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kui mingi suvaline wanker olemine ja kuhugi foorumisse välismaa naiste piltide postitamine on jube hetero värk, siis muidugi.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Aasta vingats : budu.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Parim teema: ühe albumi teema vs Balotelli (n/nartsissism)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kuidagi eriti passiivseks on kogu see asi muutunud

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kuidagi eriti passiivseks on kogu see asi muutunud
              Kus on sinu enda nomineerimised? Teiste silmas pinda näeb aga oma silmas palki mitte...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                ei oska tõesti ise ka suurt midagi esile tuua. mälu ei toida.

                Parim post: 4 tundi ja 8 minutit peale aastavahetust.
                 

                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Kuna möödunud aastal vabatahtlikke ette ei astunud, peab selle võla uuel aastal esimesena kustutama.

                Olles maailmalõpu saabumiseks end Kalma saunas puhtaks pesnud, soovis seltskond foorumlasi veel ühe kosutava õlle teha. Paraku oli Tops järjekordselt reserveeritud ja pidi alternatiivi leidma. Boheem? Ähh! Kolm Lõvi? Tundub et keegi pole käinud, lähme!

                Atmosfäär oli ootamatult vaikne, vaid kolmene keskealiste, üle keskmise viisakate naiste seltskond istus laua ääres. Interjöör nagu ikka, põrandal linoleum, üheksakümnendatest pärinev mööbel, kohustusliku osana nahkdiivan, mille ka hõivasime.

                Õlu oli kõike arvestades üllatavalt kallis, 2.50 kanti. Aga kiluleivad, mis osutusid väga värskeks ja maitsvaks, vaid 50 senti.

                Ei jõudnud kaua oma meeldivalt nõtrade kehadega lösutada ja igavat atmosfääri kiruda, kui kolmesest lauast astus meie poole kergelt taarudes daam: "Oi kui doredad noormehed, mis deid siia dõi jne. Deate, meil on gihlvedu!". "Noo, milline?", küsime viisakalt. "De doote meie lauda šampuse!". Pärast kerget kulmukergitust ja selgitavaid küsimusi saime aru, et daam kes tutvustas end kui suhtekorraldaja, soovis lihtsalt ettekandjateenust, olles ise valmis pudeli eest maksma ja ka meie lauale üht-teist tooma.

                No selge, üks meist läks pr suhtekorraldajaga leti äärde ja siinkirjutaja pani end vaimselt valmis teenust osutama, sest tankistimüts sobivat mulle hästi. Pudel kohal, küsisin letitädi Tatjanalt kolm puhast šampaklaasi ja läksin tööd tegema. Ja tööd ma tegin ning vaeva nägin, pihk pole kunagi varem niimoodi pilli löönud kui selle vahuveini avamisel. Aga lõpuks kork eemaldus ja vein voolas, daamid lõid käsi kokku ja superlatiive lendas nende huulilt hulgi.

                Endal ka hea meel, et sai teiste õhtusse veidi särtsu tuua. Aga mida ei tulnud, oli lubatud üks ja teine meie lauale. No olgu, saame ka selleta hakkama. Aga pr suhtekorraldaja oli juba jälle meie lauas uut teenust tellimas, a la postitants või niisama naba näitamine. Kui meenutasime, et eelmise etteaste eest veel õlled toomata, hakkas huulilt hoopis teine toon lenduma. Mulle on eredamalt meelde jäänud "sitarattad" ja "sitamunnid". Ja korduvalt. Ehk oli midagi veel, mida minu õrn hing ei suutnud salvestada. Meie raiusime ikka oma, et lubatud õlledeta ei tule mingit sõud. Pr suhtekorraldaja sildistas meid jätkuvalt sitaratasteks ja sitamunnideks. Ise jätkuvalt rõhutades, et tema põhitöö on suhtekorraldamine. Guugl samas OÜ Sitaratas kohta vasteid ei anna

                Olime juba käega löömas ja minemas kui pärast omavahelist selgitust jõudis pärale, et OÜ Sitaratas polnudki šampa eest maksnud ja kogu etendus oli puhtalt meie kulul. See aga ei mahtunud hinge ning esile astus teenekas baaritöötaja, kes tule enda peale võttis. Koos OÜ Sitarattaga liikusid nad leti juurde, et tasuda õllede eest, mis kogu kammajaa kestel letil olid seisnud, korgid tihedalt kinni. Ega tal kerge olnud, ca kümme minutit puhast sõimu taluda. Kusjuures pr suhtekorraldaja OÜ Sitarattast tundis end tõeliselt solvatuna, et meie oleme temaga sõlmitud lepingut rikkunud.

                Lõpuks hakkas ka kolmese seltskonna vaiksem pool end liigutama. Vanim nendest tuli meie juurde, küsis palju võlgu on ja läks leti juurde. Aga sinna jõudnuna olevat pakkunud kompensatsiooniks viis euroraha (teadmiseks, et Kolmes Lõvis maksab vahuvein lausa 12 raha).

                Lõpp hea, kõrvad sitaveest puhtaks pühitud, saabus meie lauda rõõmsa näoga baarifoorumlane viie õllega. OÜ Sitaratas aga läks oma seltskonnaga hirmsasti tülli, ilmselt nonde allaandlikkuse tõttu. Kui esimesed meist lahkusid, leidsid sõnaka proua paariteistkümne miinuskraadi juures vastu majaseina nõjatuvana. Kui sellest allesjäänud provvadele teada andsime ja need kontrollima läksid, oli Sitaratas juba kadunud. Halleluuja!

                Kummastki seltskonnast pea pooled lahkunud, ilmutas seni kõige vaiksem daam initsiatiivi ning avaldas soovi ühineda. Selgus et tegu on neljakümnendates GILFiga, kes oma vanema sõbranjega ühe väiksese kuid tegusa Eesti naisteorganisatsiooni liikmed on.

                Kes istus kellel süles, kes rääkis intelligentset juttu bla-bla-bla, uus šampus ja pelmeenid baarifoorumlase poolt lepituse märgiks, kui GILF tõusis püsti, astus paar sammu lauast eemale ja lasi täiest torust Rooberti keset baari põrandat. Kestvalt. Pikalt. Tatjana ja köögist saabunud abimammi polnud rõõmsad, pühkisid aga kunstiteose kokku, ähvardasid ohraanaga ja lasid Black Denimit peale. Sületantsu saanud ohkasid kergendatult. Tühjema maoga daam saabus pellerist aga juba üsna kaine olekuga. Selleks et ta liiga sirget juttu ei ajaks, viisime mõlemad taksoga koju.

                Lihtne õhtu.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  ei oska tõesti ise ka suurt midagi esile tuua. mälu ei toida.
                  Kui mul oleks peale enda konto veel 13+ varikontot, siis oleks tõesti suheteliselt keeruline millegil silma peal hoida. Äkki uus aasta tuleb parem
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Kõige parem troll: count vs arsenal, aint et viimasel ajal proovib too leida teemas mingilmääral lepitust, et ikka sisse sulanduda või miskit? Ei hakka nüüd pehmoks peale sellist tulistamis, tuss rsk!
                    Ah ära tee nalja. Kui sa seda usud, siis väärid kindlasti mingit auhinda.

                    Kommentaar


                      Kui tuua tagasi näpp püsti ja näpp maha ikoonid, siis oleks palju lihtsam leida hea postitus ja troll postitus ... ja nii paljudel oleks ennast lihtsam välja elada ...
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Jututoas evolveerub ja areneb mõtte panna aasta auhindade võitjad kandma auväärset tiitlit aastaringi.
                        Et siis pm allkirjas või kusagil kannab aasta auhinna võitja( olgu ta parim, jobum, trollim või mis iganes, selle paneme paika ) oma tiitlit kuni järgmiste valimisteni. See tõstab esiteks auhindade jagamise väärtust, on tunnustus ning kasutajad näevad kohe ära millise tilliga( counti sõnastus) neil parajasti tegemist on.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Hea mõte
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Hea mõte
                            No näed, kes veel ütleb et ma loll olen (H)

                            Mõte on iseenesest geniaalne sest kui praeguse seisuga kannaks terve järgmise aasta marv3loous "Aasta Debiilik" staatust, siis mõistaks ka terve foorum tema poste paremini...

                            Peaks aind veel trimmima et mis oleks karistus/preemia sellele kes seda tiitlit ka uhkusega aasta otsa kannab
                            Kui ei kanna, siis kogu foorumi poolne põlgus ja mental reip?! Kui kannab siis ?

                            Foorumi jaoks oleks see WIN WIN olukord, need kes saavad negatiivse staatuse proovivad ennast ehk parandada ja /või kustutavad oma konto ja teised üritavad paremuse poole et saada nomineeritud mingi positiivse ja toreda tiitliga.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              See tõstab esiteks auhindade jagamise väärtust, on tunnustus ning kasutajad näevad kohe ära millise tilliga( counti sõnastus) neil parajasti tegemist on.
                              Ma olen juba pikemat aega mõelnud, miks Count oma tiitleid aastatest 2009-2011 kuskil uhkusega ei eksponeeri. Või olen ma neist detsembrikuistest tähelepanurallidest valesti aru saanud?
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Ma olen juba pikemat aega mõelnud, miks Count oma tiitleid aastatest 2009-2011 kuskil uhkusega ei eksponeeri. Või olen ma neist detsembrikuistest tähelepanurallidest valesti aru saanud?
                                Ma ei tea mis tähelepanurallidest sa räägid, aga ma pole kunagi mitte kuskil never ever häbenenud oma 09-11 aastate suppersaavutust. Aasta Jobu hattrick on asi mida siin foorumis ei tee ükski Jasperi varikas ka järgi!

                                Lisaks mainisin selle kohta ka täna jututoas:
                                <count> no mul on foorumis tehtud selline märk et seda ei puutu keegi mittte kunagi, võimatu, Aasta Jobu Hattrick, ma olen nagu Valeri Kirss Eesti Missil, Aasta Jobu tiitlite väljastamise õigus peaks ainuisikusliselt minule kuuluma. 2009, 2010 ja 2011 seljavõidud
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X