320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    zelee, mõtled seda nohiku eepilis-lüürilist ränti peale Carling cupi, kus kõik Liverpooli mängijad ja fännid on värdjad jne? kuidas saaksi seda unustada? tähendab, kuidas pole see küll kellelegi siin auhinnagaalal veel meelde tulnud??
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Just. Leidke see ja siia teemasse marss.

      Kommentaar


        Ära märgitud:
        Algselt postitas Jasper Vaata postitust

        Parim ränt: Nohik mikihiirekarikast kukkudes.
        E: aeglaste pliiatsite auhinnad Meintzile ja vintsule, pimedate omad ülejäänutele. Ning jah, möla mölasse tõsta.
        Supplies!

        Kommentaar


          Seda mõtlete?
          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Of cource I´m fucking mad. It´s that sort of fucking biased shit refereeing that fucking drives you mad. Would you seriously be able to say that Livershit were in any way in the game if it hadn´t been for the refs in both games?

          Tosiselt ka ma looden, et Cardiff City vägistab teid aanusesse nii, et teil jääb eluks ajaks meelde. Ega Liverpooli sugune tabelikukeskmike sitturite kari mingist mikihiire karikast enamat ei suudagi voita enam. Nautige oma esimest mängu uuel Wembleyl pihkurid, see jääbki teie viimaseks seal.
          E:
          Veidi varem sai ta sellega hakkama
          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Ma situn selle hoora peale, kes sinusuguse värdja siia ilma üldse sünnitas. Mul pole sulle midagi isegi öelda sest see pole sinu süü, et sinu vanemad otsustasid siia ilma tuua sellise hälviku.

          Liverpool poleks isegi selles mängus mingit voimalust olnud ilma kohtuniketa. Kompany punane, Johnson mitte sittagi? Siis Adam peksab selja tagant nii nagu süda lustib nii Silvat kui Dzekot selja tagan ja pole ei pennal ei kollane ega midagi kuigi see hälvik oleks tulnud väljakult juba ammu minema saata? MIDA VITTU VEEL?! Siis Kolarov saab kollase kuigi tema vastu tehti veel viga?

          Molemas mängus veel kingiti Liverpoolile pennal!? Täiesti naeruväärne värk. Vahest on selline tunne, et milleks selle jalgpalli peale üldse aega raisata sest alati tehakse NN "suurtele meeskondadele" kellelt kohtunikud alati suhu votavad mingisuguseid ime kingitusi.

          Tosiselt ka kuidas üldse suudab keegi Liverpooli suguse meeskonna üle uhkust tunda? Enam suuremat naiste, meeskonnakaaslaste ja DJde peksjate ja rassistide karja pole vist kunagi eksisteerinud ja meeskonda juhib veel värdjast närvihaige Kop King Kenny (KKK). Loodetavasti surete te koik sittudes verd kuradi sitapead.

          Kommentaar


            see, mille Meintz pani, oli järeltõuge, põhipauk oli ikka see.

            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Ma situn selle hoora peale, kes sinusuguse värdja siia ilma üldse sünnitas. Mul pole sulle midagi isegi öelda sest see pole sinu süü, et sinu vanemad otsustasid siia ilma tuua sellise hälviku.

            Liverpool poleks isegi selles mängus mingit voimalust olnud ilma kohtuniketa. Kompany punane, Johnson mitte sittagi? Siis Adam peksab selja tagant nii nagu süda lustib nii Silvat kui Dzekot selja tagan ja pole ei pennal ei kollane ega midagi kuigi see hälvik oleks tulnud väljakult juba ammu minema saata? MIDA VITTU VEEL?! Siis Kolarov saab kollase kuigi tema vastu tehti veel viga?

            Molemas mängus veel kingiti Liverpoolile pennal!? Täiesti naeruväärne värk. Vahest on selline tunne, et milleks selle jalgpalli peale üldse aega raisata sest alati tehakse NN "suurtele meeskondadele" kellelt kohtunikud alati suhu votavad mingisuguseid ime kingitusi.

            Tosiselt ka kuidas üldse suudab keegi Liverpooli suguse meeskonna üle uhkust tunda? Enam suuremat naiste, meeskonnakaaslaste ja DJde peksjate ja rassistide karja pole vist kunagi eksisteerinud ja meeskonda juhib veel värdjast närvihaige Kop King Kenny (KKK). Loodetavasti surete te koik sittudes verd kuradi sitapead.
            selliste asjade jaoks peaks muidugi eraldi "full retard"-kategooria järgmiseks aastaks looma. head pole nagu midagi, samas ka liiga häiriv, et naljakas olla.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Modedel paluks minu töö kergendamiseks see arutelu vastavasse teemasse tõsta. Aitäh.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Mul oli millegi pärast meeles, et see nohiku miki hiire ränt oli tehtud 2011 detsembris. Aga zeleel kohe nii ilusti meeles, et selle aasta sisse mahtus see

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  zelee, mõtled seda nohiku eepilis-lüürilist ränti peale Carling cupi, kus kõik Liverpooli mängijad ja fännid on värdjad jne? kuidas saaksi seda unustada? tähendab, kuidas pole see küll kellelegi siin auhinnagaalal veel meelde tulnud??
                  dooooh - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1474607

                  -e- Parim ränt:

                  muidugi jäin hiljaks, sest nautisin liiga palju TV sarju.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Kõige seksikam postitaja: AnnaS
                    images.jpg

                    Vähemalt viis tähemärki
                    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                    Kommentaar


                      ahjaa, ma ei kujutagi ette, mis preemia count peaks saama oma jinxpostide eest. see on tegelikult selle foorumi kõige müstilisem ent samas käegakatsutavam fluidum. oskab keegi selle sõnadesse panna? jinksikunn on liiga vähe selle kohta. Rooma oraakel? kõlab grandioossemalt.

                      Tofoale ma ei oska mingit auhinda välja mõelda. see aasta oli ta kuidagi selline semitrolle küsimusi viisakalt formuleeriv tegelane.

                      vandersellile ka armastust. ainuke, kes mind loeb. *proud* (vanakestele peaks korraldama Tanua'te, postita rohkem auhindade, jagamise)

                      -e- Mõnuagent007 saab mult järjekordselt vitsa, sest unustas meelde tuletada Dongcopteri pushi aastahiti valimistel.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kuna tegu on minu jaoks viienda korraga, kui neid hääli jagan, siis nostalgia nimel toon välja ka eelmiste aastate hääled.

                        Parim postitaja: markofkin - Ebatavaline, et keegi suudab intelligentset juttu kirja panna Eesti jalgpalli teemades. Kuna varasemalt olen alati nomineerinud uued nimed antud auhinnale, siis jätkan trendi. Markofkin - mees metsast, mees järvelt, mees staadionilt.

                        Nimetatud au osaliseks on samuti saanud:
                        2011 - eika
                        2010 - vello99
                        2009 - Jasper
                        2008 - budulojus

                        TOP 5 postitajad: Jasper, Panso, Tanel, eika, Punkt - Sel korral jätaksin nimistust vincenti ja vello99 välja. Vincent kipub viimasel ajal natukene liigselt full-retardi minema ning vello99 purjuspäi tehtud postitusi on paraku jäänud vähemaks. Eika peab loobuma parima postitaja tiitlist ning taadnuma TOP 5 postitajate hulka. Nomineeriksin ära ka kasutaja Punkti, kes on peakõrguselt üle oma Hispaania jalgpalli kaasfännidest siin foorumis. Vamos, Punkt! Ülejäänud kaks - Panso-Tanel - tavapärased kahtlusalused. Produtseerige edasi!

                        Aastate jooksul olen parimate hulka nimetanud:
                        2011 - Jasper, Panso, Tanel, vincent, vello99
                        2010 - dannar, Jasper, fitti, cannuman, vincent
                        2009 - vincent, Martin, fitti, rohelineKonn, jürvi-hool
                        2008 - Mask, Uuu, Kasper, lorenzo, jürvi-hool

                        Suurim jobu: kivi77
                        Ma sain kahjuks alles täna aru, et ma kulutan oma elu väärtuslikke minuteid tema toodetud tähekombinatsioone lugedes. Aitab! Welcome to ignore list!
                        TOP 5 jobud: ROMELU LUKAKU, Nasfal, ElNino09, Keeduheeringas, tartanjan96 - Kõige jubedam on see, et teie nimede meenutamine võttis meeletult palju aega. Olete ilmselt küllalt kaua juba ignore listis aega veetnud. Õnneks konkurents oli teie viie jaoks üsna nõrk.

                        Aastate jooksul olen parimate hulka nimetanud:
                        2011 - Teiresias, ke$ha, Uuu, F. Totti, *
                        2010 - 17, Rein, Tanel, Angelo Nerazzurro, Jr
                        2009 - Nohik, kaitz, aanvaller, Jose, kalmaar
                        2008 - calva, eston maravilha, SleepWalking, Glasgow Celtic FC, kaitz

                        Parim teema: Torino Juventus - Aastate jooksul polegi enda lemmikteemat siin eraldi välja toonud.

                        Mälestusi minevikust:
                        2011 - FC Loll, FC Soeng ja FC Morda teemad
                        2010 - Siska vs Galojan
                        2009 - Leeds United
                        2008 - ebaterve huumor

                        Nõmedaim teema: Ainus teema, mille peale ma olen pidanud pöörduma kõrgemate instantside poole. Palve ebaõnnestus. Chelsea FC teema oli samuti äärmiselt tugev kandidaat.

                        Mälestusi minevikust:
                        2011 - FC Barcelona
                        2010 - Champions league 2010/2011
                        2009 - Nõmme Kalju
                        2008 - kassi- või koerainimene?

                        Parim postitus: eika vs budulojus. Ilmselgelt liiga vähe krediiti saanud postitus. Minevikku meenutama ei hakkaks.

                        Nõmedaim postitus:
                        1. Alfaisane ballack


                        2. deniss ja Belgia lapsed


                        3. Selle auhinnalise koha jagaksin ma ära kõikide noorte Chelsea fännide vahel, kes kirjatehnikat alles lihvivad.

                        Naljakaim postitus:

                        Kõige parem troll: Jasper - Mõtlesin pikalt, kuid tänane joogi pealt tulnud ränt tuletas kunni nime meelde.
                        Kõige trollimad postitused: F.Totti ristiretked Bayerni teemas
                        Kõige enam närvidele käiv postitaja: Midfielder - Õpi kirjavahemärke kasutama, mölakas.
                        Kõige jäärapäisem postitaja: kesa - kesa ja turvad, kesa ja püro, kesa ja publik.
                        Kõige ropum postitaja: ballack - Joogi pealt ikka õnnestub üht-teist kirja panna.
                        Kõige intelligentsem postitaja: markofkin - Igast sõnast õhkub erudeeritust. Props.
                        Kõige optimistlikum postitaja: count - ILMSELGELT MAAILMA PARIMA KLUBI PARIM FÄNN!!!
                        Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel - Traditsioon.
                        Kõige vaimukam postitaja: vello99 - Iga sõna on jätkuvalt puhas kuld, mida vellol99 postitab.
                        Kõige iroonilisem postitaja: Jasper - Ma ei jõua enam järge pidada. Asi hakkab nõmedaks minema.
                        Kõige seksikam postitaja: Diana - Aitäh, Soccerneti suvepäevad, AITÄH! Siiralt. Uus lemmik jalkafänn!
                        Kõige ägedam varikonto: Kuivik Banaan - Ei jõua järgmist neeger Johni seiklust Zimbabwes enam ära oodata.
                        Kõige fännim fänn: mällar - Mitusada mängu staadionil aastas nägev mees ei jõuagi iga päev foorumisse postitada.
                        Parim uustulnuk: markofkin - Igaks juhuks ei kontrolli, millal päriselt liitusid.
                        Keda igatsen? smörgåsbord - Sa tegid Soccerneti foorumi ajaloo halvima teema, tule tee mõni veel. (Sry, et su kunagi foorumist ära ajasin - olin noor ja ülbe. Nüüd olen endiselt noor ja ülbe.)
                        Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Iceman - Keep ya head up. Korra veel suvepäevadele tuled, siis juba läheks.
                        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Jasper

                        2011 - wiiner - NÄHTUD
                        2010 - budulojus - NÄHTUD
                        2009 - Mehhuiiaanasaator - POLE NÄHTUD
                        2008 - Mmmerka - NÄHTUD

                        ERIAUHINNAD

                        Calva nimelise eriauhinna "naljakast keskpäraseks" saab Peelo -> cbulls13!
                        Priidik Aasalehe nimelise eriauhinna "ma ei saa mitte midagi aru, mis ma kirjutan" saab Tamzu!
                        Üx eriti kõvva auhind läheb Tamzule, sest ta kirjatükid on üx kõvva lugemine.
                        Rick Perry nimelise eriauhinna "meie ühiskonna kõige suurem probleem on see, et lapsed ei saa avalikult jõule pidada" saab kesa!
                        Adele nimelise eriauhinna "someone like you" saab Myrgel ja markofkin!
                        Rasmus Rändvee nimelise eriauhinna "ma ei tea, et ma cool olen" saab endale eika, kes jätkuvalt viitsib oma cool'i raisata Roma fännidega vaidlemise peale.
                        Pumpz - Mõttetu tibi nimelise eriauhinna saab vincent, kes on ära tõusnud.
                        Kuldmunn läheb tänavu M007 pealekaebajale.
                        Alvaro Recoba nimelise eriauhinna annaksin ma nendele jorssidele, kelle ma ära olen unustanud.
                        Carlos Tevez'i nimelise eriauhinna "kui mina ei saa, mida mina tahan, siis sina ka ei saa" saab Tofoa, sest foorumis on hunnik ambaale, kes on minu ära unustanud. Jätan nimed meelde.

                        last but not least - Auhind kõigile Manchester City & Unitedi, Arsenali, Liverpooli, Real Madridi, Barcelona, Milani, Interi, Juventuse, Bayerni ja tulevikus ka PSG vihkajatele (ehk Chelsea fännidele) - Te pole ainsad, kes kunagi Champions League'i võitnud ning noorfännide invasiooni all kannatanud

                        Tänavu võttis auhindade jagamine minu poolt hulka rohkem aega ja vaeva, kuna 2012. aasta oli eelnevatest selgelt pikem - tervelt ühe päeva jagu. Samuti mõned munajoodikud otsustasid foorumisse rohkem kirjutama hakata, seega tuli süvaanaallüüsi hoopis rohkem teha. Igatahes on need minu viis senti.
                        Khmkhm...KHM!
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Küsimus ksf Tofoale, Kas Bayerni teemat ei käi mitte läbustamas üks teine Roma ultra francesco ja F.Totti siinkohal sootuks patust puhas on ?
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Küsimus ksf Tofoale, Kas Bayerni teemat ei käi mitte läbustamas üks teine Roma ultra francesco ja F.Totti siinkohal sootuks patust puhas on ?
                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Khmkhm...KHM!
                            Tundub, et tähelepanek õige. Viin muudatuse sisse. Vabandan kõikide Francesco Tottide ees.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Miks te Mällari kõige fännimaks fänniks olete nimetanud?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Sest ta käis ainukesena kõikidel oma lemmikklubi mänge vaatamas nii kodus, kui võõrsil + vist oli veel madalamate liigade mänge ka nii kodus, kui võõrsil vaatamas käinud. Õhtulehes oli artikkel ka temast.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X