320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Sest ta käis ainukesena kõikidel oma lemmikklubi mänge vaatamas nii kodus, kui võõrsil + vist oli veel madalamate liigade mänge ka nii kodus, kui võõrsil vaatamas käinud. Õhtulehes oli artikkel ka temast.
    Kindlasti on selliseid mehi veel, aga nemad ei tähistanud konkurendi võitu koos konkurendiga (kui Tammekat saab üldse Kalju konkurendiks pidada).
    Kaljuga tuuritamine oli ikka minu jaoks väga naljakas

    Edit: ja nagu lauluke juba ütleb- koolis ei käi, tööl ei käi...
    Eks vaba aega palju käes ja kuidagi tuleb see sisustada.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      cannumannid ja jasperid ja eikad - minge vittu



      MINA OLEN TROLLIMISE TÕELINE ARHITEKT!

      Ja kui keegi unustas ära, kes Juventusest tõelisi artikleid kirjutada oskab, siis tuletage selle artikli autor endale heaga meelde! Või kui keegi unustas ära, kes Balti turniiri teie jaoks kokku võttis, siis tuletage selle loo autor endale samuti meelde.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Cannumani esimese kahe eriauhinnaga täiesti nõus. Ma ei saa aru kuidas inimesed ei nimeta top 5 postitusse parima postitaja nime....müstika
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Miks peaks kedagi parimate postitajate alla 2 korda panema? Paned ju PARIMA postitaja ja siis veel 5 postitajat kes on sinu arvates mainimist väärt. Selles mõttes, et pseudoprobleem. Enda asi ju kuidas keegi märgib. Ühed ühtemoodi, tesed teistmoodi. Potato-potato.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            cannumannid ja jasperid ja eikad - minge vittu



            MINA OLEN TROLLIMISE TÕELINE ARHITEKT!

            Ja kui keegi unustas ära, kes Juventusest tõelisi artikleid kirjutada oskab, siis tuletage selle artikli autor endale heaga meelde! Või kui keegi unustas ära, kes Balti turniiri teie jaoks kokku võttis, siis tuletage selle loo autor endale samuti meelde.
            Aasta õpipoiss: juhtmeid ta vedas terve aasta. aga nagu näha, kohale vedas.

            cannerilt õige point. lähen võtan ta kohe viie seast maha. enne, kui hääled annuleeritakse.

            Kasepats-Pidurile ka tervitused. see tõi värvi halli päeva.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Miks peaks kedagi parimate postitajate alla 2 korda panema? Paned ju PARIMA postitaja ja siis veel 5 postitajat kes on sinu arvates mainimist väärt. Selles mõttes, et pseudoprobleem. Enda asi ju kuidas keegi märgib. Ühed ühtemoodi, tesed teistmoodi. Potato-potato.
              Noh ma toon näite. Messi on maailma parim jalgpallu, aga ei kuulu maailma kolme parima sekka. Kanter võidab võistluse, aga poodiumile laseme 3 teist kolli.

              Muidugi on suva kes ja kellele need auhinnad annab, aga lihtsalt ma olen rumaluse vastu allergiline mõnikord. isvinii.

              Kommentaar


                Oot mis Mällar polegi ühe kindla klubi poolt vaid cheersib ja käib ka teiste meistriliiga klubide kodu ja võõrsil mängudel nende poolt cheersimas v?
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Oot mis Mällar polegi ühe kindla klubi poolt vaid cheersib ja käib ka teiste meistriliiga klubide kodu ja võõrsil mängudel nende poolt cheersimas v?
                  Pidasin silmas Kalju meistritiitli võitu ja kahekordse bussiga selle tähistamist Tallinna tänavatel. Või oli see proloog tasuta Tallinna ühistranspordile?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Üks asi veel. Kas mulle on jäänud kategooria "Kõige optimistlikum fänn" kuidagi arusaamatuks või on hääletajad ikkagi peast lihtsad?


                    Näited:

                    1) count (parim klubi maailmas, mis pole juba mitu aastat CLi saanud)
                    2) eika. Mängujärgsetest analüüsidest võib üsna selgesti välja lugeda, mis klubi on maailma parim

                    Ma saan aru et "järgmine aasta võidame CL-i" või "küll talvel mingi hea ründaja Falcao/Hulk tuleb" oleks nagu optimism. Aga kui sa keset baari püsti tõused ja karjud et "minge perse ahvid ma olen teist kõigist rikkam", siis kas see on optimism või midagi muud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Noh ma toon näite. Messi on maailma parim jalgpallu, aga ei kuulu maailma kolme parima sekka. Kanter võidab võistluse, aga poodiumile laseme 3 teist kolli.

                      Muidugi on suva kes ja kellele need auhinnad annab, aga lihtsalt ma olen rumaluse vastu allergiline mõnikord. isvinii.
                      eks need tähtsad asjad ole vaja veel kiirelt selgeks rääkida, et hiljem saaks karjuda ja näiteks Kanterile kaks medalit ühe võitluse võitmise eest anda.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        1) count (parim klubi maailmas, mis pole juba mitu aastat CLi saanud)
                        eika näitega olen nõus. eika pole optimist, eika on tugev realist.

                        count on aga selgelt optimistlik. Vähemalt mina pole harjunud sellega, et üks Newcastle, Leverkuseni või Toulouse'i fännid iga aasta jahuksid midagi riigi meistritiitlist.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          eks need tähtsad asjad ole vaja veel kiirelt selgeks rääkida, et hiljem saaks karjuda ja näiteks Kanterile kaks medalit ühe võitluse võitmise eest anda.
                          tehke ruttu uus kategooria.

                          Peast lihtne 2012

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            eika näitega olen nõus. eika pole optimist, eika on tugev realist.

                            count on aga selgelt optimistlik. Vähemalt mina pole harjunud sellega, et üks Newcastle, Leverkuseni või Toulouse'i fännid iga aasta jahuksid midagi riigi meistritiitlist.
                            Ma ei vaidle vastu, count võib vabalt optimist olla. Aga siis andku õige asja eest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              tehke ruttu uus kategooria.

                              Peast lihtne 2012

                              Tähistad juba uut aastat?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Aasta Ansip. Tulen ja tõestan oma seisukohti suvaliste numbrite js graafikute keeles. - Tofoa
                                Hahaha. Aitäh, zaz, see kuld oli juba täiesti meelest läinud. Eriti muidugi see esimese punaste kaartide graafiku mõnevõrra loominguline interpreteerimine, mille kõrval Panso ja 12 000 jooksukilomeetrit kahvatuvad olematuks. Aasta fail.


                                e: meenus, et mul tegelt oli üks küsimus ka.

                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                Parim postitaja: vince foorumi fbi, eetikakoodeks, rooma paavst ja tuuliroosma.
                                pm -> search -> "tuuli roosma" -> "01.01.2012 - 31.12.202"

                                Tuuli Roosma firma teenis pea pool miljonit eurot!
                                Tuuli Roosma erisoov sundis riiki seadust muutma
                                Tuuli Roosma: kuppude panemine ja klistiiri tegemine on äge
                                Tuuli Roosma kolib perega aastaks Siberisse
                                Tuuli Roosma avalikustas õõvastavad saladused
                                Tuuli Roosma otse Siberist: ma pole oma jumalat veel leidnud
                                Tuuli Roosma: oma mehega elaksin ka maailma lõpus!

                                * kaks esimest: i wish
                                * viis viimast:



                                ?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X